Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, january napisał:

Ale pewnie się kiedyś jakaś zwolni, a wtedy BMF sobie wróci, bo że jego samego zacytuję człowiek z beGM wyjdzie, ale beGM z człowieka nie :D 

Nom, napisałem Ci, że ,,nie chce mi się już prowadzić tych Clippers'', nigdzie nie pisałem o jakimś definitywnym odejściu z beGM, dlatego zresztą nie było żadnego farewellu. Może kiedyś się jeszcze skuszę, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Nom, napisałem Ci, że ,,nie chce mi się już prowadzić tych Clippers'', nigdzie nie pisałem o jakimś definitywnym odejściu z beGM, dlatego zresztą nie było żadnego farewellu. Może kiedyś się jeszcze skuszę, zobaczymy.

Nie wzialbys Hornets??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BMF i Westbrook.

Ja muszę to zobaczyć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, nie ma moich wymian (choc jestem zdziwiony, ze nie ma Kemby), moze nie jestem az tak tragiczny, no ale miłość do Zhaire Smitha bolała, tu słowa uznania dla @fluber, ze ten zespół ogarnał :)

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcusCamby Twoja wymiana po Griffina, którą poniekąd słusznie tak się chełpisz, nie wynikała z Twoich wyjątkowych zdolności negocjacyjnych tylko z tego, że @BMF nie znając realiów beGM pospieszył się z jego wymianą. Zanim Ty rozpocząłeś negocjacje ja miałem od @BMF propozycję z Gruffinem w roli głównej dużo lepszą niż to, co Ty klepnąłeś. I to bmf wyszedł z tą propozycją. Ja się nie zgodziłem, bo w międzyczasie pojawiła się opcja na wyczyszczenie salary i próba walki o Jamesa/George'a na FA. 

Griffin był tak tani przede wszystkim dlatego, że było niemal pewne że za chwilę się połamie. Co też się stało. 

Natomiast co do tych wymian, które wymieniłeś to niektóre rzeczywiście z perspektywy czasu wyglądają śmiesznie, choć np na podstawie swojej wymiany z Heat i Bulls, która tam się znajduje mogę stwierdzić, że wiele zależy od okoliczności w jakich były zawierane, bo Twój komentarz do wymiany nijak ma się do tego jak było w rzeczywistości. Choć oczywiście z perspektywy czasu wymiana była słaba:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Regis napisał:

@MarcusCamby Twoja wymiana po Griffina, którą poniekąd słusznie tak się chełpisz, nie wynikała z Twoich wyjątkowych zdolności negocjacyjnych tylko z tego, że @BMF nie znając realiów beGM pospieszył się z jego wymianą. Zanim Ty rozpocząłeś negocjacje ja miałem od @BMF propozycję z Gruffinem w roli głównej dużo lepszą niż to, co Ty klepnąłeś. I to bmf wyszedł z tą propozycją. Ja się nie zgodziłem, bo w międzyczasie pojawiła się opcja na wyczyszczenie salary i próba walki o Jamesa/George'a na FA. Griffin był tak tani przede wszystkim dlatego, że było niemal pewne że za chwilę się połamie. Co też się stało. 

Yup, ja o Paulu/Griffinie pisałem do większości osób w beGM - Blake miał kiepskie value: rokrocznie się sypał, ostatnie playoffy na poziomie zagrał w 2015 roku, miał kiepski sezon w borderline PO teamach, a do tego miał cztery lata gwarantowanego maksa. Ja chciałem wyczyścić salary do 2021 roku i po prostu nikt nie chciał dać assetów i krótszych umów. Co nie znaczy, że nie popełniłem błędu - jakbym poczekał, to bym dostał 1st roundera, ale dla mnie BG to była tykająca bomba. Camby z kolei zrobił high risk-high reward ruch i zobaczymy jakie będzie to jego reward.

Nie jest prawdą, że z Griffinem w tym sezonie miał 'pecha', pamiętam jak z nim rozmawiałem na privie po pierwszym sezonie w lipcu '19 (aż sprawdziłem) i pisałem mu, żeby pomyślał o oddaniu BG, bo w każdej chwili może się posypać, więc to nie było tak, że nie można było tego przewidzieć. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Kyle O'Quinn za 1 runde?

19 godzin temu,

przebiłeś to 3x biorąc Śliwkę za Setha i 4.5M cap space ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przebiłeś to 3x biorąc Śliwkę za Setha i 4.5M cap space ;)

I Ike xdddd uwielbiam ten deal :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.10.2020 o 20:05, MarcusCamby napisał:

Pacers nie mają szczęścia do GMów. W Simbasket daje się regularnie ruchać elwariato, u Nas królował Ronnie. 

kurcze dobrze że NO przyfarciło z gmem w obydwu ligach 😂 :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, elwariato napisał:

kurcze dobrze że NO przyfarciło z gmem w obydwu ligach 😂 :P 

Lol nie czytałem całego postu bo to chłam i tego cytatu nie widzialem. 

Ehh Camby, mam lepszy team od Ciebie i teraz i za dwa lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Lol nie czytałem całego postu bo to chłam i tego cytatu nie widzialem. 

Ehh Camby, mam lepszy team od Ciebie i teraz i za dwa lata :)

Pacers nie mają żadnego prospectu na przyszłość i nie panujesz nad swoimi pickami do 2027 roku. Keldon Johnson to twój jedyny gracz na rookie kontrakcie.

Twoje picki to absolutne złoto w negocjacjach.

Siedzisz w gównie po uszy i każdy tylko czeka, kiedy CP3 się skończy.

Trzeba było więcej oddawać first picków bez protekcji i jeszcze bez cienia żenady okraszać to komentarzem, że przecież gra i tak nie przetrwa.

Chłam to jesteś ty i twoje Pacers! Buźka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.10.2020 o 21:05, MarcusCamby napisał:

A tamten GM to faktycznie głównie był krytykowany, chociażby jak dał Fultza za Paul George i chcieli go zablokować wielcy tej gry. Potem trafił na świecznik jak "przepłacił" Lou Williamsa, nawet patrzyłem na ten deal dzisiaj i aż dziwne, że był rzekomo tak zły. @Eryko przepraszamy!

Co ty gadasz? Przecież to ja wybroniłem w radzie jego deal o Paul George, a Karpik, Jasiek i człowiek morza domagali się zablokowania, bo przecież WIELKI FULTZ!

Ale faktycznie, byłem za jego wyrzuceniem potem, bo swoich decyzji nie chciał nawet komentować. Tomek nawet zrobił potem jakąś prowokacje i dał bieda ofertę za Paul George, co chyba przeważyło temat.

Ja akurat krzyczałem w jego sprawie najgłośniej na NIE ;)

pienkna sprawa generalnie

za Lou willa wyleciał Randle, 1st round BOS 2018 i chyba 2nd 2019

za George'a poleciał Reddick, Fultz, Koufos, Luwawu i pick HOU 2018 1st 

jeszcze zrobiłem gdzieś w międzyczasie trochę miejsca w salary i oddałem Saricia i Muhammada za Miroticia i Hernangomeza

Ogólnie tamten okres był nieszczęsny, bo PG został ściągnięty przed achillesem DMC (wtedy najlepszy sezon w karierze) a później ruchy były po to by ratować sytuację. Lou Will też miał genialny okres, Mirotic miał niezle procenty chyba wtedy w Pelicans a Randle ostatecznie skończył w Knicks. Gdyby nie kontuzja DMC, to może dałoby się walczyć o finały, bo byłem o dobrego rozgrywającego do contendera (chyba zostałem z połamanym IT i jeszcze wtedy o wiele gorszym Smartem)

a ten deal za Bama... szkoda że nie wyszedł, akurat śledziłem go sporo, ale rabini wiedzą najlepiej, pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Eryko napisał:

a ten deal za Bama... szkoda że nie wyszedł, akurat śledziłem go sporo, ale rabini wiedzą najlepiej, pozdro 600

Może będziesz miał ochotę wrócić? 

Wiesz, jeden rabin powie tak a drugi inaczej 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Eryko napisał:

jeszcze zrobiłem gdzieś w międzyczasie trochę miejsca w salary i oddałem Saricia i Muhammada za Miroticia i Hernangomeza

ciekawe czy @MarcusCamby pamięta mój gest fair-play i to, że Eryko mi dorzucał tu 1-rundowy pick, a ja powiedziałem, że nie trzeba, bo deal bylby nierowny i jeszcze dorzucilem hernangomeza xd

takze eryko az tak sobie nie slodz, bo deal z miroticiem bys przegral :))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

ciekawe czy @MarcusCamby pamięta mój gest fair-play i to, że Eryko mi dorzucał tu 1-rundowy pick, a ja powiedziałem, że nie trzeba, bo deal bylby nierowny i jeszcze dorzucilem hernangomeza xd

takze eryko az tak sobie nie slodz, bo deal z miroticiem bys przegral :))))

też pamiętam sytuację gdzie oddałem prawie Browna za Wigginsa czy coś w tym stylu...

mniejsza, outcome był całkiem niezły, wiadomo też że trudniej było to wszystko dobrze ocenić i też się nie dziwię, że komuś mogła się nie podobać np. wymiana Bam - Nurk bo kto by się spodziewał, że Bam w 3 lata stanie się centrem z no już myślę topu

3 godziny temu, Tecu napisał:

Może będziesz miał ochotę wrócić? 

Wiesz, jeden rabin powie tak a drugi inaczej 😀

no wiesz, już kiedyś wspominałem, że jak zwolni się miejsce to jestem jak najbardziej chętny, bo zawsze mega przyjemna atmosfera tutaj była pomimo tych dyskusji często przeprowadzanych w niezbyt miłym tonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Eryko napisał:

no wiesz, już kiedyś wspominałem, że jak zwolni się miejsce to jestem jak najbardziej chętny, bo zawsze mega przyjemna atmosfera tutaj była pomimo tych dyskusji często przeprowadzanych w niezbyt miłym tonie

@fluber czytasz to?

Choć nie. Ja tam nie chcę abyś odchodził. 

Jak odejdziesz to Kucia ściągnę do Hornets!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

@fluber czytasz to?

Zostawcie flubera

Chociaż po podarowaniu Lakers Butlera ciągle mam niesmak i zadrę w sercu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi