Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, january napisał:

Oho, ktoś tu się gotuje, bo nie wszyscy propsują Vucevicia;)

No i to bardzo xd

Nie musisz go propsować, ale patrz realnie i na siłę nie zaniżaj jego wartości. 

15 godzin temu, january napisał:

Jeszcze był np. Gordon etc, nie było też wokół Garlandów:) Vucević zagrał 1 dobry sezon (18/19), w 19/20 ten awans do PO to był z fantastycznym bilansem 33-40, a defensywa Magic była dobra mimo, a nie dzięki Vuckowi kiedy trwała na wschodzie piękna walka o to kto nie wejdzie. W 20/21 delikatnie mówiąc szału nie było, zwłaszcza w Bulls - teoretycznie lepszym teamie, gdzie zamiast ustawienia pod siebie miał się wpasować wyglądał dramatycznie. I tak sezon pokaże jak będzie grał - Ty jesteś optymistą,  ja sceptykiem. Zobaczymy.

1. Ten Gordon co pół forum pisze, że jest overrated i większej różnicy nie robi? :)

2. O czym Ty znowu piszesz? Przecież był Augustin (btw, nie rób też z Garlanda jakiejś wielkiej dziury w obronie). A jeszcze obok Ross czy Fournier, czyli też nie jacyś super wpływowi obrońcy. To jest to etc? A Magic i tak robili top10 obronę, bo mieli dobry system, fajnie opanowane schematy w defensywie i Vucek wcale nie był taki straszny jak go przedstawiasz. Zresztą, daleko nie patrząc. Grizzlies mając Moranta i na centrze Jonasa (z grubsza podobny przypadek jak Vucevic, podobne wady, podobne zalety w def) też robili top10 obronę. 

3. Sezon 19/20 też zagrał dobry. Nie tak dobry jak wcześniej oczywiście, ale jednak. Weź też pod uwagę, że w trakcie sezonu wyleciał chyba na 3 tygodnie po skręceniu kostki, co szczególnie dla takiego dużego gracza może być problematyczne  na dłuższą metę. Magic z grubsza byli dalej zespołem na te ~0.500. Kontuzje ich nie oszczędzały + też zamiast na koniec mieć dosyć łatwy terminarz to przyszedł covid i dostali w bańce po przerwie dosyć trudny. Warto ponownie zaznaczyć, że defensywa nie była problemem. 

4. Przecież ostatni sezon w barwach Magic miał na wysokim poziomie, tylko Magic, w których nie dojść, że brakowało od dawna talentu to jeszcze się całkowicie posypali zdrowotnie. Większość raczej też nie kwestionowała tego, że zasłużył na bycie all-starem. 

5. Sytuacji w Bulls mocno komentował nie będę, bo zbytnio się nimi w końcówce sezonu nie interesowałem. Jednak ciężko jest, żeby w nowym zespole od razu wszystko grało. Trzeba pewien system, schematy, szczególnie w obronie wypracować, a na to trzeba więcej czasu.

15 godzin temu, january napisał:

Bo wjechałeś ad personam na mnie;) ?

Czyli jednak trochę urażony jesteś ;)

15 godzin temu, january napisał:

Powodzenia!

A tu dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 18:18, człowiek...morza napisał:

kto tam bedzie łamał pierwsza linie?

Ziom, Ty o tej pierwszej linii to mi przed każdym sezonem piszesz, a kto ją u mnie łamał w tamtym sezonie? już nie wspominając, że jest Grant, który robi to bardzo dobrze

Nuggets finiszowali z najlepszym bilansem bez Murraya, Bartona i Doziera, a ja się mam przejmować bo Conley czy Brogdon nie są dunkerami?

bicz plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ziom, Ty o tej pierwszej linii to mi przed każdym sezonem piszesz, a kto ją u mnie łamał w tamtym sezonie? już nie wspominając, że jest Grant, który robi to bardzo dobrze

Nuggets finiszowali z najlepszym bilansem bez Murraya, Bartona i Doziera, a ja się mam przejmować bo Conley czy Brogdon nie są dunkerami?

bicz plis

traktuje Cie jako contandera, ktory powinien myslec o mistrzostwie.

jesli uwazasz, ze wspomniane przeze mnie mankamenty de facto nie sa mankamentami, to twoj problem.

dlatego nie zdobedziesz msitrza. licza sie detale.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

traktuje Cie jako contandera, ktory powinien myslec o mistrzostwie.

jesli uwazasz, ze wspomniane przeze mnie mankamenty de facto nie sa mankamentami, to twoj problem.

dlatego nie zdobedziesz msitrza. licza sie detale.

mhm, ale jednak pierwszy krzyczałeś o tym, że Nuggets zostali pokrzywdzeni w serii z Mavs

wtedy mankamentów nie było?

inna sprawa, że z Jokiciem dostającym sweepa od Suns i tak bym Miami czy Soty nie pyknął, o tym też dobrze wiesz, ale lepiej się wymądrzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

mhm, ale jednak pierwszy krzyczałeś o tym, że Nuggets zostali pokrzywdzeni w serii z Mavs

wtedy mankamentów nie było?

inna sprawa, że z Jokiciem dostającym sweepa od Suns i tak bym Miami czy Soty nie pyknął, o tym też dobrze wiesz, ale lepiej się wymądrzać

jezu dlaczego Ty to odbierasz jako atak? xd

martwie sie o nuggets, bo mieli spora szanse byc prawdziwym graczem w walce o mistrza, a tak zapowaida sie niestety polka nizej 2 rd/WCF i brak perspektyw na cos lepszego

szkoda

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mhm, ale jednak pierwszy krzyczałeś o tym, że Nuggets zostali pokrzywdzeni w serii z Mavs

wtedy mankamentów nie było?

wtedy mavs nie byli rownie mocni co teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo szkoda mojego czasu

Ty zdecydowanie masz jakiś problem osobowościowy. Ostatnio obwiniałeś mnie o startę Jrue za frajer gdzie jak na blasze miałeś podane powody więc:

a) nie czytasz postów - moich i innych GMów ( w sumie pewnie tak jest co nie raz udowadniałeś przegapiając terminy, ale jak już się pewnie zdążyłeś przekonać nie zamierzam Ci o nich już więcej przypominać )

b ) nie przyjmujesz do wiadomości oczywistych faktów, że Karpik nas po prostu przebił. 

No ale, że dla Ciebie winny musi być no to najłatwiej jest napisać "spierdalaj Eld,  bo szkoda mojego czasu", kiedy tak naprawdę sam dałeś ciała.

A tak naprawdę 3/4 beGM nie rozumie dlaczego nie złożyłeś oferty Jrue mając birdy, a później np go nie wymieniłeś. Ok, namówiłem Cię na SNT, ale weź k**** miej honor i wieź część winy na siebie. Trzeba było napisać "słuchaj, w T1 Jrue gra u mnie aby nikt mi go nie zajebał, a później dogadujemy resztę". No ale żeby na to wpaść trzeba czasu - a Tobie nie tyle co go szkoda na mnie, a ogólnie na beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Tobie nie tyle co go szkoda na mnie, a ogólnie na beGM. 

Co nie jest niczym złym, ja mam mocno różne okresy względem zaangażowania w tej grze i myślę że dotyczy to większości grających, bo BeGM nie jest dla mnie na liście najważniejszych priorytetowow w danym dniu/tygodniu/miesiącu/roku/etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Co nie jest niczym złym, ja mam mocno różne okresy względem zaangażowania w tej grze i myślę że dotyczy to większości grających, bo BeGM nie jest dla mnie na liście najważniejszych priorytetowow w danym dniu/tygodniu/miesiącu/roku/etc

No i prawidłowo bo tak powinno być. To ma być rozrywka, a nie gnat przy skroni. Ale Ty akurat jesteś lata świetlne przed LBS jeśli chodzi o zaangażowanie. Jak na przykład wiesz, że nie jesteś wstanie skrupulatnie zagłosować, to wolisz zarobić karniaka niż odwalić byle jak, byle na odpierdol.

Każdy ma różne okresy, ale Ty akurat jesteś w gronie GMów postępujących najbardziej fair i co najlepsze - to wyszło samo od Ciebie. Już któryś raz napisałeś: "sorry chłopaki, nie dam rady". No i to się szanuje, a nie "spierdalaj Eld". 

Trzymasz poziom jednym słowem. No. Dwoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 18:21, kolader napisał:

No wg mnie za 1st rd pick i to unprotected można było uzyskać dużo więcej niż Dozier.

c***a wiecie kim jest Dozier, siadać na dupie i japa ;)

będę o tym przypominał w trakcie sezozu, żebyście nie stracili rezonu

 

W dniu 3.10.2021 o 21:07, kolader napisał:

to tym bardziej Giannis i Jokić, którzy mają podobną historię czyli stosunkowo szybki wypad w PO

Jok zawsze robi przynajmniej 2 rundę w PO w tym raz wykręcił WCF, żeby każdy miał taką historię to nie byłoby najgorzej

W dniu 5.10.2021 o 23:40, Eld napisał:

Ale Ty akurat jesteś lata świetlne przed LBS jeśli chodzi o zaangażowanie. Jak na przykład wiesz, że nie jesteś wstanie skrupulatnie zagłosować, to wolisz zarobić karniaka niż odwalić byle jak, byle na odpierdol.

weź mu jeszcze opierdol gumusia, na pewno przełoży się to na osteteczny bilans

weź wypierdalaj @Eld  (starałem się nie użyć słowa na"s") ode mnie, nie cytuj, nie wchodź w interakcje - po prostu - odbij

proszę o zbyt wiele?

wpadam tu raz na kilka dni bo mam pełny roster

wszak natomiast Twoja opinia lata mi koło c***a, bo nie masz pojęcia ile godzin i zaangożowania poświęciłem na tą grę

serdeczne pozdrówki

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

weź wypierdalaj @Eld  wszak natomiast Twoja opinia lata mi koło c***a, bo nie masz pojęcia ile godzin i zaangożowania poświęciłem na tą grę

Chyba kpisz z tym kto więcej czasu poświęcił tej grze. Jakoś Cię nie widziałem przez dwa lata w Radzie.

Nie będę rozkręcał kolejnej imby, ale weź lepiej upchaj słomę w butach bo za bardzo wystaje i nie płacz później, że znów u mnie na ignorku jesteś jak będziesz czegoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Chyba kpisz z tym kto więcej czasu poświęcił tej grze. Jakoś Cię nie widziałem przez dwa lata w Radzie.

w c***u mam to, że jesteś/byłeś w Radzie skoro co chwila odpierdalasz maniane, wprowadzasz ludzi w błąd i mataczysz

16 minut temu, Eld napisał:

Nie będę rozkręcał kolejnej imby, ale weź lepiej upchaj słomę w butach

zamknij jape i nie wypowiadaj się na mój temat, to jedyne o co proszę

18 minut temu, Eld napisał:

nie płacz później, że znów u mnie na ignorku jesteś jak będziesz czegoś potrzebował.

nie dodawaj sobie, przez Twój poryty łeb musiałem się wypruć z assetów, choć Ty tylko powtarzałeś "masz tylko kopiować oferty i je wysyłać, resztę ogarne", a gdy sprawa się rypła, to grasz niewiniątko, tak jesteś obłudny i wkurwiaj mnie dalej a odkopie te screeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Miał byc Jrue Holiday i Myles Turner a jest Brook Lopez i Jaś Kapela :D 

Straszna tragedia pod koszem. Normalnie black hole.

Niepojętym dla mnie jest jak ludzie potrafią zrzucać winę na drugą stronę i jak nie docierają do nich fakty.

Jeden odchodzi z gry i każe szukać innego centra, a drugi obwinia mnie, że Karpik nas przebił finansowo bo ja więcej niż 131M dać nie mogłem.

Jak można tak nieogarniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

a drugi obwinia mnie, że Karpik nas przebił finansowo bo ja więcej niż 131M dać nie mogłem.

obwiniam Cię za to, że nie potrafiłeś/nie chciałeś (bo tak serio to Bóg jeden wie co Ty tam sobie myślisz) złożyć poprawnej oferty, byłem świadomy, że mogłem to przegrać, ale bardzo chciałem spróbować dopiąć ten s&t, gdyby się udało moja obecna sytuacja byłaby nieporównywalnie lepsza, a gdyby się nie udało i przegrałbym głosowanie w życiu nie miałbym o nic pretensji

natomiast już po wszystkim, dostawałem od Cb słodkie pi****lenie w stylu "sorry, że tak wyszło, nie wiedziałem albo i tak byśmy to przegrali"

chwile po tym zacząłeś żebrać o głos na SGA jakby nigdy nic, choć ja już do Ciebie nic nie odpisywałem, mało tego, nie zacząłem machać łapami i płakać, że mnie oszukano etc. i zamiast to uszanować dalej pitolisz farmazony

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.