Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BMF napisał:

Jeśli Eld w realu oszczędza w 1/4 tak mocno jak w beGM, to posty Qcina czyta popijając Chateau Cheval Blanc w złotym kieliszku w jednej z trzech posiadanych przez siebie krakowskich kamienic.  

Na Złocie palił Cygara, ale nie wiemczy to była Cohiba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, january napisał:

Stary od momentu posta Elda na trading blocku (że sprzedaje swój unprotected 1st za full cash i 2nd rounder) to chyba wielu się rzuciło z ofertami, ja byłem błyskawiczny i konkretny, a i tak prawie nie osiwiałem poganiając nieładnie biednego Marcusa, który wracał do domu z naszym dogadanym wcześniej już dealem.

Czemu Eld chciał oddać taki pakiet za cash i 2nd rounder? Nie wiem, ale z marszu dałem cash i 2x2nd.

Deal mi się podoba bardzo, nie ukrywam. Ale nie lubię sugestii, że coś zrobiłem nieuczciwie. O plan Elda pytaj GMa Thunder, ja go nie znam.

No, tak było. 

 

12 godzin temu, Lucas napisał:

Dla mnie dziwny ruch Elda. Sam chciałem ten pick, ale nie mogę oddać gotówki.

Dawanie w pewnie najbardziej loteryjnym sezonie w historii ligi (covid) picku bez protekcji jest moim zdaniem głupie, zwłaszcza że można było zrobić dokładnie to samo w dniu draftu.

Można było, ale ja, co już nie raz udowodniłem nie należę do ludzi cierpliwych.

 

12 godzin temu, Lucas napisał:

Nikomu kontuzji nie życzę, ale każdemu mogą się zdarzyć, więc żebyś nie musiał za rok tego żałować po prostu.

Myślę że gdyby ten sam ruch zrobił nowy GM to jako radny byś ten ruch zablokował, bo oddawanie 1st bez protekcji w tym sezonie i to za cash oraz 2ndx2 jest mocno nieodpowiedzialne z perspektywy organizacji, ale Twoja organizacja Twoja sprawa.

Ja będę żałował - nie Wy.

Pewnie, żebym blokował, ale jakoś nikt nie blokował mnie oddając SGA, Browna, 3x 1st rounderów, dwóch swapów, 2nd rounderów jak szedłem po RW0. Tak tak. Traktujmy to jako deal nie tylko po RW0 ale po PG13 wtedy ale to i tak było w c*** dużo i jakoś nikt się nie zająknął, że jak nie wypali to po Bostonie. Slowly claping hands.

 

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Twoim franchise playerem jest SGA, a Thunder po opuszczeniu statku przez CP3 typuje się bycie najgorszą drużyną Zachodu.

W naszej konferencji tak śmiało to możesz się postawić przed Clippers i Grizzlies.

A to wszystko w drafcie, który ponoć zapowiada się zajebiście.

Niestety u Nas kiepsko się docenia głębie składu. Thunder nie wyglądają jak zespół na PO, a raczej kandydat do piątki najgorszych drużyn ligi.

Ruch ten wygląda fatalnie na teraz po prostu. I nie wiem jak 5mln może zmienić cokolwiek w perspektywie, zwłaszcza że ja od dawna uważam cash za niemal bezwartościowy w naszej grze.

Uwielbiam te Twoje predictions z których nic nie wychodzi. Memphis, Grizzles, Spurs w przebudowie, Pistons, Nets, Bulls, Boston, Ronnie planujący reset i tank bo ma jedyny swój pick, Portland. Mamy 9 teamów, z czego cztery grają ze mną w konfie. Heh. Wskaż mi proszę z tego grona pięć lepszych ode mnie skoro zdaniem wielkiego Cambiego mam skład na najgorszą piątkę ligi?

Z chęcią wrócę do tematu na koniec sezonu. Ty uważasz cash za bezwartościowy, a mnie on uratował przed większym hardcapem, jak i za czasów Bostonu również mnie uratował, a w zasadzie Boston przed jeszcze większym gównem.

 

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Rok temu byłeś 21. Teraz wracają Warriors, mocniejsi są Hawks. Naciskać będą ekipy bez swoich picków jak Cavs czy Pistons. Moich Pels przetrzebionych kontuzjami wyprzedziłeś też ledwo i to po tym jak sprzedałem Milesa Bridgesa i Dillona Brooksa za niegrającego Bagleya. Ze zdrowym Wallem, Griffinem i Bagleyem powinienem być wyżej.

Fajnie, że wracają, bardzo się cieszę - będą mieli chłopaki więcej ubawu, szczególnie MMM po poświęceniu poprzedniego roku na sprzątanie gówna jakie mu zostawiono w czym mu pomagałem. Ale zdradzę Ci sekret - nie wiem czy wiesz, ale mamy podział na konferencję więc co mnie ( nothing personal ) obchodzi Hawks, Cavs, Pistons? Kompletnie nic. Z przyjemnością będę obserwował jak sobie będą podrzynać gardła na Wschodzie, a ja będę walczył o jak najlepszy bonus z nowych zmian finansowych jakie weszły na słabym zachodzie.

Zdrowi Wall i Griffin - oksymoron.

Z Griffinem to podobno tak jest, że ściągnęli Granta bo Blakeowi się kolano tak rozsypało, że mistrz lego masters tego nie poskłada.

A Twoi Pels? - 1/3 nie kojarzę nawet jak z twarzy wyglądają. No uuu. Jedziem na playoffs.

 

8 godzin temu, Tecu napisał:

Przegłosowalismy instytucję veta? 

Przepraszam @Eld, ale to wygląda jak ponury żart. Z każdej strony. 

Mogłeś go wymienić za 1st z innego roku + cash + 2rd a mogłeś po prostu poczekać na inne oferty, bo w środku nocy, część osób spało a Ty sam napisałeś, że padasz na twarz. 

Myślę, że @january jest na tyle uczciwy/miły, że zgodzi się na anulowanie/wstrzymanie dealu. 

Nie przegłosowaliśmy żadnej instytucji veta.

Dziękuję Ci, że jako jedyny dostrzegasz, że padałem na ryj, ale nie zamierzam się tym w żaden sposób tłumaczyć. Nie byłem pijany, nie byłem naćpany, po prostu zmęczony spędzonymi 6 czy 7 godzin nad beGM. Jak @ozzy110 i @cvbe zauważyli dając mi lajki w tamtym temacie, dość sporą czasu poświęciłem na przygotowanie sobie szablonu pod otwarcie kopert abyście nie musieli czekać do rana. To nie zajmuje 15 minut. Do tego masa PMek z "to popraw, tamto jest złe, ten jest RFA, a ten fioletowy" i gdzieś te wszystkie zadania musiałem wcisnąć w jakże produktywną dyskusję z Mr.69.

January nie ma żadnego obowiązku być miły w stosunku do mnie, a co za tym idzie, nic nie musi robić z tym trejdem.

 

7 godzin temu, Regis napisał:

Wymiany @Eld szkoda komentować, najpierw oddaje top młode prospekty za bieda picki, teraz oddaje swój zajebisty pick za baaaardzo biedny pakiet. Nie wiem, gdzie tu sens i logika. 

Po raz pierwszy napisałeś do mnie Eld, a nie Elf. Robisz postępy. Ale jakiego ja młodego prospekta oddałem za bieda pick? Tylko nie pisz o Jaylenie i Sabonisie bo to wczoraj tłumaczyłem przeklejając 15 punktowe podsumowanie działań OKC.

 

7 godzin temu, karpik napisał:

Nie widzę innej opcji niż zablokowanie przez ligę tej wymiany LAL - OKC.

@Eld jeszcze wczoraj pisałeś elaboraty o tym jak rzekomo wygrzebałeś Thunder z gówna, a potem odwalasz takie coś? Przeprowadzasz jakiś eksperyment społeczny? WTF is wrong with you?

Nie mamy podstawy prawnej aby deal zablokować, a nawet jak się takowa pojawi to sorry, ale prawo nie działa wstecz.

A czy przeprowadzam jakiś eksperyment społeczny? Można powiedzieć że tak, ale to dla własnego świętego spokoju, ale to na końcu.

 

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no będziesz mial na szczescie na isha smitha hajs

ja pi****le to jest jeden z najgorzsych ruchow w historii tej gry

Sądź sobie co chcesz. Reszta poniżej.

 

5 godzin temu, january napisał:

Ale nie bede nawet rozważał dalszej gry jakby nagle coś miało być z tym dealem ruszane.

Zapewniam Cię, że nic z tym dealem nie będzie ruszane z mojej strony chyba, że SAM NA SWOJE własne życzenie zapragniesz jego zmiany.

 

4 godziny temu, january napisał:

Wczoraj pojawiło się info na trading blocku co robią OKC. Rzuciłem się jak wszyscy i klepnąłem wg mnie korzystny dla siebie deal. Protestujący tu teraz niektórzy GMowie wczoraj jakoś nie pisali publicznie capslockiem od razu "Eld zwariowałeś", tylko ruszyli sami do niego z ofertami. 

I co mam mieć cofnięty korzystny deal, bo mi się udał, a nie im?

No bez żartów.

No i co najlepsze - to jest prawda, bo jak mi się skrzynka rozpaliła i dzwoniło cały czas o nowej wiadomości to nie wiedziałem, czy to jakaś zmowa i masowo składacie oferty na III turę, czy propozycje wymian. Okazało się to drugie. Sześciu się Was rzuciło. A wiecie co jest najlepsze? Ten co był najbliżej Januarego nie odezwał się teraz ani raz. Prawie, ale dosłownie prawie go przebił. Ciekawe czy też taki lament na kilkanaście stron by był, gdybym to oddał temu drugiemu, spokojnemu userowi a nie Januaremu. Mam dziwne przeczucie, że nie.

 

4 godziny temu, MMM2121 napisał:

Eld odjebał chyba najgorszy deal w historii najgorszych deali bez dwóch zdań

No i tu dochodzimy do sedna. Będę miał święty, pierdolony spokój. Poprzednio jak doszedłem do stanu ze wczoraj, odszedłem z beGM. Wczoraj się powstrzymałem. Teraz Panowie @człowiek...morza i @Qcin_69 z łatwością, niosąc prawdę na ustach będą mogli cisnąć po mnie ile wlezie bo w końcu dostali powód którego obalić się nie da, że odpierdoliłem historycznie zły transfer evah.

Bawcie się dobrze chłopaki. Używajcie sobie ile dusza zapragnie. Dałem Wam taki powód, że na kilka dobrych lat Wam wystarczy. Tylko nie zapomnijcie sobie wylizywać jajek dawać lajki jak jeden na zmianę robi drugiemu. Poświęcam w c*** swojego czasu na Radę, na tą grę, na tabelkę i ciul wie jeszcze na co, wymyślając dodatkowe aspekty dodające kolorytu grze i gdzie nawet sam @MarcusCamby ( k****, niemożliwe ) - zatrzymuje mnie przed odejściem z Rady zaplanowanym na 22 Grudnia. Ja nie mam zamiaru więcej tracić na Was czasu, nieomylnych Bogów beGM od których wszyscy powinni się uczyć, a reszta to plankton. 

Mógł bym napisać, że jest mi trochę przykro, iż jednego dnia staję po stronie podkurwionego CMa któremu jebły bezpieczniki i zwalniał Leonarda, gdzie poświęciłem dla niego trochę czasu aby odgrzebać jak naprawdę było, a on na następny dzień ( jeszcze przed moim późnonocnym trejdem ) wyjechał mi parę razy. A Qcin? Kto czytał wczorajszą dyskusję z mojej strony, a durne prowokacje z jego strony ten doskonale wie o co chodzi. Więc raz jeszcze - teraz sobie naprawdę nie żałujcie. Przynajmniej macie powód.

 

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

my z qcinem poruszylismy ten watek

i nie moglismy wyjsc z podziwu

69 w nicku Qcina mówi wiele, ale nie sądziłem, że aż tak dużo. Szkoda tylko, że reputacja Maca na tym cierpi.

 

3 godziny temu, Lucas napisał:

To jak zwykle wina @Qcin_69, bo wczoraj naobrazal że Eld jest c***owym gm (ja się nie zgadzam z dotychczasowa ocena, zrobił kilka ok deali, kilka gorszych, jak większość tu), więc Eld po złości pokazał co to są dopiero c***owe wymiany xd

Masz Ty chłopie głowę na karku i umiesz wiązać fakty. Ale że wczoraj o 2:00 w nocy nie chciało mi się tego rozwijać a że teraz na spokojnie mogę usiąść i poczytać reakcję więc się skupiłem tylko na technicznej części trejdu nocną porą. Oszczędzone 10M, 2nd roundery i to, że ten pick nie wypadnie poza top20. Do tego i tak mam tylu młodych w składzie, że póki co mi styknie. 

Ktoś gdzieś jeszcze wypłuł, że za dwa late 2nd roundery dostał full cash 5,617M. Brawo. A ja dostałem dwa 2nd rundery i cash. Nie brawo. Hopla macie na punkcie tych picków. 

----------------------------------------------------

Nazywajcie mnie marnym GMem, nazywajcie mnie jak chcecie, wybiórczo mnie cytujcie ( mgr. Qcin o tej specjalizacji Was podszkoli ). Generalnie mnie to na słodko teraz yebie.

----------------------------------------------------

Żeby nie było wątpliwości - powyższe w żaden sposób nie zaszkodzi mojemu udziałowi w Radzie do 22.12. W żaden sposób nie wpłynie na przebieg III i IV tury i robię wszystko aby 00:01 otworzyć koperty. W żaden sposób nie będę wypatrzał wyników. 

Obowiązki Radnego będę pełnił tak jak do tej pory - z tego punktu widzenia nic się dla mnie nie zmieniło, a już na pewno powyższe nic nie zmieniło.

Również - nie zostawiam OKC i nie zostawię. Po prostu na niektórych będę miał z niemała wyjebane.

Eld - o czym kilku GMów zaświadczy, zawsze dotrzymuje danego słowa. Jak ktoś mi powierzy coś w tajemnicy, to zostaje tylko dla mnie. Jak składam obietnicę, że nadal będę tak dobrym Radnym jak tylko potrafię to też tak będzie.

--------------------------------------------------

P.S: udało mi się napisać ( wycinając cytaty ) krótszy elaborat niż Alonzo. Ain't bad. 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Pewnie, żebym blokował, ale jakoś nikt nie blokował mnie oddając SGA, Browna, 3x 1st rounderów, dwóch swapów, 2nd rounderów jak szedłem po RW0. Tak tak. Traktujmy to jako deal nie tylko po RW0 ale po PG13 wtedy ale to i tak było w c*** dużo i jakoś nikt się nie zająknął, że jak nie wypali to po Bostonie. Slowly claping hands.

 

Tak jak January podajesz jakies przyklady z historii BeGM i jeśli pozostali gracze, gdzieś źle zareagoawali (jak Kuzminskas za pick) to znaczy, ze mamy te bledy popelniac teraz do konca swiata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Bledy to cześć gry. Wiec niestety tak. 

No to popełniajmy nowe, a ze starych wyciągnijmy wnioski. Zwłaszcza, że nawet w tej całej argumentacji Eld częściowo przyznaje, że to trade zrobiony w emocjach i na złośc Qcinowi (co jest głupie), bo mysle, ze kazdy, w tym i Eld ma swiadomosc, ze wzgledem value sie ta wymiana w ogóle nie broni.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Nie mamy podstawy prawnej aby deal zablokować, a nawet jak się takowa pojawi to sorry, ale prawo nie działa wstecz

Już wiele razy robiliśmy coś bez podstawy prawnej. A tak po prawdzie to wystarczy zrobić deal powrotny, co nie łamało by regulaminu. 

Współczuję @Eld, pewnie się z tym słabo czujesz, ale zrozum też innych. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

69 w nicku Qcina mówi wiele, ale nie sądziłem, że aż tak dużo.

69 to symbol raka (  Cancer (♋︎) ). Zatem 69 w nicku qcin oznacza rak, cancer. Te słowa padają często na forum, więc chyba każdy zna znaczenie.

8 minut temu, Eld napisał:

Szkoda tylko, że reputacja Maca na tym cierpi.

O to się nie martw, bo akurat wielokrotnie dawałem znać co sądzę o czymś takim jak 'reputacja'. Uważam iż ważniejsze są słowa, czyny etc danej osoby i to co zrobi/powie znaczenie/interpetacje nie zależnie czy wypowiada je noblista/celebryta/bezdomny etc

Poza tym wydaje mi się, że Alonzo mnie lubi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas Ty przeczytałeś całość? Bo w minute zdążyłeś zacytować i odpowiedzieć, jestem pod wrażeniem bo ja byłem gdzieś w połowie (wiec albo za późno zacząłem czytać albo Ty bardzo szybko czytasz) 

Eld, odjebales mega słaby ruch i nawet tego nie dostrzegasz i się bronisz :D do tego chyba ze sto razy mnie tam przywołałes, a tylko potwierdziłeś to co wczoraj Ci cały czas wytykałem - ze dzialas bez jakiegokolwiek planu :) Sposobów by dostać lepszy zwrot było pewnie blisko miliona, a jeśli Ty myślisz, ze Giannis czy jakikolwiek top FA pojawi się w tak zarządzanej Organizacji bo Ty mu zrobiłeś wolne miejsce w salary to cóż, powodzenia :) 

Juz mogłeś chociaż poczekać z 2-3 miesiące i zobaczyć jak się sytuacja w lidze rozwinie, a Ty oddałeś pick(już bez znaczenia o jakiej wartości czy to będzie 1 czy 10) za nic, za darmo, za 2x2nd picki i 5 mln które są warte tyle co nic, najgorsze w tym wszystkim ze Ty tego nie dostrzegasz przez dumę:) 

Ten deal to jest po prostu kryminał i tylko Janury się śmieje jakiego jelenia utrafił :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Lucas Ty przeczytałeś całość? Bo w minute zdążyłeś zacytować i odpowiedzieć, jestem pod wrażeniem bo ja byłem gdzieś w połowie (wiec albo za późno zacząłem czytać albo Ty bardzo szybko czytasz) 

 

Najpierw zacytowałem fragment, a potem wróciłem i dokończyłem czytać całość :D Choć fakt, ja szybko czytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komentarz niech posłużą ostatnie słowa Elda:

„Zapewniam Cię, że nic z tym dealem nie będzie ruszane z mojej strony chyba, że SAM NA SWOJE własne życzenie zapragniesz jego zmiany.”

 

moim skromnym zdaniem do Elda doszło co zrobił ale to Honorowy GM  

@january nie naciskam ale myśle ze jakiś ukłon w jego stronę warto zrobić  

tym bardziej ze bardzo dobrze zareagowałeś ( dla swojego interesu ) i od razy wystawiłeś swój 1rd na sprzedaż  jak szybko oddasz pick to trudniej będzie odkręcić poprzedni deal  

 

Twój spryt widzę. Nie podziwiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

jakoś nikt nie blokował mnie oddając SGA, Browna, 3x 1st rounderów, dwóch swapów, 2nd rounderów jak szedłem po RW0. Tak tak. Traktujmy to jako deal nie tylko po RW0 ale po PG13 wtedy ale to i tak było w c*** dużo i jakoś nikt się nie zająknął, że jak nie wypali to po Bostonie.

To był ryzykowny deal jak właściwie każdy, gdy klub idzie po wynik, ale w żaden sposób nie do bloku.

Clippers w RL NBA sporo zapłacili za Paul George, bo wiedzieli, że to da im Kawhiego. Ty dzięki temu miałeś duet Westbrook - George, a to był jeszcze czas, gdzie Russell był nawet w rankingach tego forum TOP10 ligi. Nikt wtedy jeszcze nie wiedział, że projekt Thunder okaże się niewypałem, a Westbrook zaczyna się kończyć.

SGA był tylko projektem, nikt nie wiedział jaką ma wartość. Na pewno nie większą niż Knox czy Zhaire Smith, a jaka ich wartość jest teraz?

I chyba nie jest po Bostonie, bo Paul George udało się zamienić na Foxa z assetami.

Także nie zostawiłeś spalonej ziemi po sobie grając o wynik, co zawsze wiążę się z oddaniem assetów.

Do reszty odniosę się później, bo za dużo tego, a ja muszę się zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Byłeś na jakimś kursie, czy masz tak od dziecka?

Chyba to drugie, po prostu ja zawsze dużo czytałem od gówniaka, a i dobrze mi idzie znajdowanie słów-kluczy w tekście, więc nie zawsze cały akapit muszę w artykule lurkować :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Chyba to drugie, po prostu ja zawsze dużo czytałem od gówniaka, a i dobrze mi idzie znajdowanie słów-kluczy w tekście, więc nie zawsze cały akapit muszę w artykule lurkować :P 

Ignazz tez odnoszę wrażenie ze szybko czyta, choć zdaje się ze Tobie idzie łatwiej rozumienie tekstu- @ignazz szybko czytasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ignazz tez odnoszę wrażenie ze szybko czyta, choć zdaje się ze Tobie idzie łatwiej rozumienie tekstu- @ignazz szybko czytasz? 

Czytam szybko mam dobra pamięć ale pisze zawsze jednym palcem głównie z samochodu albo grając w gry wiec sam siebie nie rozumiem. Raczej ogarniam co przeczytam. Gorzej mi to wyartykuowac aby inni zrozumieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.