Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Bagley powinien być wymieniony w punkcie "najważniejsze wymiany". Mówimy o top prospekcie na rookie kontraktu. Takiego nazwiska nawet za Davisa nie dostałem, bo nikt nie chciał dać. @Alonzo

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bagley powinien być wymieniony w punkcie "najważniejsze wymiany". Mówimy o top prospekcie na rookie kontraktu. Takiego nazwiska nawet za Davisa nie dostałem, bo nikt nie chciał dać. @Alonzo

Pisałem to Marcus pod kątem tego sezonu. 

Perspektywicznie, to Bagley, czy Kucia młodzież, czy picki to zupełnie inny temat. Takie kwestie z perspektywy poszczególnych klubów może uda mi się rozpisać w dalszej części trymestru. 

Mnie interesowały te wymiany z perspektywy - co dają drużynom na TERAZ. 

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, polishllama69 napisał:

Zdjęcie

Jeden z bardziej niezrozumiałych ruchów tego okienka. Teraz próba "sprzedaży" tego ludowi, ale odnoszę wrażenie, że niewielu to kupi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jeden z bardziej niezrozumiałych ruchów tego okienka. Teraz próba "sprzedaży" tego ludowi, ale odnoszę wrażenie, że niewielu to kupi. 

prościej to kupić niż Tuckera na PF albo nieoglądającym Soty Beasleya :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

aha

ogolnie zrobiles jak na moje typowy przerost formy nad trescia

"byle zrobic jakis ruch"

czesty blad tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Nie kojarze zbyt wiele tego typu ruchow w rl nba. Dla mnie tez ruch niezrozumialy. Pamietajac fochy kevina w cavs, srednio widze gre z lawki za markieffem.

I komus jeszcze oprocz polishlamy nance przypomina w grze kyle'a andersona???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

aha

ogolnie zrobiles jak na moje typowy przerost formy nad trescia

"byle zrobic jakis ruch"

czesty blad tutaj

dobrze, że znasz przyczyny moich działań, nie mogę więc z tym polemizować, zwłąszcza jak ktoś jest tak znanym mecenasem sztuki wymian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

dobrze, że znasz przyczyny moich działań, nie mogę więc z tym polemizować, zwłąszcza jak ktoś jest tak znanym mecenasem sztuki wymian

nie wiem po co te zgryzliwosci, ale jak wolisz. 

ogolnie wydanie 100 mln na rezerwowego tez ciekawa koncepcja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Nie kojarze zbyt wiele tego typu ruchow w rl nba. Dla mnie tez ruch niezrozumialy. Pamietajac fochy kevina w cavs, srednio widze gre z lawki za markieffem.

optymalizacja roli, jeżeli jako 1/29 nie czująca się z tym dobrze możesz złożyć TR :) Kevin to gracz mądry, minuty dostanie a dla mocnego zespołu był gotowy się poświęcać, tutaj dostaje minuty, możliwości obudowy i ciekawy zespół, zresztą Markieff pogra 16-20 mpg tylko po to aby rozciągnąć grę, trochę się poruszać i dać możliwości temu mocnemu line-upowi 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem po co te zgryzliwosci, ale jak wolisz. 

ogolnie wydanie 100 mln na rezerwowego tez ciekawa koncepcja :P

bez znaczenia kto zaczyna a kto kończy a ja zgryźliwy nie jestem, ostatnio jestem zbyt miły

6 minut temu, fluber napisał:

I komus jeszcze oprocz polishlamy nance przypomina w grze kyle'a andersona???

chodzi o tym gracza, power forward z mocnym perimeter D, opcji switchowania na dużych dobrego playmakingu i słaby shooting poza rogami, typ gracza słaby box fajna wartość dla zespołu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próba sprzedaży antyofensywnego Kyle Andersona w obecnym sezonie jeszcze gorszego jest moim zdaniem dużo gorsza. To ujemny gracz ogólnie ale ~2,2 w ofensywie to kryminał. Jeżeli on ma grać przyspawany do Love to regularnie pójdą bezkarne podwojenia bo Kyle to dziś niestety obniżył loty mimo ze go na forum długo propsowalem. Niestety on dziś to bardzo zły kontrakt w lidze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, polishllama69 napisał:

chodzi o tym gracza, power forward z mocnym perimeter D, opcji switchowania na dużych dobrego playmakingu i słaby shooting poza rogami, typ gracza słaby box fajna wartość dla zespołu

No podajesz o rating (118) nanca i lova i mowisz ze anderson jest podobny do nanca to co ja mam z tego wywnioskowac?:)

Kyle anderson to potezna dziura w ataku ktorej nie nadrabia w obronie choc jest w tej obronie calkiem dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

Próba sprzedaży antyofensywnego Kyle Andersona w obecnym sezonie jeszcze gorszego jest moim zdaniem dużo gorsza. To ujemny gracz ogólnie ale ~2,2 w ofensywie to kryminał. Jeżeli on ma grać przyspawany do Love to regularnie pójdą bezkarne podwojenia bo Kyle to dziś niestety obniżył loty mimo ze go na forum długo propsowalem. Niestety on dziś to bardzo zły kontrakt w lidze. 

on jest dalej elitarnym obrońcą i fajnie wygląda/wyglądał(to bardziej, bo teraz nie ma okazji) jako 2ndary playmaker, dodatkowo jako starter Memphis ma fatalny spacing obok a co by nie mówić w tym aspekcie Love >>> chatka z gówna >>> Jonas a ten jego 2ndary playmaking jest tutaj potężną wartością, zwłaszcza jeżeli byłbym zmuszony robić siany w tych line-upach

mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy w starych rolach przechodzą normalnie a tutaj zacznie się roast Jazz, bo gracze są nielubiani przez ogół  i większość woli widzieć własne wyobrażenia tych graczy (nie miejcie potem problemów jak ja tak samo podejdę do waszych graczy, bo jestem zmuszony ograniczyć swoje oglądanie NBA przez półtora miesiąca)

8 minut temu, fluber napisał:

No podajesz o rating (118) nanca i lova i mowisz ze anderson jest podobny do nanca to co ja mam z tego wywnioskowac?:)

bo Nance w CAVS gra w fajnej, optymalnej roli i jego wartość jest wykorzystywana a jak ktoś w Memphis chce zrobić z Andersona strzelca w Memphis to nie zadziała, zwłaszcza jak najlepszym strzelcem jest Brooks w tych line-upach, sorry przedstawiasz wizję Westbrooka, którego nie będę oglądał a masz jakieś obawy, że nie podoła Anderson, który gra max 20mpg, który a ciekawe wartości, zaczynając od BBIQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, polishllama69 napisał:

bo Nance w CAVS gra w fajnej, optymalnej roli i jego wartość jest wykorzystywana a jak ktoś w Memphis chce zrobić z Andersona strzelca w Memphis to nie zadziała, zwłaszcza jak najlepszym strzelcem jest Brooks w tych line-upach, sorry przedstawiasz wizję Westbrooka, którego nie będę oglądał a masz jakieś obawy, że nie podoła Anderson, który gra max 20mpg, który a ciekawe wartości, zaczynając od BBIQ

Nie jestem przekobany do tego ze w tym sezonie w cavs potrafia bardziej optymalnie dobrac role do gracza niz w memphis:/

Poza tym czy ish smith u Ciebie nie gra jako rezerwowy rozgrywajacy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, polishllama69 napisał:

bo to ignoranci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo to ignoranci

przesadził trochę.

z Tym ballhogiem D'angelo i cipką w obronie Townsem daleko jako team się nie zajedzie 😝

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ powinni wyjebać już tych gości od PRu w Socie, w taki sposób to można klub w eklapie promować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, polishllama69 napisał:

on jest dalej elitarnym obrońcą i fajnie wygląda/wyglądał(to bardziej, bo teraz nie ma okazji) jako 2ndary playmaker, dodatkowo jako starter Memphis ma fatalny spacing obok a co by nie mówić w tym aspekcie Love >>> chatka z gówna >>> Jonas a ten jego 2ndary playmaking jest tutaj potężną wartością, zwłaszcza jeżeli byłbym zmuszony robić siany w tych line-upach

mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy w starych rolach przechodzą normalnie a tutaj zacznie się roast Jazz, bo gracze są nielubiani przez ogół  i większość woli widzieć własne wyobrażenia tych graczy (nie miejcie potem problemów jak ja tak samo podejdę do waszych graczy, bo jestem zmuszony ograniczyć swoje oglądanie NBA przez półtora miesiąca)

Jonas Val? Jeżeli o niego chodzi to wszędzie wypada lepiej w D niż KA. Sprawdź staty o eye teście nie wspominam. Bo chce grać twoja grę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale on o Jonasie pisał w kontekście spacingu przecież, a nie obrony xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lucas napisał:

Ale on o Jonasie pisał w kontekście spacingu przecież, a nie obrony xD

Jonas w pierwszym trymestrze rzucał prawie 50% (0,469 jak dobrze pamiętam z mojego opisu ) za trzy przy sensownym volume tak, więc ta chatka gówna to brzydki żart polishlamy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi