Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Iguodala w tamtym sezonie robił 13-5-5 i on ma być odpowiednikiem Westbrooka na RL season?

Naprawdę ocenianie Iguoadali po prostym boxie i to w porównaniu do elitarnego nabijacza statow??

On został MVP finałów robiąc mniej niż 17 punktów na mecz i nie zaczynając każdego meczu w S5.

Po prostu tacy gracze jak Iguoadala czy Jrue Holiday nie są "sexy" w kwestii boxa, wyborów all-star, a i tak potrafią dać impakt lepszy niż niektórzy wybrani do all-star game, bo mają cyferki. Szanujmy się po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no jakby sie trzymac toku rozmuowania Flubera to sabonis i warren, to by się zmieścili, ale moze czwartej piatki na wschodzie (a i tu watpliwości)

wiec zadni z nich all-stary

pisales, ze nie mieli allstara

Szczerze to się nie spodziewałem, że będziesz tak posrany przez Charlotte Hornets;)

Powtórzę, Iguodala w jedynym sezonie w Nuggets robił 13-5-5 i nie grał w ASG, podobnie jak żaden inny gracz Nuggets, którzy zrobili bilans 57-25.

Ja w ubiegłym sezonie miałem gracza, który skończył w  RL w ALL NBA, gracza, który był w All star game i gracza, który był w 1 piątce meczów w bańce. Siła gwiazd na sezonr egularny nieporównywalna.

Westbrook + Sabonis +Warren > Ty Lawson + Iguodala + Danilo Gallinari.

Szokuje mnie w ogóle próba porównywania siły gwiazd tych dwóch teamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Szczerze to się nie spodziewałem, że będziesz tak posrany przez Charlotte Hornets;)

Powtórzę, Iguodala w jedynym sezonie w Nuggets robił 13-5-5 i nie grał w ASG, podobnie jak żaden inny gracz Nuggets, którzy zrobili bilans 57-25.

Ja w ubiegłym sezonie miałem gracza, który skończył w  RL w ALL NBA, gracza, który był w All star game i gracza, który był w 1 piątce meczów w bańce. Siła gwiazd na sezonr egularny nieporównywalna.

Westbrook + Sabonis +Warren > Ty Lawson + Iguodala + Danilo Gallinari.

Szokuje mnie w ogóle próba porównywania siły gwiazd tych dwóch teamów.

a ja powtorze, ze denver nie mieli takiej konkurencji jak Ty.

bierzesz wszystko zero-jedynkowo

nie twierdzilem, ze twoje trio ejst gorsze od trio denver

nie twierdze ze igoudala dawal wiekszy impact od westbrooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie rozumiem tego trade'u trochę.

graham wbrew pozorom (statsy) nie wydaje się specjalnie efektywnym graczem, mocno ograniczony, trey burke itd. 

a w rotacji hornets nie widać specjalnie miejsca. 

Żebyś wiedział co Ignazz chciał ode mnie za Brooksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a ja powtorze, ze denver nie mieli takiej konkurencji jak Ty.

bierzesz wszystko zero-jedynkowo

Znowu stoisz w rozkroku.

Żaden gracz Denver nie załapał się do play-offs właśnie dlatego, że na Zachodzie była bardzo mocna konkurencja!

Tam trzeba było zrobić 45 wygranych, żeby w ogóle się do play-offs załapać. Gdy jednocześnie na Wschodzie powyżej 45 wygranych skończyły 4 teamy. Tam była podobna różnica w sile konferencji co u nas przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Żebyś wiedział co Ignazz chciał ode mnie za Brooksa

Wiem, co chciał ode mnie, więc mogę sobie tylko wyobrażać;)

57 minut temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje spokojnie starczyli.

Jeszcze co do kennarda i Harrisona to są dwie szklanki. Kennard uskladal 28 meczów w ostatnim sezonie. Harrison chyba 40 i offseason zaczął ze złamana reka. 

Ją o tego rondo walczyłem bo te minuty na PG w hornets będą. Teraz dostanie je Graham. 

Jeszcze nawiasiem mówiąc ( Tecu to nie jest do Ciebie atak) 

76 ers ( finaliści konferencji) oddają lavinA za MC Danielsa i maxeya. Super deal. Świetny ruch! 

Hornets ( 5 zespół wschodu, przez większość sezonu top 3) oddaje pick za gościa co rzuca 18ppg i jest topowym pull up 3 shooterem w lidze. Szkoda picku. Nie rozumiem tego ruchu. 

Czy tu się komuś coś nie pomieszalo? :) top teamy powinny się przecież wzmacniac a nie oslabiac:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Wiem, co chciał ode mnie, więc mogę sobie tylko wyobrażać;)

Jeszcze co do kennarda i Harrisona to są dwie szklanki. Kennard uskladal 28 meczów w ostatnim sezonie. Harrison chyba 40 i offseason zaczął ze złamana reka. 

Ją o tego rondo walczyłem bo te minuty na PG w hornets będą. Teraz dostanie je Graham. 

Jeszcze nawiasiem mówiąc ( Tecu to nie jest do Ciebie atak) 

76 ers ( finaliści konferencji) oddają lavinA za MC Danielsa i maxeya. Super deal. Świetny ruch! 

Hornets ( 5 zespół wschodu, przez większość sezonu top 3) oddaje pick za gościa co rzuca 18ppg i jest topowym pull up 3 shooterem w lidze. Szkoda picku. Nie rozumiem tego ruchu. 

Czy tu się komuś coś nie pomieszalo? :) top teamy powinny się przecież wzmacniac a nie oslabiac:) 

Dla mnie spoko ruch- tzn, nie mam przekonania co do Abrahama i nie wiem czy nie był to fluke, ale jeśli zagra na poziomie z pierwszego trymestru to super ruch dla Ciebie + tez jestem zdania ze oddawanie pickow u contenderow to nie jest nic zaskakującego - tez mi Rada Transferowa nie chciała puścić dealu Howarda za pick (xD) co było dla mnie absurdalne :) 

A Człowiek Morza który nie zrobił dobrego dealu od czasu pozyskania Goberta za Jordana Bella niech się raczej skupi na swoim Wielkim Planie, bo zdecydowanie wolałbym oddać pick za Abrahama niż Duncana Robinsona za rezerwowego centra rl Knicks :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Choćby tangiers, Ty akurat tę wymianę skrytykowałeś, więc ok:) 

Jak zresztą każdą ostatnio Twojego bezpośredniego rywala w konferencji;)

nie przypominam sobie zebym skrytykowal toronto czy washington

bucks sportowo na plus, ale finansowo na wielki minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Dla mnie spoko ruch- tzn, nie mam przekonania co do Abrahama i nie wiem czy nie był to fluke

Pewnie, że to był w pewnym sensie fluke, statsy są napompowane przez granie w tankerze, pewnie takich nie powtórzy, ale ma absolutnie elitarną pull up trójkę i to robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A Człowiek Morza który nie zrobił dobrego dealu od czasu pozyskania Goberta za Jordana Bella niech się raczej skupi na swoim Wielkim Planie, bo zdecydowanie wolałbym oddać pick za Abrahama niż Duncana Robinsona za rezerwowego centra rl Knicks :) 

marne prowo :D

mam screeny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

więc teraz po pozyskaniu MKG i Hassana, to ja będę miał u niego z 70 wygranych;)

Mnie ciekawi jak chcesz rozwiązać wewnątrz klubowy walkę o box core, szczególnie o zbiórki pomiędzy Westbrookiem a Whitesidem?

Postawisz pomiędzy nimi Ibakę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Mnie ciekawi jak chcesz rozwiązać wewnątrz klubowy walkę o box core, szczególnie o zbiórki pomiędzy Westbrookiem a Whitesidem?

Postawisz pomiędzy nimi Ibakę? 

Przecież Westbrook w poprzednim sezonie już nie robił takich akcji:)

Generalnie Russell fajnie dojrzał w ostatnim sezonie w RL NBA. Potrafił przestać pałować box score. Potrafił przestać odpalać seriami trójki. Nie jest idealnie, ale pod względem koszykarskiego IQ zrobił chyba największe postępy w karierze.

Ale rozumiem, że pytanie nie było na poważnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Przecież Westbrook w poprzednim sezonie już nie robił takich akcji:)

Generalnie Russell fajnie dojrzał w ostatnim sezonie w RL NBA. Potrafił przestać pałować box score. Potrafił przestać odpalać seriami trójki. Nie jest idealnie, ale pod względem koszykarskiego IQ zrobił chyba największe postępy w karierze.

Ale rozumiem, że pytanie nie było na poważnie:)

No pewnie, że nie na poważnie.

Ja jak pisałem coś podobnego dwa lata temu jak widziałem początki tej zmiany to mnie obśmiano :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.