Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Regis napisał:

No tak, bo płacenie Marcinowi 3mln na emeryturze jest adekwatna. Wiele nie dopłacam, a mam rotacyjnego gracza z CELTICS i do tego takiego, którego bardzo lubię. Więc dla mnie wymiana jest ok. 

a sorrka nie widzialem ze marvina williamsa oddales

tak to git deal. brawo! masz moje blogoslawienstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Do tego właśnie nawiązywałem pisząc o koszulce Marvina ;) 

Lubię Ojeleye, ale on nie będzie w rotacji przed Grantem Williamsem ;) Cholernie mocno liczę na moją krzyżówkę PJ Tuckera z Dreyem Greenem już w tym sezonie :) 

Prawdę mówiąc też na to liczę, bo jednak Semi ma swoje ograniczenia i potencjał Granta jest większy. Czy to będzie już w przyszłym sezonie, nie jestem pewien. Moje źródła w CELTICS mówi ą, że przynajmniej na początku sezonu to Semi ma grać więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Regis napisał:

Ale miałem dopłacić czy wziąć dopłatę, bo nie rozumiem:) 

Ojeleye powinien grać większe minuty, szczególnie jeśli pozostanie w rotacji przed G.Williamsem. A nawet jeśli nie, to kolejny Celt w mojej rotacji zawsze na plus. 

A wymiana BOS i WAS bardzo fajna, chciałem bardzo Skarga i pytałem o niego kilka razy. Płaciłem w moim przekonaniu sporo, ale jednak Wizz dali więcej. Bardzo dobry ruch @Principe, @Sylvinho. zresztą też. 

swego czasu dawalem za smarta 3 picki.

ehh w jakze innym miejscu byla organizacja, gdyby @Principe to klepnal :( (nie zmarnowalyby sie picki na bojana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eMeS napisał:

Atlanta to jedyny zespół który dał mu szansę, podobnie jak w realu Portland

Ale o czym ty mówisz?

Przecież tą umowę to mu Houston Rockets dało. Ty go wziąłeś jako wypełniacz kontraktów przy dealu Jamala Murraya :)

Wymiana Markieffa Morrisa na Kevona Looneya nie wygląda dobrze.

Ogólnie wymiana kolejny raz wygrana moim zdaniem przez Jazz. Brawo @elwariato!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Grałem kiedyś sporo w pokera :)

Cama właśnie najbardziej mi szkoda, ale mając Duranta i Hardena postanowiłem konkretnie zaatakować po jak najlepszy wynik stąd Smart i Nance.

Smart i nance swietny fit pod te dwojke. Kto 5 starterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty go wziąłeś jako wypełniacz kontraktów przy dealu Jamala Murraya :)

Wypełniacz kontraktu? Jak możesz! Melo nigdy już do NO nie zawędruje :P

Jasne, nie ja go podpisałem, to nie sytuacja 1 do 1, ale trzymałem go pomimo wielu ofert typu "nie chcesz sie go pozbyc z salary za 2nd roundera?" , wierzyłem że wróci do NBA i dostał u mnie stabilną pozycję i minuty. W realu podkreśla jak ważne było dla niego, żeby ktoś w niego uwierzył, a nie tylko ustawiał go do corner 3 - u mnie to miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Jasne, nie ja go podpisałem, to nie sytuacja 1 do 1, ale trzymałem go pomimo wielu ofert typu "nie chcesz sie go pozbyc z salary za 2nd roundera?"

I to ma być to zaufanie organizacji Hawks? Że żebracy posiadający cap space ( patrz @january na wartość CS swoją drogą :D ) pukali do twoich drzwi czy nie chcesz go oddać dopłacając pickiem? :)

Ale faktycznie. Sprawdziłem, że Melo zaczął grać będąc dopiero w Hawks, a ty wierzyłeś w Niego, gdy 95% forów o NBA wieszczyła mu Chiny.

Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Wyslucham ofert za J. Brunsona - pewnie minuty w Mavs, ulubieniec trenera, niski kontrakt, pod nieobecnosc Luki od razu wchodzil do S5 i krecil dobre cyfry. Idealny back up, a FA na jego pozycji jest wyjatkowe slabe w tym roku. Przyjme goscia za minimum i 1st rd pick, albo samo 1st rd pick

za rok musicie dac nowa umowe.

1 runda to za duza cena.

nie zrobcie z siebie frajera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

I to ma być to zaufanie organizacji Hawks? Że żebracy posiadający cap space ( patrz @january na wartość CS swoją drogą :D ) pukali do twoich drzwi czy nie chcesz go oddać dopłacając pickiem? :)

Ale faktycznie. Sprawdziłem, że Melo zaczął grać będąc dopiero w Hawks, a ty wierzyłeś w Niego, gdy 95% forów o NBA wieszczyła mu Chiny.

Szacunek.

Pamiętam, że jeszcze chciałem zdjąć ciężar Melo i Collisona z barków eMesa. Niestety nie udało się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.