Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał:

Oj, żeby Sota nie płakała po tej wymianie jak Looney będzie zdrowy. Kevon > Robert Williams i to zdecydowanie ;)

Oczywiście ze Looney zajebisty, nikt tego nie kwestionował, ale Roberta Williamsa mamy znacznie wyżej plus Morris tez bardzo nam się przyda z ławki :) 

2 minuty temu, Eld napisał:

Słabe, bardzo słabe.

Wręcz poniżej pasa.

Przecież ze mną nie gadasz :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Oj, żeby Sota nie płakała po tej wymianie jak Looney będzie zdrowy. Kevon > Robert Williams i to zdecydowanie ;)

Minny zawsze stara sie robic rowne wymiany, stad zrozumiala Twoja opinia.

Kultura organizacji i sumienie nie pozwalaja robic wymian typu top3 pick czy tez kuzminskasz za pick.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, jeśli masz upaczonego studa 

No zobaczymy co tam Sota kombinuje. Denver też życzę powodzenia ;)

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Oczywiście ze Looney zajebisty, nikt tego nie kwestionował, ale Roberta Williamsa mamy znacznie wyżej plus Morris tez bardzo nam się przyda z ławki :) 

Monte oczywiście fajny, ale z pierwsza częścią zdania to się absolutnie nie zgadzam. Ale rozumiem też oszczędności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ja akurat najgorzej na tym dealu wyszedłem z Maciem; ale musieliśmy miejsce dla Gasola zrobić ;) 

Poza tym @Eld wiesz ze Jazz wciąż maja lepszy skład od Thunder, czy nie wiesz? 

 

22 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Przecież po tej wymianie Utah ma wciąż lepszy skład niż OKC.

No Jazz się aktualnie osłabiają na teraz - Mikal, Hay, Ish. Wiem, że Isaac jest fajny, ale nie w tym sezonie. 

Na ten moment Jazz i Thunder są porównywalni, a jako że wierzę w Nurkicia, to wyżej (patrząc tez na kierunek obu teamów na ten sezon ) mam już Thunder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

No Jazz się aktualnie osłabiają na teraz - Mikal, Hay, Ish. Wiem, że Isaac jest fajny, ale nie w tym sezonie. 

Na ten moment Jazz i Thunder są porównywalni, a jako że wierzę w Nurkicia, to wyżej (patrząc tez na kierunek obu teamów na ten sezon ) mam już Thunder. 

Nie doceniasz Aytona i Lova widocznie :) 

Wiadomo ze przed sezonem to wróżenie z fusów, ale całościowo Jazz zmuszeni byli do cięcia kosztow- tam było ponad 140mln w salary - wiec myśle ze priorytetem było zachowanie core Ball-Isac-Ayton :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie doceniasz Aytona i Lova widocznie :) 

Wiadomo ze przed sezonem to wróżenie z fusów, ale całościowo Jazz zmuszeni byli do cięcia kosztow- tam było ponad 140mln w salary - wiec myśle ze priorytetem było zachowanie core Ball-Isac-Ayton :) 

Doceniam Aytona

Lovea - nie ;) 

Po III turze FA będzie można coś więcej o sile poszczególnych teamów powiedzieć, choc oczywiście tak profesjonalne teamy jak Magic czekają już właściwie na sezon - u nas roster jest praktycznie skompletowany. czekamy jeszcze na Udonisa i staramy się zrobić miejsce w składzie dla Sirvydisa. 

Proponowałem @elwariato 2nd pick za Morrisa, a tu widzę, że w wymianie poszedł jako dodatek. :) i trafił oczywiście do posrednika ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wymiana dla każdej ze strony. Można @Qcin_69 tych gadek nie lubić z tym chwaleniem siebie ( przewrotnie chwaląc innych) ale zespoły w miarę bez strat zrealizowały swoje cele. Studziłbym może zachwyt nad robota @elwariato bo tu będzie teraz ciężko o PO ale finanse są uporządkowane a kontrakt Haya to nie takie byle co bo za rok to 40,000,000 zielonych. Ma to swój koloryt takie pośredniczenie  ale ten głos stereo drugiego GM może być nieznośny bo w sumie pisze to samo. Trzeba jakoś z tym żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alonzo napisał:

 

Proponowałem @elwariato 2nd pick za Morrisa, a tu widzę, że w wymianie poszedł jako dodatek. :) i trafił oczywiście do posrednika ;) 

Zgadza się tylko w połowie, Ty dawałeś dead money o tej samej wartości, A Wariat zaoszczędził na tej wymianie 8mln dodatkowych w tym roku, plus odzyskał swój pick zamiast picku Dallas, co zawsze jest bezpieczniejsze, to duża różnica bo przed chwila lotto pick poszedł za 11 mln :) 

Nie zawsze tam gdzie ktoś daje więcej znaczy ze daje lepsza ofertę :) 

tutaj myśle, ze każdy z dealu jest zadowolony (co jest standardem przy rozmowach ze mną) i cieszę sie, ze Społeczność beGM w końcu dorosła do docenienia Geniuszu Super Duetu MaQ_69 bez hejtu ;) 

W dniu 9.12.2020 o 15:15, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że sprzedałem pick Spurs, bo jak Ignazz, który cygara odpala 100 dolarowym banknotem zacznie pozyskiwać assety za kasę z reala to będzie dynastia. 

A Qcin rzuci pracę ciechocińskiego sprzedawcy kebabów i zacznie pośredniczyć za kasę. 

Ignazz możemy zrobić super trojkat MaQzz_69, z nikim tyle nie zaoszczędzisz co ze mną zarobisz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zgadza się tylko w połowie, Ty dawałeś dead money o tej samej wartości, A Wariat zaoszczędził na tej wymianie 8mln dodatkowych w tym roku, plus odzyskał swój pick zamiast picku Dallas, co zawsze jest bezpieczniejsze, to duża różnica bo przed chwila lotto pick poszedł za 11 mln :) 

Nie zawsze tam gdzie ktoś daje więcej znaczy ze daje lepsza ofertę :) 

tutaj myśle, ze każdy z dealu jest zadowolony (co jest standardem przy rozmowach ze mną) i cieszę sie, ze Społeczność beGM w końcu dorosła do docenienia Geniuszu Super Duetu MaQ_69 bez hejtu ;) 

Dawałem TJ Lafa, który pewnie będzie miał życiówkę w tankujących rl Thunder bez Adamsa :) i 2nd pick.

Jazz przyjęli zamiast Leafa dwóch graczy - Wilson i Cook nieznacznie droższych od Leafa oraz po prostu zrobili swap picku - a nie dostali do tego pick - to różnica ;) 

.. ale najważniejsze, że wszyscy są zadowoleni. :) 

wg mnie oferta Magic była jednak lepsza za Morrisa, ale spoko - Elwariato wybrał Twoja, a nie moją - jego wybór ;) 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Dawałem TJ Lafa, który pewnie będzie miał życiówkę w tankujących rl Thunder bez Adamsa :) i 2nd pick.

Jazz przyjęli zamiast Leafa dwóch graczy - Wilson i Cook nieznacznie droższych od Leafa raz po prostu zrobili swap picku - a nie dostali do tego pick - to różnica ;) 

.. ale najważniejsze, że wszyscy są zadowoleni. :) 

wg mnie oferta Magic była jednak lepsza za Morrisa, ale spoko - Elwariato wybrał Twoja, a nie moją - jego wybór ;) 

 

 

Nieprawda, dostali jeszcze Inglesa zamist Hardawaya JR (4mln niższy kontrakt i wszechstronniejszy grajek) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nieprawda, dostali jeszcze Inglesa zamist Hardawaya JR (4mln niższy kontrakt i wszechstronniejszy grajek) 

Ingles jest tańszy - to fakt, ale nie wiem czy w tym sezonie będzie lepszy od Hardawaya - chyba że jego słaba gra w bąblu nie przełoży się na nowy sezon :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Ingles jest tańszy - to fakt, ale nie wiem czy w tym sezonie będzie lepszy od Hardawaya - chyba że jego słaba gra w bąblu nie przełoży się na nowy sezon :) 

Ingles to Ingles, zawsze lepiej go mieć niż nie mieć No i Jazzman :D #kultura 

tak jak mowie, Jazz nie tankują, są zespołem 7-10 na Zachodzie imo, a z ławki ja wolałbym mieć Inglesa i 6 mln  niż Tj Leafa i 2 rundowy pick :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.