Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tecu napisał:

 

MEM in: Onyeka Okongwu

MEM out: Tyrese Maxey, Jeden McDaniels, 1rd Wizz 21, 2rd NYK 24, prawa do M. Wyganski, 200k gotówki

PHI in: Tyrese Maxey, Jeden McDaniels, 1rd Wizz 21, 2rd NYK 24, prawa do M. Wyganski, 200k gotówki

PHI out: Onyeka Okongwu

@BMF

Patrząc na historię wyborów w drafcie 76ers @Tecu mam spore wątpliwości, czy wyjdzie z tego coś korzystnego. Było ich dużo, a udanych w sumie ile? M.Robinson?

Z całym szacunkiem Tecu oczywicie. Nie miej za złe, taka zgryzliwość z mojej strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wynalazek ten Wyganski? :D

Czy Memphis mogą używać gotówki w handlu? Pamiętam jak mi january kiedyś pisał, że tylko zespoły, które są na plusie w trzylatce mogą używać gotówki. Nie, żebym chciał wam deal rozwalać przez taką pierdołę, ale chcę wyjaśnić dokładnie tę kwestię dla własnej wiedzy :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ciekawe co na to embiid:) 

@człowiek...morza jak tam minuty dla rondo? :)

nie wiem nie znam sie na tym drafcie. wydaje mi sie, ze rondo dalej bedzie wyzej w rotacji.

natomiast na pewno niefajnie robic deale zaraz po glosowaniu, ktore mogly miec wplyw na glosowanie

małe oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Co to za wynalazek ten Wyganski? :D

Czy Memphis mogą używać gotówki w handlu? Pamiętam jak mi january kiedyś pisał, że tylko zespoły, które są na plusie w trzylatce mogą używać gotówki. Nie, żebym chciał wam deal rozwalać przez głupotę, ale chcę wyjaśnić dokładnie tę kwestię dla własnej wiedzy :)

Wielki talent koszykarski, asset w wymianie Drummond-Hill :D 

Teraz, człowiek...morza napisał:

kasztan

Przynajmniej byłem w NBA xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Braveheart22 napisał:

Co to za wynalazek ten Wyganski? :D

Czy Memphis mogą używać gotówki w handlu? Pamiętam jak mi january kiedyś pisał, że tylko zespoły, które są na plusie w trzylatce mogą używać gotówki. Nie, żebym chciał wam deal rozwalać przez taką pierdołę, ale chcę wyjaśnić dokładnie tę kwestię dla własnej wiedzy :)

Masz rację, wymiana nie przechodzi :) @Tecu @BMF

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Poczekaj jeszcze na tekst jaki mam przygotowany od wczoraj. Niech tylko @ignazz potwierdzi.

To znaczy żeby nie było, longterm to taki se deal, stary LMA i przeplacony Brogdon za przyzwoite picki- wiec jest wyrównane, ale patrząc tylko na przyszły sezon to masz szanse na PO a to już cieszy bo przynajmniej ten Twój pick nie będzie w top8 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Czy Sas robią przebudowę bez swojego picku w tym drafcie? 

Wychodzi na to, że ignazz podąża drogą Ashigaru i mając PO-team rozsprzeda wszystko co się rusza za picki. 

Ciekawe co na to @MarcusCamby :)

Za to Eld postawił mocno na wynik tu i teraz. Czy to się opłaci? Zobaczymy. Ale na razie za chęci gry o jak najlepszy wynik brawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Wychodzi na to, że ignazz podąża drogą Ashigaru i mając PO-team rozsprzeda wszystko co się rusza za picki. 

Ciekawe co na to @MarcusCamby :)

Za to Eld postawił mocno na wynik tu i teraz. Czy to się opłaci? Zobaczymy. Ale na razie za chęci gry o jak najlepszy wynik brawo. 

Nie miał picku, wiec co mu szkodzi powalczyć 😛 

Dla mnie dziwna decyzja Sas, mogli poszukać jakiegoś dealu z Portland, aby do Ignzaza powrócił pick i mógł przytankowac na pełnej. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Wychodzi na to, że ignazz podąża drogą Ashigaru i mając PO-team rozsprzeda wszystko co się rusza za picki. 

Ciekawe co na to @MarcusCamby :)

Za to Eld postawił mocno na wynik tu i teraz. Czy to się opłaci? Zobaczymy. Ale na razie za chęci gry o jak najlepszy wynik brawo. 

Ashigaru miał znacznie lepszy team niż spurs z sufitem w 1 rundzie bez żadnej perspektywy na przez liczenie tego poziomu. 

Teraz, MMM2121 napisał:

Nie miał picku, wiec co mu szkodzi powalczyć 😛 

Oplulem ekran przez Ciebie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ashigaru miał znacznie lepszy team niż spurs z sufitem w 1 rundzie bez żadnej perspektywy na przez liczenie tego poziomu. 

Na ten moment na zachodzie dla każdego zespołu z ambicjami na PO poza top4 sufitem jest 1 runda ;)

W sumie jak tak patrzę to Twój zespół też ma optymalny sufit na poziomie 1 rundy, a jakoś nie wyprzedajesz zespołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Na ten moment na zachodzie dla każdego zespołu z ambicjami na PO poza top4 sufitem jest 1 runda ;)

W sumie jak tak patrzę to Twój zespół też ma optymalny sufit na poziomie 1 rundy, a jakoś nie wyprzedajesz zespołu :)

Nie, ją mam dużo większy potencjał w sezonie regularnym i przez to szansę na wygranie 1 rundy znacznie większe:) 

Patrząc tylko na 2020 to mam all NBA gracza plus 2 allstarow plus elitarnego rolesa ibake plus masę plusowych rolę playerow. Polka wyżej niż spurs leciutko. Tylko wschód mocniejszy:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.