Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

złożyć poprawnej oferty, byłem świadomy, że mogłem to przegrać, ale bardzo chciałem spróbować dopiąć ten s&t

Z tel jeszcze nie dałem 'ignore user' bo się nie chce tego szukać

Ale:

Oferta s&t była złożona prawidłowo, bo za długo nad nią siedziałem.

 Reoferta zablokowało mnie CBA bo maks jaki mogłem dać to 131M. Więc i tak Karpik by to wygrał bo startował z cap space.

Dotarło?

A teraz welcome back on my ignore list. Ja do Ciebie piszę z pełną kulturą, a Ty w każdym poście mnie wyzywasz. Nie mam ochoty tego czytać.

A klakier ( Ronnie ) zapomniałeś podlajkować ostatniego postu LBSa. No chyba, że Ci się już limit wyczerpał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Reoferta zablokowało mnie CBA bo maks jaki mogłem dać to 131M. Więc i tak Karpik by to wygrał bo startował z cap space.

Dotarło?

i w rezultacie w szablonie do głosowania oferta była przekreślona jako nieważna i głosowanie było przesądzone na korzyść Mavs, zjebałeś cały deal i jeszcze mnie pytasz czy dotarło? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

c***a wiecie kim jest Dozier, siadać na dupie i japa ;)

będę o tym przypominał w trakcie sezozu, żebyście nie stracili rezonu

 

Jok zawsze robi przynajmniej 2 rundę w PO w tym raz wykręcił WCF, żeby każdy miał taką historię to nie byłoby najgorzej

Dozier jest fajnym uzupełnieniem do s5.

Ja to pisałem w porównaniu do rl. Zaczęły się pojawiać pierwsze śmieszne posty o trade requestach to określiłem co w mojej ocenie jako 1/29 agenta że masz jeszcze sporo czasu. Z resztą dla mnie TR to ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

Dozier jest fajnym uzupełnieniem do s5.

jo, w presizon wygląda naprawdę dobrze, siedzi mu trójka co jest u niego chyba najważniejsze, Malone otwarcie mówi, że ma szansę stać się topowym 2way grajkiem, ale czy to wystarczy by grać kosztem bartona w s5? zobaczymy, ale te 25 minut i 6-7 miejsce w rotacji jest raczej pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf naucz się może znaczenia określeń których izywasz, bo klakierowi to się płaci za oklaski a mi nikt nie musi serio płacić żebym bił brawo jak ci ktoś ciśnie :) mowie to z ręka na sercu. 
jak Cie boli coś przez te lajki, to se posmaruj maścią, a nie mi wyjeżdzasz z kiepskimi przezwiskami. Taki magister jesteś wyuczony a używasz słów których nie rozumiesz, wstyd.

zastanów się może raz nad sobą wreszcie, czy ty nie sądzisz, że to nie jest zbieg okoliczności ze tylko z tobą są takie niedomowienia i niedopowiedzenia, zawsze? Dwie takie akcje w te offseason, po tym jak wyszła afera turnera dostałem na priv jeszcze wiadomość od innego gm-a ze rok temu miał z tobą taką samą przygodę ze już po ustaleniu gentelmenskiej umowy się wycofałeś z tego.
 

Ja nie będę płakał z tym Turnerem  bo wyszedłem na tym jeszcze lepiej a ty wyszedłeś hmm… bardzo śmiesznie na tym, ze straciłeś Nurkica na FA (snt po jarretta allena) i  w konsekwencji czego zacząłeś się pakować w jakieś rozdawanie brogdonów i pickow za darmo lakersom. Ale przypominam ci raz jeszcze ze To ty mnie blagales żeby deal nie upadł  i po tym jak wróciłem Lizales mi ostro dupsko, żebym ci dawał Głosy na SGA extension, a po tym zapomniałeś mi przekazać ze nasz deal upadł gdy odszedłem z gry.
 

Wiec podsumowując: ode mnie lepiej też odbij bo gwarantuję ci że twój imidż i pr o który jak widzę tak mocno dbasz ucierpi publicznie za każdym razem kiedy mnie zaczepisz. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Elf naucz się może znaczenia określeń których izywasz, bo klakierowi to się płaci za oklaski a mi nikt nie musi serio płacić żebym bił brawo jak ci ktoś ciśnie :) mowie to z ręka na sercu. 
jak Cie boli coś przez te lajki, to se posmaruj maścią, a nie mi wyjeżdzasz z kiepskimi przezwiskami. Taki magister jesteś wyuczony a używasz słów których nie rozumiesz, wstyd.

Znaczenie słowa klakier może być wielorakie. Od poltyków podlizujących się JK, aż do kreskówki. Ja Ciebie porównuję do tego drugiego. Gargamel choć by co spierdzielił, w czym się mylił, gdzieś popełnił błąd klakier zawsze byl po jego stronie. No ale za młody jesteś by pamiętać Smerfy.

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

zastanów się może raz nad sobą wreszcie, czy ty nie sądzisz, że to nie jest zbieg okoliczności ze tylko z tobą są takie niedomowienia i niedopowiedzenia, zawsze? Dwie takie akcje w te offseason, po tym jak wyszła afera turnera dostałem na priv jeszcze wiadomość od innego gm-a ze rok temu miał z tobą taką samą przygodę ze już po ustaleniu gentelmenskiej umowy się wycofałeś z tego.

No tak. Ja walnąłem papierami 2 Sierpnia kiedy mieliśmy GA. Wcale się nie starałem się Ciebie uspokoić, aż w końcu nie chcąc zostać z gumisiem w ręce ( którego to LBS kazał mi Lucasowo obrobić ) zacząłem szukać innych możliwości bo wg. Twojej pokrętnej logiki miałem czekać jak łaskawie wrócisz i to dopniemy ).

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie będę płakał z tym Turnerem  bo wyszedłem na tym jeszcze lepiej a ty wyszedłeś hmm.

Gratulacje. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, lecz pamiętaj - LMA ( którego Ci sprzedałem za 2nd roundery  w zamian za Allstara ) spowodował u Ciebie rozstrój nerwowy, a nie u mnie. Ja szukałem rozwiązania, Ty wyzywałeś włącznie ze mną każdego kto się śmiał odezwać do gościa który to w zainteresowaniach ma wpisane "buddyzm".

Aha.

I ciekaw jestem z kim to rok temu GA nie dotrzymałem. Takie oskrażenia, to do każdego można rzucić.

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

zapomniałeś mi przekazać ze nasz deal upadł gdy odszedłem gry.

Czyż byś w końcu to zrozumiał, że deal nie upadł przeze mnie? Nie no. Musiało Ci się coś na klawiaturę wylać.

 

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wiec podsumowując: ode mnie lepiej też odbij bo gwarantuję ci że twój imidż i pr o który jak widzę tak mocno dbasz ucierpi publicznie za każdym razem kiedy mnie zaczepisz. 

Zwyzywałeś na początku Sierpnia pół GM, zaczepiasz to póki co Ty mnie i jeszcze czymś mi grozisz, że jeszcze bardziej ucierpię.

To ja mam odbić i się zastanowić?

23 minuty temu, january napisał:

Przenieście się na priv jak chcecie kontynuować w takim stylu rozmowy raczej...

Chociaż z tego co widzę to w sumie nie chcecie, ale kontynuujecie, więc najlepiej to potraktujcie mój post jako zakończenie, wrzućcie się na ignor, ignorujcie się bez ignora, whatever.

Bo nie chcę kasować postów, ale tak szczerze mówiąc to już wystawiacie stopy za linię od której powinny być kasowane.

Zostaw. Ja już skończyłem. 

Dawaj więcej power rankingów lepiej bo fajnie się to czyta.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Znaczenie słowa klakier może być wielorakie. Od poltyków podlizujących się JK, aż do kreskówki. Ja Ciebie porównuję do tego drugiego. Gargamel choć by co spierdzielił, w czym się mylił, gdzieś popełnił błąd klakier zawsze byl po jego stronie. No ale za młody jesteś by pamiętać Smerfy.

No tak. Ja walnąłem papierami 2 Sierpnia kiedy mieliśmy GA. Wcale się nie starałem się Ciebie uspokoić, aż w końcu nie chcąc zostać z gumisiem w ręce ( którego to LBS kazał mi Lucasowo obrobić ) zacząłem szukać innych możliwości bo wg. Twojej pokrętnej logiki miałem czekać jak łaskawie wrócisz i to dopniemy ).

Gratulacje. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, lecz pamiętaj - LMA ( którego Ci sprzedałem za 2nd roundery  w zamian za Allstara ) spowodował u Ciebie rozstrój nerwowy, a nie u mnie. Ja szukałem rozwiązania, Ty wyzywałeś włącznie ze mną każdego kto się śmiał odezwać do gościa który to w zainteresowaniach ma wpisane "buddyzm".

Aha.

I ciekaw jestem z kim to rok temu GA nie dotrzymałem. Takie oskrażenia, to do każdego można rzucić.

Czyż byś w końcu to zrozumiał, że deal nie upadł przeze mnie? Nie no. Musiało Ci się coś na klawiaturę wylać.

 

Zwyzywałeś na początku Sierpnia pół GM, zaczepiasz to póki co Ty mnie i jeszcze czymś mi grozisz, że jeszcze bardziej ucierpię.

To ja mam odbić i się zastanowić?

Zostaw. Ja już skończyłem. 

Dawaj więcej power rankingów lepiej bo fajnie się to czyta.

Ty do dziś nie zrozumiałeś ze dawałeś mi cały czas wyraźnie do zrozumienia ze deal jest aktualny wiec nie będziemy dalej o tym już dyskutować, Papa smerfie. 
 

I nie wiem czy to prawda ze rok temu tez coś takiego odjebales, ale otrzymałem na priv takie info od kogos. Znając swoja sytuacje i teraz znając sprawę z LBS-em smiem jednak twierdzić ze to prawda, bo już dwa razy zrobiłeś ze swojej gęby dupę, wiec czemu miałbym nie wierzyć ze nie zrobiles tego tez rok temu. 
 

z mojej strony EOT

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z mojej strony też eot, przepraszam za styl wypowiedzi, ale czasami inaczej nie potrafie

No dobra. Pojechaliśmy sobie w trójkę. Jeszcze wypadało by dać sobie pysku, a później walnąć kielona. Każdy z nas zjebał - każdy mógł inaczej to rozegrać. 

Myle się chłopaki?

Sztama @LeweBiodroSmoka i @RonnieArtestics

Czasu nie cofniemy. Uczymy się na błędach. Ja na yebanym CBA, gdzie LBS mi zaufał, ale i tak ta Dallaska menda ( w pozytywnym słowa tego znaczeniu by nas wyc***ała bo miał cap space ).

Ronnie za to wyszedł w ciul lepiej niż na dealu ze mną, przy okazji stwarzając potwora w Toronto jak Siakam odnajdzie cojones.

A Ronnie. Tak mi przyszło do głowy. Jak Eld wybiera w drafcie i chce Ci go sprzedać - spierdalaj 🙃. Nassir Little ( Spurs ), Bagley (NOP), Rui Hatchimura wczoraj czytałem ma jakieś zaburzenia z głową. Okoro - no jeszcze nie wiemy, ale to co najwyżej Smart plus z lepiej pukładaną głową. Jeszcze Cassius Stanley ale kto wie bez sprawdzania arkusza gdzie jest? 🤪.

Któryś ma zamiar to ciągnąć? Bo ja nie.

Ale Klakier do Ronniego jako ksywka to mi w ciul pasuje 😜 ( joke ofc ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

Panowie, powiem tak. Jeśli Anthony Davis miałby kiedykolwiek jeszcze opuścić szeregi organizacji new York Knicks, to dziś prawdopodobnie jest ten dzień. Pisze bez żartu. Zapraszam do składania poważnych ofert. Oczywiście cena wysoka. Interesują mnie przede wszystkim topowi młodzi zawodnicy.

@BMF @Qcin_69 @mac @karpik @LeweBiodroSmoka @cvbe@Regis @Eld @Sylvinho. @LONGER01 @Tecu @kolader @Braveheart22 @ignazz @evitacre @Szulim @Alonzo @MMM2121

I reszta 

od 4 rano nic się nie zmieniło, Tatum niedostępny jak był tak jest nadal :) 

Liczymy ja skok w Rankingu Kultur Organizacji Marcusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.