Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, cvbe napisał:

4quqor.jpg 

Co najlepsze z 10 graczy, którzy stanowili rotację 76ers w 3 trymestrze ostatniego sezonu regularnego, w składzie zostało 4:)

Ale Tecu ma najlepszą kulturę organizacji i stabilizację składu we wszechświecie, co daje mu dodatkowe punkty na FA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Co najlepsze z 10 graczy, którzy stanowili rotację 76ers w 3 trymestrze ostatniego sezonu regularnego, w składzie zostało 4:)

Ale Tecu ma najlepszą kulturę organizacji i stabilizację składu we wszechświecie, co daje mu dodatkowe punkty na FA:)

mysle, ze u wiekszosci zadecydowalo, ze u cb rondo bylby po prsotu 3 pg.

w phily jest wyzej w hierarchii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Co najlepsze z 10 graczy, którzy stanowili rotację 76ers w 3 trymestrze ostatniego sezonu regularnego, w składzie zostało 4:)

Ale Tecu ma najlepszą kulturę organizacji i stabilizację składu we wszechświecie, co daje mu dodatkowe punkty na FA:)

W sumie to mi uświadomiłeś właśnie, że Finalista Konf. Wschodniej rozsprzedał właśnie prawie cały skład, który doprowadził do tego awansu :P

 @BMF - co Ty na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

W sumie to mi uświadomiłeś właśnie, że Finalista Konf. Wschodniej rozsprzedał właśnie prawie cały skład, który doprowadził do tego awansu :P

 @BMF - co Ty na to? 

 No czyli wszyscy robią to co Minnesota ale tylko Minnesota jest zła :) co za niespodzianka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

W 2020 zagrał w sezonie regularnym dla Sixers wg opisów jakieś 95 minut:) 

Pomijasz oczywiście, że minuty były podawane w meczach na styku. 

Obliczenia są mocno nieprecyzyjne 🙂

Jeżeli ktoś nie napisał opisu tzn, że nikt nie zagrał minuty. 

U Ciebie zagrał 0 minut. 

Może też dlatego, że przy rekrutacji skupiłeś się na moim zespole a nie na swoim i grze z Twoimi PG. Kampania negatywna.

Itd, itp. Tak, dostawałem takie zniżki na FA, że ojej. Mam słabą pamięć, ale nie pamiętam żadnej. Nie płaczę z tego powodu. I nigdy nie wycierałem sobie ust kulturą organizacji. Robię to co uważam, że jest realne i dobre dla zespołu w tej a nie innej sytuacji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

W sumie to mi uświadomiłeś właśnie, że Finalista Konf. Wschodniej rozsprzedał właśnie prawie cały skład, który doprowadził do tego awansu :P

 @BMF - co Ty na to? 

Kogo sprzedałem oprócz LaVine i Mitchella i dlaczego jest to prawie połowa składu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Kogo sprzedałem oprócz LaVine i Mitchella i dlaczego jest to prawie połowa składu? 

Doczytaj mój post powyżej :) 

Simmonsa nie było w playoffs. Z tej grupy na ten sezon ostali się Tobie - Embiid, Covington, Clarke, wrócił Rondo i Sterling Brown na QO. Klaya nie będzie w tym sezonie - to ogólnie spore zmiany jak na Twój team z bańki w playoffs - to właśnie miałem na myśli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie wszyscy.. ale faktycznie sporo teamów.

Nie chcę tu bronić Tecu - choć pośrednio to robię - ale on musiał sporo zejść jednak z luxury tax. 

No a ja nie musiałem? Każdy dba o finanse co wymusza pewne ruchy, ale przyklejenie Minnesocie łatki handlarza to jedyny sposób walki z nią ;) my się przyzwyczailiśmy, także luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

No a ja nie musiałem? Każdy dba o finanse co wymusza pewne ruchy, ale przyklejenie Minnesocie łatki handlarza to jedyny sposób walki z nią ;) my się przyzwyczailiśmy, także luzik :)

jo alonzo dla akzdego wymysli argument, ale jak przychodzi np knicks, to oni wykonuja chyba wszystkie ruchy nielogicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jo alonzo dla akzdego wymysli argument, ale jak przychodzi np knicks, to oni wykonuja chyba wszystkie ruchy nielogicznie 

U Ciebie w teamie jest jeden gigantyczny wrzód rozwalający cała koncepcję drużyny i doskonale sobie z tego zdajesz sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tecu napisał:

Pomijasz oczywiście, że minuty były podawane w meczach na styku. 

Obliczenia są mocno nieprecyzyjne 🙂

Jeżeli ktoś nie napisał opisu tzn, że nikt nie zagrał minuty.

 

Tak czy inaczej do Top 10 graczy zespołu w minutach się w opisach nie lapal. 

A to jak wielu gm-ow stosuje takie tanie sztuczki z minutami w meczach na styku żeby ukryć dziury w rotacji to temat na inną rozmowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

U Ciebie w teamie jest jeden gigantyczny wrzód rozwalający cała koncepcję drużyny i doskonale sobie z tego zdajesz sprawę. 

nie wiem o jakim smrodzie piszesz, natomiast mam nadzieje, że ten stabilny skład knicks (8 graczy z rotacji pozostało) przełoży się u Ciebie na najlepszy bilans na wschodzie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem o jakim smrodzie piszesz, natomiast mam nadzieje, że ten stabilny skład knicks (8 graczy z rotacji pozostało) przełoży się u Ciebie na najlepszy bilans na wschodzie.

Nie psujmy nastroju świątecznego :) 

 

Masz bardzo silny team, ale znasz moją opinię kto go Tobie rozwala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem o jakim smrodzie piszesz, natomiast mam nadzieje, że ten stabilny skład knicks (8 graczy z rotacji pozostało) przełoży się u Ciebie na najlepszy bilans na wschodzie.

No skład masz przecież słabszy bo wypadł Bojan, curry i duncan:)

choć jest szansa że będzie lepszy bo zdrowszy:) 

W sumie to straciłeś 3 graczy z TOP 100 rankingu ESPN;)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

No skład masz przecież słabszy bo wypadł Bojan, curry i duncan:)

choć jest szansa że będzie lepszy bo zdrowszy:) 

W sumie to straciłeś 3 graczy z TOP 100 rankingu ESPN;)

Przede wszystkim jak sam wspomniałeś zdrowie, bo irving jest wart więcej niż cała wspomniana przez Ciebie trójka razem wzięta. Spodziewam się ogólnie jego najlepszego sezonu w karierze.

Postęp młodych (carter, beasley, m.robinson) - notabene Mitchell Robinson był chyba w 100 tego twojego espn rankingu? :P

Większy nacisk położony na defensywę. Bradley i M. Robinson w rotacji de facto zamieniają Bojana i D.Robinsona (irving za currego), a to znaczny upgrade, który w dużym stopniu równoważy sportową utratę (ciekawe ilu ten aspekt zauważy)  Balans między obiema stronami parkietu dużo lepszy (po obu mogę mieć top, a to jak pokazuje historia jest kluczem do mistrzostwa).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czulem, ze @BMF nie zostawi Maxeya i McDanielsa. Panowie mieli kiepska tasme w collegu i osobiscie nie cenie ich jako prospectow. Z kolei Okongwu to moj ulubiony gracz z tego draftu(nie znaczy, ze najlepszy), a w Memphis jest juz chyba slynny ostatnio core: MPJ/Okongwu/Edwards, w Fultza juz przestalem wierzyc. 
 

Zamiana dla Tecu rownies dobra, bo za spadajacego Lavina otrzymuje 2 gosci na rookie deal i pick. 
 

Lavine w GSW bedzie mial sens pod warunkiem, ze zostanie przedluzony. Prawda jest taka, ze zanim Okongwu dobije do jego poziomu(i czy dobije) na pewno minie kilka lat, a przy Currym nie ma na to czasu

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.