Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
5 minut temu, Eld napisał:

Generalnie to mnie trzymajcie. W zeszłym roku Principe oskubał CMa z 2x 1st za spadającego Bojana,

ja nie wiem gdzie Ty tam widziales oskubanie. w sensie wiem, bo nie ogaranisz tematu, dlatego  borykasz sie z problemem urojenia.

bojana sciagniecie w teorii gwarantowalo mi najsilniejszy sklad w lidze i mistrzostwo. przed tym dealem mialem lakers wyzej.

wyszło jak wyszło. kontuzji jego i irvinga nie przewidzisz.

gdybym miał zrobic ten dealu to bym zrobil go znow.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 picki ale w druga stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwiny ruch Lakers, Capela będzie niegrywalny w wielu matchupach w PO. Jedynie ten unprotected 2027 trochę osładza sprawę.

No i kompletnie niezrozumiała wymiana dla Detroit, a Celtics oczywiście najlepiej na tym wychodzą, szkoda, że Principe nie było z nami od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za DLO i 3x 1st January mógł mieć Davisa. Prawda @MarcusCamby?

f419bf0c64afa6c667994c294c1693cc.jpg

clint_capela.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

Dzwiny ruch Lakers, Capela będzie niegrywalny w wielu matchupach w PO. Jedynie ten unprotected 2027 trochę osładza sprawę.

No i kompletnie niezrozumiała wymiana dla Detroit, a Celtics oczywiście najlepiej na tym wychodzą, szkoda, że Principe nie było z nami od początku.

jo nie jest to ktory cokolwiek gwarantuje @january

niby zwyzka nad theisem, ale po prawdzie wolalbym miec w skladzie d'angelo, theis'a i wymienic picki na jakiegos rolesa, anizeli capele i theisa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja nie wiem gdzie Ty tam widziales oskubanie. w sensie wiem, bo nie ogaranisz tematu, dlatego  borykasz sie z problemem urojenia.

bojana sciagniecie w teorii gwarantowalo mi najsilniejszy sklad w lidze i mistrzostwo. przed tym dealem mialem lakers wyzej.

wyszło jak wyszło. kontuzji jego i irvinga nie przewidzisz.

gdybym miał zrobic ten dealu to bym zrobil go znow.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jo nie jest to ktory cokolwiek gwarantuje @january

niby zwyzka nad theisem, ale po prawdzie wolalbym miec w skladzie d'angelo, theis'a i wymienic picki na jakiegos rolesa, anizeli capele i theisa.

xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć z drugiej strony chwalony BOS przyjął na za rok te 21.000.000 Hooda. 
Owszem można się spodziewać ze atak na szczyt może nastąpić po prostu rok później lub spadający Hood i te 3x1 posłużą do sprowadzenia dobrego gracza i dosyć drogiego to z wiadomych względów patrzę uważnie bo wiecie... Draft 2022. 

Mi to przesuniecie o ten rok extra pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, ozzy110 napisał:

Dobra tam cichutko

przynajmnije Svi a nie Gary poszedl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BOS tez logicznie. W lato i tak cześć kontraktów będzie jeszcze przeszkadzać wiec realne zakupy lato 2022. 

Fav Bev Aminu to 40.000.000 w błoto 

Hood nie przeszkadza w tym planie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, wezwany do tablicy może trochę wypowiem się na temat deala który przeszedł

ogólnie w pierwotnej wersji mieli do mnie trafić boucher, white i bridges - pozostał tylko white ponieważ międzyczasie mocno pracowałem aby sprzedać ich dalej

tak - może pozyskałem dużo odległych picków, tak może to niewiadoma co do dalszych lat prowadzenia zespołu, tak będzie wymagać to sporej pracy i świetnego scautingu i tak o to właśnie mi chodziło :D

dla was może to być szrot i kupa gówna, dla mnie może część z tych picków będzie przyszłymi gwiazdami, albo cennymi assetami za kilka lat - nie wiemy tego

ja biorę na siebie to ryzyko i mam pewien plan, został on rozpisany na kilka lat do przodu, a nie tylko najbliższy ten czy przyszły sezon 

i po raz kolejny przytoczę to co napisałem gdzieś wcześniej - może to trochę droga Sama Hinke ale skoro dostałem taką opcję i szansę to zamierzam z niej skorzystać na swoich warunkach wedle mojej wizji (wprawdzie to nie pierwszy raz kiedy w taki sposób idę z zespołem) 

Także wrócimy do oceny tego pewnie za kilka lat - mam nadzieję że moje kolejne decyzje za jakiś czas pokażą że miałem rację - jeśli nie, zostanę najgorszym GM w historii beGM który rozmienił na drobne zespół i wprowadził go w niebyt (choć wiem że to się nie wydarzy :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

dobra, wezwany do tablicy może trochę wypowiem się na temat deala który przeszedł

ogólnie w pierwotnej wersji mieli do mnie trafić boucher, white i bridges - pozostał tylko white ponieważ międzyczasie mocno pracowałem aby sprzedać ich dalej

tak - może pozyskałem dużo odległych picków, tak może to niewiadoma co do dalszych lat prowadzenia zespołu, tak będzie wymagać to sporej pracy i świetnego scautingu i tak o to właśnie mi chodziło :D

dla was może to być szrot i kupa gówna, dla mnie może część z tych picków będzie przyszłymi gwiazdami, albo cennymi assetami za kilka lat - nie wiemy tego

ja biorę na siebie to ryzyko i mam pewien plan, został on rozpisany na kilka lat do przodu, a nie tylko najbliższy ten czy przyszły sezon 

i po raz kolejny przytoczę to co napisałem gdzieś wcześniej - może to trochę droga Sama Hinke ale skoro dostałem taką opcję i szansę to zamierzam z niej skorzystać na swoich warunkach wedle mojej wizji (wprawdzie to nie pierwszy raz kiedy w taki sposób idę z zespołem) 

Także wrócimy do oceny tego pewnie za kilka lat - mam nadzieję że moje kolejne decyzje za jakiś czas pokażą że miałem rację - jeśli nie, zostanę najgorszym GM w historii beGM który rozmienił na drobne zespół i wprowadził go w niebyt (choć wiem że to się nie wydarzy :D )

za rok Ci sie znudzi czekanie i kto inny bedzie musial sprzatac koryto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, MMM2121 napisał:

W właściwym momencie za Dlo i picki to można było pewnie AD wyciągnąć, z tego co kiedyś tu pisano. 

Ja chciałem DLo i Ingrama a Camby chyba rozmów nie prowadzil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, karpik napisał:

Dzwiny ruch Lakers, Capela będzie niegrywalny w wielu matchupach w PO. 

Niby w których i niby dlaczego?

Typ robi taka robotę w D Hawks nadrabiajac wszystko po tej spierdolinie defensywnej Youngu, że tylko brawa bic. 

Zresztą dosłownie wczoraj Jokic zostal zerzniety w dupsko przez Capele.

3 najlepszy w tym sezonie w obronie wysoki w lidze po Turnerze i Gobercie, a tu takie teksty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

za rok Ci sie znudzi czekanie i kto inny bedzie musial sprzatac koryto

widać że mało mnie znasz :D  przykładowo od 2015 roku prowadzę niezmiennie drużynę w FBX2 na której też zrobiłem tank przez 2 lata, potem 2 lata walczyłem i mistrza, a teraz znowu walczę o picki - generalnie formuła wieloletnich lig jest dla mnie bardzo interesująca i ciekawa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szulim - CM 1:0.

Keep it goin boy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

widać że mało mnie znasz :D  przykładowo od 2015 roku prowadzę niezmiennie drużynę w FBX2 na której też zrobiłem tank przez 2 lata, potem 2 lata walczyłem i mistrza, a teraz znowu walczę o picki - generalnie formuła wieloletnich lig jest dla mnie bardzo interesująca i ciekawa ;) 

cieszy mnie to i zycze Ci dlugoletniej kariery. 

niemniej podchodze sceptycznie, nowi nudzą się gdy o nic nie walczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

cieszy mnie to i zycze Ci dlugoletniej kariery. 

niemniej podchodze sceptycznie, nowi nudzą się gdy o nic nie walczą.

ponownie :D mało mnie znasz - mnie bardziej jara walka o picki i scouting niż sama walka o misia - to jest zdecydowanie ciekawsze (przynajmniej dla mnie) 

na walkę o misia przyjdzie czas - teraz chcę skupić się na tankowaniu, graniu młodzieżą, zbieraniem picków i wyciąganiem assetów i młodych rookasów - to mnie cieszy ;)

niestety może to trochę przypominać profil Philly z czasów The Process, gdzie lepsi gracze będą w częstszej rotacji w wymianach, ale cóż - nie zamierzam blokować minut nikogo kto chce się wypromować i pomóc mi w planie długoterminowym :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ely3 napisał:

Nie wiem po co w tej wymianie jest CLippers Blazers czy Wizards bo w ich przypadku to wygląda tylko na mieszanie łyżeczką. Sportowo i finansowo są chyba w tym samym miejscu co byli

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że pozyskuje fajnego 6th mana na rozsądnym kontrakcie za weterana na spadającej umowie, z którym nie wiążę przyszłości. Jest to ruch już pod kątem budowy zespołu na przyszły sezon. Ten rok mam przejściowy, liczy się wybór w drafcie, ale powoli już trzeba myśleć o następnym sezonie i to właśnie robię. 

Dedmon to tylko nieistotny szczegół. W niczym mi nie przeszkadza. Jak ktoś mu da jeszcze szansę w rl NBA to na 14-15 zawodnika się nadaje, jeśli nie to latem, jak będzie taka potrzeba, spokojnie go zrzucę. 

Pojawiła się fajna okazja, w normalnych warunkach nie byłoby szans po takiej cenie dostać Rossa. Jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, człowiek...morza napisał:

ta gra powinna miec moj nick w tytule

Jest czesto uzywana nieformalna druga nazwa tej gry w takiej wersji wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

Lakers-Celtics-Pistons

LAL out: D'Angelo Russell, Glenn Robinson III, Meyers Leonard, LAL/SAC/MEM/HOU '21 1st worst, PHI '22 1st (1-14 protected if not PHI '23 2nd), MIL/DEN/OKC '23 1st worst.

LAL in: Clint Capela, Svi Mykhailyuk, DET '27 1st, DET '22 2nd, DET '24 2nd, MIL '26 2nd, NYK '27 2nd.

BOS out: Clint Capela.

BOS in: Rodney Hood, Meyers Leonard, LAL/SAC/MEM/HOU '21 1st worst, PHI '22 1st (1-14 protected if not PHI '23 2nd), MIL/DEN/OKC '23 1st worst.

DET out: Rodney Hood, Svi Mykhailyuk, , DET '27 1st, DET '22 2nd, DET '24 2nd, MIL '26 2nd, NYK '27 2nd

DET in: D'Angelo Russell, Glenn Robinson III.

@Principe @ozzy110

Przez Pana oznaczonego na czerwono wymiana nie przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi