Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Moze przesadzilem z ocena.

ale szkoda tracic utalentowanego rookasa na dluzszym kontrakcie.

lavine spoko, powinienes umiec go sprzedac jako druga wersja klay'a, pytanie czy uda Ci sie go i portera zatrzymac na poziomie 40 mln w sumie. zeby zostalo hajsu do obudowania

sam core curry-lavine-porter-green fajny. 

mozliwe, ze lepszy team niz sota

w sensie lavine ma 1-roczna umowe. wtedy cena powinna byc nizsza niz czolowy prospect draftu. wiec pod tym wzgledem deal mi sie nie spina. powinienes dostac cos wiecej 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ruchów kadrowych @Tecu widzę, ze mamy bardzo podobne rozumowanie, co do budowy stabilnych drużyn na długie lata. :) - na teraz 76ers się osłabiają, ale przyszłościowo to bardzo perspektywiczny ruch.

Golden state włącza się w walkę na Zachodzie- jak zdrowie Currego, Draya i LaVinea dopisze, to o playoffs powinni być spokojni z podpisanymi fajnymi graczami rotacji Baynesem i Harknessem oraz młodym Dortem. Do tego może w końcu Otto Porter będzie zdrowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

@Tecu, ale proszę nie okradać innych GMów. Serio za Okongwu tylko roczna umowa Lavine'a? Co jeśli Zach podpisze za rok z kimś innym? Bardzo słaby deal

no tu tez jest wlasnie ryzyko, ze @MMM2121 zle oceni wartosc i ktos przebije oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Moze przesadzilem z ocena.

ale szkoda tracic utalentowanego rookasa na dluzszym kontrakcie.

lavine spoko, powinienes umiec go sprzedac jako druga wersja klay'a, pytanie czy uda Ci sie go i portera zatrzymac na poziomie 40 mln w sumie. zeby zostalo hajsu do obudowania

sam core curry-lavine-porter-green fajny. 

mozliwe, ze lepszy team niz sota

w sensie lavine ma 1-roczna umowe. wtedy cena powinna byc nizsza niz czolowy prospect draftu. wiec pod tym wzgledem deal mi sie nie spina. powinienes dostac cos wiecej 

Nie chciałem kisić asetow zwłaszcza, ze Curry zasługuje, aby walczyć o najwyższe cele. 
 

moze faktycznie dużo zapłaciłem, ale po przeanalizowaniu rynku można zobaczyc, ze tych drugich opcji, za to cenę nie było. 
 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

@Tecu, ale proszę nie okradać innych GMów. Serio za Okongwu tylko roczna umowa Lavine'a? Co jeśli Zach podpisze za rok z kimś innym? Bardzo słaby deal

Mam hajs, aby go przedłużyć, w tutaj niektórzy rzekomo doceniają kulturę organizacji, wiec chyba tez Zach powinien docenić, ze nie żałowałem asetow w tradzie po niego. Zwłaszcza, ze sporo Gm-ów kisi wszystko i tylko czekają, jak sępy na fa 😛

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga co embid i simmons na taie oslabianie durzyny? :P

Teraz, MMM2121 napisał:

Nie chciałem kisić asetow zwłaszcza, ze Curry zasługuje, aby walczyć o najwyższe cele. 

no to ejst aurat arguent ktory kupuje. curremu zostalo malo w baku, wiec trza grac tu i teraz.

niemniej skoro deal mial isc taki, to tam jakas 1 rundowe chociaz powinienes dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

@Tecu, ale proszę nie okradać innych GMów. Serio za Okongwu tylko roczna umowa Lavine'a? Co jeśli Zach podpisze za rok z kimś innym? Bardzo słaby deal

 

Teraz, człowiek...morza napisał:

no tu tez jest wlasnie ryzyko, ze @MMM2121 zle oceni wartosc i ktos przebije oferte

1 minutę temu, january napisał:

Mnie ciekawi jaki roster złoży Tecu finalnie;).

@MMM2121

Pamiętaj, żeby na FA za rok argumentować przy podpobnych ofertach dla LaVinea z kimś, ze oddałeś za niego świeżo wybranego najlepszego pewnie defensywnego podkoszowego tego draftu 2020 - to powinien być argument. Rl Heat oddali tak za Dragicia 2 1st picki z przyszłych draftów i Dragic o tym pamiętał. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Nie chciałem kisić asetow zwłaszcza, ze Curry zasługuje, aby walczyć o najwyższe cele. 
 

moze faktycznie dużo zapłaciłem, ale po przeanalizowaniu rynku można zobaczyc, ze tych drugich opcji, za to cenę nie było. 
 

Mam hajs, aby go przedłużyć, w tutaj niektórzy rzekomo doceniają kulturę organizacji, wiec chyba tez Zach powinien docenić, ze nie żałowałem asetow w tradzie po niego. 

Na pewno doceni jak przestrzelisz ofertę i dasz np 10 mln mniej niż ktoś inny

Lavine to ma w dupie kto za niego poszedł. Gość będzie chciał kasę i dużo osób może się na niego skusić jako nagroda pocieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

@MMM2121

Pamiętaj, żeby na FA za rok argumentować przy podpobnych ofertach dla LaVinea z kimś, ze oddałeś za niego świeżo wybranego najlepszego pewnie defensywnego podkoszowego tego draftu 2020 - to powinien być argument. Rl Heat oddali tak za Dragicia 2 1st picki z przyszłych draftów i Dragic o tym pamiętał. ;) 

to akurat ejst zaden argument

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Na pewno doceni jak przestrzelisz ofertę i dasz np 10 mln mniej niż ktoś inny

no a lavine'a wartosc trudno oszacowac.

cienka granica miedzy dobrym kontraktem a przelaceniem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Na pewno doceni jak przestrzelisz ofertę i dasz np 10 mln mniej niż ktoś inny

Lavine to ma w dupie kto za niego poszedł. Gość będzie chciał kasę i dużo osób może się na niego skusić jako nagroda pocieszenia

Czemu zakładasz, ze będę żałował na gracza, którego cenie? 
ja wole tak grać i wchodzić all in, niż potem tkwić w przeciętności jak wiele organizacji od lat tutaj. Może wyjdzie, może nie, ale nie żałuje, ze chce wzmacniać zespół. Plus podkreślę, Curry zasługuje, aby grać o najwyższe cele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.