Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

I proszę się nie wybielac, wątpię żeby to Tecu był pomysłodawca umieszczenia mnie w wymianie, KungFu obiecał mi pewny plac, a Tecu pewnie nawet nie podpisze na TWC :( 

tecu.png

Walczyłem o Ciebie jak lew, ale Tecu nie chciał się ugiąć. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Tak wyglądał workout Wygańskiego dla Memphis, znalazłem taśmę:

 

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to była chroniczna kontuzja podczas mojej kariery :( liczę, ze w Philly będę pod lepsza opieka GMow, KungFu nawet do śniadania lal mi Jacka, Tecu to raczej Browarkami będzie poił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Hornets - Spurs

Hornets out: BOS/CHA 1st 2021 worse, 2nd CHA 2027

Hornets in: Devonte Graham

Spurs out: Devonte Graham

Spurs in: BOS/CHA 1st 2021 worse, 2nd CHA 2027

@ignazz 

nie rozumiem tego trade'u trochę.

graham wbrew pozorom (statsy) nie wydaje się specjalnie efektywnym graczem, mocno ograniczony, trey burke itd. 

a w rotacji hornets nie widać specjalnie miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie rozumiem tego trade'u trochę.

graham wbrew pozorom (statsy) nie wydaje się specjalnie efektywnym graczem, mocno ograniczony, trey burke itd. 

a w rotacji hornets nie widać specjalnie miejsca. 

Mówimy o graczu, który był jednym z największych objawień poprzedniego sezonu.. wg mnie bardzo solidne wzmocnienie backcourt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie rozumiem tego trade'u trochę.

graham wbrew pozorom (statsy) nie wydaje się specjalnie efektywnym graczem, mocno ograniczony, trey burke itd. 

a w rotacji hornets nie widać specjalnie miejsca. 

Mnie też trochę dziwi, że posiadając nie grającego w b2b Westbrooka i 33-letniego Augustina, jako praktycznie jedynych PG w składzie ( do dziś nie było wiadomo co z McLauglhinem) usłyszałem przy walce o Rondo tyle ciepłych słów na temat mojej rotacji na pozycji rozgrywającego:) Wiem, ze tam może od biegy grać też i Kennard i Harrison, zwłaszcza przy Sabonisie, ale jednak nie są to klasyczni PG.

Do prowadzenia rezerwowych lineupów w tak napakowanym sezonie regularnym Graham nada się idealnie. TS% ma do przeżycia, bo 2/3 jego rzutów to trójki i to mocno ciśnie po jego FG%. Generalnie spodziewam się w tym sezonie regularnym całej masy absencji i chciałem się odpowiednio zabezpieczyć na jedynej pozycji, na której takiego odpowiedniego zabezpieczenia w moim odczuciu nie miałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje spokojnie starczyli.

szkoda picku

Graham był 6 w pull up trójkach w poprzednim sezonie w lidze, trafiał je na lepszej skuteczności niż Trae Young, czy Luka Doncić, niewiele gorzej niż Harden. Taki gracz daje dużo więcej możliwości w ataku, bardzo otwiera grę. W RL NBA ma oczywiście podkręcone staty ( to nie jest gracz na ponad 18ppg), ale też zaniżone skuteczności przez to, że grał w tankerze.

A "szkoda picku" pozwolę sobie nie skomentować, bo jak mamy grać w grę naśladującą RL NBA,  w której mam topowy team, supergwiazdę na końcu prime i ma być mi szkoda picku na gracza z poziomu Grahama, to powinniśmy zmienić nazwę gry na mniej przypominającą rzeczywistą ligę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.