Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Szulim napisał:

dobra, wezwany do tablicy może trochę wypowiem się na temat deala który przeszedł

ogólnie w pierwotnej wersji mieli do mnie trafić boucher, white i bridges - pozostał tylko white ponieważ międzyczasie mocno pracowałem aby sprzedać ich dalej

tak - może pozyskałem dużo odległych picków, tak może to niewiadoma co do dalszych lat prowadzenia zespołu, tak będzie wymagać to sporej pracy i świetnego scautingu i tak o to właśnie mi chodziło :D

dla was może to być szrot i kupa gówna, dla mnie może część z tych picków będzie przyszłymi gwiazdami, albo cennymi assetami za kilka lat - nie wiemy tego

ja biorę na siebie to ryzyko i mam pewien plan, został on rozpisany na kilka lat do przodu, a nie tylko najbliższy ten czy przyszły sezon 

i po raz kolejny przytoczę to co napisałem gdzieś wcześniej - może to trochę droga Sama Hinke ale skoro dostałem taką opcję i szansę to zamierzam z niej skorzystać na swoich warunkach wedle mojej wizji (wprawdzie to nie pierwszy raz kiedy w taki sposób idę z zespołem) 

Także wrócimy do oceny tego pewnie za kilka lat - mam nadzieję że moje kolejne decyzje za jakiś czas pokażą że miałem rację - jeśli nie, zostanę najgorszym GM w historii beGM który rozmienił na drobne zespół i wprowadził go w niebyt (choć wiem że to się nie wydarzy :D )

Możesz się bić co najwyżej o 2 miejsce, z tronu mnie nie zrzucisz tak łatwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kolader napisał:

Możesz się bić co najwyżej o 2 miejsce, z tronu mnie nie zrzucisz tak łatwo ;)

Loteria to łut szczęścia wiec kto wie, kto wie 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się podłożyć 🤔.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Szulim napisał:

Loteria to łut szczęścia wiec kto wie, kto wie 😆

Loteria nie ma nic wspólnego z byciem najgorszym gmem w tej grze 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Eld napisał:

Tak się podłożyć 🤔.

Czy to miało znaczyć ze szczęściu można pomóc? 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Szulim napisał:

Czy to miało znaczyć ze szczęściu można pomóc? 😂

O Lakers pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

mnie tam ciekawi co za ruchy @january poczyni na guardach, bo że szykują się, rzecz oczywista - picki są, potrzeba jest.

dziwi mnie jeszcze, że horford jest w suns. tutaj az sie prosi o jakis deal do Raptors @LONGER01 badz cavs @cvbe

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, człowiek...morza napisał:

dziwi mnie jeszcze, że horford jest w suns. tutaj az sie prosi o jakis deal do Raptors @LONGER01 badz cavs @cvbe

Ja pisałem, ze mogę sprzedać Ala czy Barnesa (czy kogoś), bo no bilanse i kontuzje są jakie są, ale za darmo nie oddam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lucas napisał:

Ja pisałem, ze mogę sprzedać Ala czy Barnesa (czy kogoś), bo no bilanse i kontuzje są jakie są, ale za darmo nie oddam :P

To

wyczyść skrzynkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To

wyczyść skrzynkę 

Done ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, człowiek...morza napisał:

a pomyśleć, że za moich rządów jazz mieli skład cp3 lavine brown green ayton hayward

zapomniałeś dodać, że w PO startowałeś Vonlehem przez co przejebałeś serię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zapomniałeś dodać, że w PO startowałeś Vonlehem przez co przejebałeś serię

przez co zrobila sie seria a ty miales obsrane majty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, january napisał:

Zresztą dosłownie wczoraj Jokic zostal zerzniety w dupsko przez Capele

Lebron został wydymany przez Wizards robiąc w tym meczu 8 strat, to już anal czy tylko macanki?

Teraz, człowiek...morza napisał:

przez co zrobila sie seria a ty miales obsrane majty

seria zrobiła się, bo nie miałem Jrue, nie bądź taki mądry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem to zrobiłem deal (oddanie DLO), którego się od dawna gremialnie właściwie wszyscy domagaliście rzucając multum argumentów (o LeBronie chcącym top ruchów na już, o niezadowoleniu DLO bez piłki, braku podziału rzutów na tylu graczy chcących je oddawać etc).

Decyzja nie była prosta, ale od dłuższego czasu wiele mnie ku niej kierowało. Cóż, dostosowałem się do feedbacku otrzymywanego przy każdym głosowaniu, też  szczerze to już nie chciało mi tu się kopać z końmi:). Wiadomo, że top value dawno poszło się walić (przynajmniej tytuł z nim jako starterem machnąłem;) ), ale nie ma co patrzeć wstecz tutaj, bo to bez sensu.  

Przemyślane wszystko short i longterm, akurat chciałem bardzo konkretnie dokładnie tego Clinta Capelę dostać. Zobaczymy jak to finalnie wyjdzie w praniu, u nas jedna kontuzja potrafi wszystko zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no Jasiek jaki feedback? DLO grał kupę to go spuściłeś bez żalu, a wszyscy pamiętają jak argumentowałeś taką a nie inna umowę dla niego, no nic, takie życie, ale nie wkręcaj tu filmów, że to przez nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no Jasiek jaki feedback? DLO grał kupę to go spuściłeś bez żalu, a wszyscy pamiętają jak argumentowałeś taką a nie inna umowę dla niego, no nic, takie życie, ale nie wkręcaj tu filmów, że to przez nas

Nie będę wyszukiwał postów z ostatnich 2 sezonów jak to DLO tu nie pasuje i jak jest zbyt wielu graczy chcących rzutów w Lakers, ale to było każde głosowanie - teraz 2x większy problem niż ja kiedykolwiek w tym względzie mają Wolves, więc ciekawie jak to będzie oceniane. Epickie zwłaszcza były dyskusje o offball, gdzie ja podawałem konkretne statystyki, a dostawałem odpowiedź "nie, on i tak nie gra offball i taki chu*".

Deal rozważany był od lata (od extension Brona), ale liczyłem na bdb okres teraz, kiedy pogra razem z KATem, wyszło wiadomo jak ;/ Odbiło się to na trade value, a ja trochę nie mogłem już czekać na spodziewany bounceback. Bo istniało ryzyko utraty tytułu i jednocześnie dalszego męczenia się z finansami w ostatnich (chyba :)) latach Brona przy przewidywanej wtedy po powrocie do formy DLO wysokiej umowie w 2022, na którą mogłoby finalnie się okazać, że mnie nie stać. 

Uprościłem sobie grę, ciekawie powinien wyglądać team z Bronem, Butlerem i Ingramem mający #1 defensywę w lidze. Ale to jak to wyjdzie w praniu to jak pisałem - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@january

Szkoda, że latem nie próbowałeś go sprzedać, bo szło to pewnie lepiej rozegrać, ale ogólnie decyzja dobra. U Ciebie był naprawdę zbędny. Konkurencja działa, więc i Ty musiałeś coś zrobić i choć Capela to raczej półroczne wypożyczenie (stąd spodziewałem się pójścia po inne nazwisko), to kto nie ryzykuje, szampana nie pije :)

Co do Soty. Frycowe w 2T pewnie zapłacą po tym dealu, ale przy zdrowiu, pod kątem PO wyglądają bardzo mocno. 

Warriors też się wzmacniają. Nuggets silni. Nie wiem co z Rockets, bo Regis ostatnio jakiś taki tajemniczy w tych swoich postach na trading blocku, ale myślę, że chyba nie zamierza rezygnować z tego sezonu. Ostra walka o finał się rozegra na zachodzie!!! Pozostaje życzyć wszystkim zdrowia ;)

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie chce mi sie nawet komentowac tego pi****lenia o dangelo.  piekne zwienczenie c***owej historii w trakcie ktorych wiele bajek sprzedano, ale w koncu i sam autor przestal wierzyc (w gruncie rzeczy nigdy nie wierzyl).

teraz jednak mamy nowe baśnie co się zaczyynają od  "za gorami za wzgorzmai hollywod"

jeszcze przed chwila theis byl ALL-D piątki.

skoro capela top3 defensywnych i jest upgradem nad theisem.

to rozumiem, ze gobert, turner i pare jeszcze innych nazwisk sie nie lapia hehe

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, january napisał:

Nie będę wyszukiwał postów z ostatnich 2 sezonów jak to DLO tu nie pasuje (...)

DLO przestał pasować bo zaczął być jednym z gorszych starterów, co potwierdza tylko to, że z nim przestrzeliłeś, to, że ludzie od dawna nie podzielali Twoich zachwytów nad jego talentem nie jest żadnym argimentem

dodatkowo przyznałeś się do tego, że Theis był również niewypałem i musiałeś ratować ten sezon bez względu na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale w koncu i sam autor przestal wierzyc (w gruncie rzeczy nigdy nie wierzyl).

Mówimy o grze, gdzie wyniki opierają się o głosowania innych. Trzeba się było w tym kontekście dostosować.

Co do dalszej części postu - podobnie jak u karpika, proszę nie przeinaczać moich słów, cytat dokładny, albo się wycofaj (bo ja akurat wiem co pisałem - o Theisie w zeszłym sezonie, o Capeli w tym).

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

DLO przestał pasować bo zaczął być jednym z gorszych starterów, co potwierdza tylko to, że z nim przestrzeliłeś, to, że ludzie od dawna nie podzielali Twoich zachwytów nad jego talentem nie jest żadnym argimentem

Piszemy o 2 różnych rzeczach. Nie dogadamy się w taki sposób.

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dodatkowo przyznałeś się do tego, że Theis był również niewypałem i musiałeś ratować ten sezon bez względu na wszystko

Wut? Niczego takiego nie przyznaję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi