Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Nie psuj karpiowi startu narracji o tym że Lakers (największa głębia w lidze) nie mają głębi xD

Mają głębie, ale największą na pewno nie, choć tworzą ją raczej staruszki. Uważam, że ciężko będzie Lakers o najlepszy bilans w lidze, nawet na zachodzie będzie trudno. Jednak jeśli big 3 będzie zdrowe i nikt jakoś nie zjedzie drastycznie z poziomem, to trudno będzie komukolwiek nawiązać walkę w PO. Tak czy siak pozbywając się Brigdona dużo ryzykujesz (widzieliśmy w zeszłym sezonie ile czasu staruszkowi Jamesowi zajmuje dojście do siebie po kontuzji kostki).

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

No może z punktu widzenia Twoich Knicks. Obaj są poniżej poziomu przeciętnego startera.

a czy nie był 4 graczem LAC w zeszłych PO? Liczą Kawhiego.

A to jedna zespół finału konferencji był.

Co do Theisa zgoda i jedyny imo słaby ruch LAL w ten offseason

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nic nei daje pod katem sportowym. wolalbym narazie trzymac picki i czekac na cos lepszego

Ja też bym trzymał picki i deal ogólnie słaby dla Denver, co nie zmienia faktu, że Brogdon jest znacznie lepszy od Bartona.

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

od kiedy to robi, kto tam na centrze ci w s5 w takim teamie smiga? wysatarczy ze cos pobroni. theis to inteligentny grajek, z lekko powyzej przecietna obrona. imo pasi ook

batum to kapitalny roles wiec tego to juz wgl nie rozumiem.

bartona nie doceniasz.

Robi w każdej ekipie. Zakładając np, że Sixers dostaną się do finału i spotkają tam Lakers, to jasiu nie ma nawet pół ludzia, który by coś pobronił vs Embiid.

Batum to świetny roles, ale nie jest kimś na poziomie przeciętnego startera, czyli okolice top70-90 w lidze. 

A Barton to non-factor, ok w ataku, słabo w obronie. Nic do takich Lakers nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

 co nie zmienia faktu, że Brogdon jest znacznie lepszy od Bartona.

no shit sherlok

Teraz, karpik napisał:

Batum to świetny roles, ale nie jest kimś na poziomie przeciętnego startera, czyli okolice top70-90 w lidze. 

a przecietny starter to nie top 103-128?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

czy nie był 4 graczem LAC w zeszłych PO? Liczą Kawhiego

No tak średnio powiedziałbym. 

6 minut temu, january napisał:

W miarę zdrowi Lakers to tu robią atak na 74-8, a Ty o tym, że ciężko będzie robić najlepszy bilans :D I też zwracam uwagę, że tych totalnych staruszków to tak dużo nie ma

XD

Dużo młodsi Dubs z KD nie byli nawet blisko, a Ty tu wyjeżdżasz z pomysłem, że 37-letni LeBron będzie cisnął w RS po rekord.

Jeśli dobrze liczę, to masz 9 graczy po 30-tce i 3 poniżej (ale Theis skończy 30 w trakcie sezonu, wtedy będzie tylko Monk i Claxton, a więc gracze, którzy mogą nawet nie być w rotacji).

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

przecietny starter to nie top 103-128?

Masz 150 starterów ziomuś. Do the math.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

No tak średnio powiedziałbym. 

XD

Dużo młodsi Dubs z KD nie byli nawet blisko, a Ty tu wyjeżdżasz z pomysłem, że 37-letni LeBron będzie cisnął w RS po rekord.

Jeśli dobrze liczę, to masz 9 graczy po 30-tce i 3 poniżej (ale Theis skończy 30 w trakcie sezonu, wtedy będzie tylko Monk i Claxton, a więc gracze, którzy mogą nawet nie być w rotacji).

Masz 150 starterów ziomuś. Do the math.

masz tez grupe superstar-,allsta,r bdb staeter, dobry starter, przecietny starter, slaby starter

i dont know

bo nie slyszalem zeby na lbj np mowil ktos swieny starter?

albo na tatuma bardzo dobry starter

wiec no precietny to nie jest top75

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

karpik zasugerował, że poza big3 nie mam gracza, który powinien startować w lidze.

Tak? Ciekawe gdzie :)

5 minut temu, january napisał:

A 30ka to już jest niby bycie staruszkiem w NBA xD?? 

Masz też 4 graczy >35 i 6 >33. Generalnie masz na pewno najstarszy zespół w lidze, starszy od real Lakers, o których mówi się tutaj geriatria. Ale ok, szanuję Twoją opinię.

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

masz tez grupe superstar-,allsta,r bdb staeter, dobry starter, przecietny starter, slaby starter

No i zakładając, że superstar to top 15, all-star top 30, to starter to jest grupa 30-150, może 175. Nawet jak wolisz tego typu pokrętne myślenie, to, żeby być przeciętnym starterem, trzeba być w grupie 100 najlepszych graczy. Ani Theis ani Batum nie należą do tej grupy (co nie znaczy, że nie są bardzo spoko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Denver tez było na musie, kadrowym.

Chyba tak? Choc nie wiem czy to nie bylo za Porzinginsa, którego zdobyli za Jamala? No ale moglem cos pomylic. Jrue odszedł za darmo i LBS musiał zareagować mając MVP ligi.

Ja nie kwestionuję samej wymiany Bartona na Brogdona, to oczywisty upgrade. Kwestionuję dołożenie 3 x 1st rd picków i jak sam january zaznaczył "Tak czy siak pozbywając się Brogdona ryzykuję znacznie mniej (aspekty finansowe), a nawet jak ktoś z big3 wyleci to dalej się jestem w stanie z każdym nawalać i to raczej w roli faworyta."

No i dla mnie skoro duo Durant&Harden przez 2 lata nie wchodzi do PO i nie było TR to tym bardziej Giannis i Jokić, którzy mają podobną historię czyli stosunkowo szybki wypad w PO to nie poparłbym TR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ku**a jak Brogdon grał w OKC to zero miłości, mimo zajebistego wsparcia. Teraz nagle jak Brogdon wylądował w Denver to cmokań nie ma końca.

W beGM bez "nazwiska" to se ch**a możesz osiągnąć, zwaną max II rundą.

W Denver masz kogoś kogo Oklahoma nie miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ozzy110 napisał:

W Denver masz kogoś kogo Oklahoma nie miała

Jokića?

A już czytam, że luźno top4 Zachodu. 

Ja jak ściągnąłem Brogdona to byłem kandydatem do play-in i to wcale nie pewniakiem. A zapłaciłem za niego niemało. 

21 minut temu, january napisał:

Był doceniany przecież i jest doceniany - poszedł za 2x future 1st unprotected, z czego jeden wygląda całkiem obiecująco.

No teraz tak, ale jakoś w trymestrach jego 40/50/90 kończyło się na 12-12 lub 13-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.