Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

to nie jest stereotyp

Zachowujesz się bardzo stereotypowo "okazja czyni złodzieja" to jest stwierdzenie, tak do bólu przesiąknięte PRL-owskim myśleniem o świecie, jak to tylko możliwe. 

Zresztą, co ja się dziwię, że akurat ty ronisz tej wymiany XD

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Zachowujesz się bardzo stereotypowo "okazja czyni złodzieja" to jest stwierdzenie, tak do bólu przesiąknięte PRL-em myśleniem o świecie, jak to tylko możliwe. 

Zresztą, co ja się dziwię, że akurat ty ronisz tej wymiany XD

to jest stwierdzenie o polakach, przesiakniete obserwacja otaczajacej rzeczywystosci

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje wymiany tak czy siak nie cofamy,

w nba tez zdarzają się wały.

są gorsi, są lepsi gm'pwie.

natomiast fajnie by bylo jakby January sam wyszedł z inicjatywą i ewentualnie zeby wymiana w jakis sposob zostala skorygowana.

No tak, juz widze jakby real LAL otrzymali 1st 2021 od takiego SAC w zamian za cash :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

No ja z góry mówię, że jak takie coś niby ma wjechać jak korekcja dealu klepniętego przez obie strony (i to jeszcze z Radnym, a nie z nowym userem) to rezygnuję z gry.

 

Dlatego że masz świadomość, że go "okradles"? Te słowo często u nas pada, często jako przesada, ale pick 1 rundy bez protekcji ciężko inaczej określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

Niewątpliwie z satysfakcją? Cóż masz idealną okazje do tego:) Ja nie groziłem odejściem przy dowolnych kwestiach z głosowaniami jak niektórzy. Ale jak nagle ma się pojawić znikąd opcja vetowania wymian przez ogół wprowadzana post factum, byleby ujebać Lakers to ja podziękuję.

Pojawiła się też opcja cofania zwolnień superstarow, gdzie jak o to pytałem to stwierdziłeś, że nikt tego nie brał na poważnie. W takim razie jak widać większość na poważnie nie bierze też takiej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january Spójrz w lustro. 

Sam pisałeś wielokrotnie, żeby ludzie robili protekcje na swoje pick a teraz skaczesz z radości. 

Deal picku 15-20 za ten pakiet? Słaby, ale niech będzie. 

Deal Cade Cunninghama za ten pakiet - ocenę zostawiam Tobie. 

I nie gadaj, że wisiało to na trading blocku. Pojawiło się koło 11tej w nocy a deal zrobiliście w środku nocy. Ludzie śpią 😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem argumentu, że blokowane wymiany mogą być tylko, jeśli jednym z uczestników jest nowy user.
Według mnie 'lud' powienien mieć prawo w każdym przypadku zgłosić chęć veta, niezależnie czy wymiany dokonuje nowy user, biały, czarny, kobieta, mężczyzna, bez względu na religię etc
To jest też problem w świecie, gdzie totalnie z czapy wprowadza się podziały na jakiś lepszych/gorszych ( w tym wypadku nowy manago/manago z doświadczonym stażem).
Nawet jeśli dwóch najlepszych GMów w historii tej gry Marcus Camby i Człowiek Morza dogadają wymianę, ale pojawi się określona liczba głosów uważając z jakiegoś powodu tę wymianę za nadającą się na veto, to imo powinna być taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A czemu wczoraj jak Eld wzucił na trading block takie coś, że odda unprotected 1st  za cash i 2nd rounder to zamiast pisać od razu w dowolnym temacie "ELD ZWARIOWAŁEŚ" to się rzuciłeś do niego z ofertą?? I nie Ty jeden z tych co teraz pyszczą. I Wy macie czelność używać słowa hipokryzja...

No rzuciłem się do niego z ofertą jak pewnie wszyscy i nie ważne kto zrobiłby ostatecznie taki deal to mielibyśmy to samo, oburzenie 28 pozostałych GM-ów, bo to idiotyczny deal ze strony Elda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A czemu wczoraj jak Eld wzucił na trading block takie coś, że odda unprotected 1st  za cash i 2nd rounder to zamiast pisać od razu w dowolnym temacie "ELD ZWARIOWAŁEŚ" to się rzuciłeś do niego z ofertą?? I nie Ty jeden z tych co teraz pyszczą. I Wy macie czelność używać słowa hipokryzja...

my z qcinem poruszylismy ten watek

i nie moglismy wyjsc z podziwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A czemu wczoraj jak Eld wzucił na trading block takie coś, że odda unprotected 1st  za cash i 2nd rounder to zamiast pisać od razu w dowolnym temacie "ELD ZWARIOWAŁEŚ" to się rzuciłeś do niego z ofertą?? I nie Ty jeden z tych co teraz pyszczą. I Wy macie czelność używać słowa hipokryzja...

Napisałem mu od razu na priv, że to chyba jakiś dowcip. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie No deal wyglądał jak wałek roku :D już myślałem, ze Eld się serio obraził na mnie i zrobił to specjalnie, a potem myślałem ze po prostu trollowal, No ale popisaliśmy normalnie i on na serio uważa ze to dobry deal :D wiec No cóż, mówi się trudno, mleko się rozlało, a Eld niestety potwierdził kto we wczorajszej wymianie zdań miał racje :) 

Veto byłoby najgorszym pomysłem w tej grze i by ja zabijalo, zawsze są wymiany które ktoś wygrywa i ktoś przegrywa, a tu by się zaczęły vetowania deali gdzie ktoś uważa, ze ktoś dał za mało o 2 rundę. 
 

Ciekawostka-jak Mac przejął Minnesote to wszystkie deale Soty szły do akceptacji przez Radę i wszystkie były odrzucane, ze Mac je przegrywa :) jakby wszystkie były wrzucone przeze mnie to wszystkie byłyby vetowane, ze kradnę :) 

Nie dajcie się zwariować, Eld zrobił top3 najgorszych deali w historii BeGM ale nie jest w grze 1dzien żeby coś takiego nagle blokować.

A @MMM2121 mogłeś brać Lillarda z assetami za Curryego, lub wziąć znacznie lepszy pakiet niż Boston, ale nie chciales i nie mam pojęcia co robi Minnesota obok Lakers i Knicks jak my podczas wszelkich głosowań (zwłaszcza tych na FA) mamy zawsze pod górkę :) 

5 godzin temu, Tecu napisał:

 

Myślę, że @january jest na tyle uczciwy/miły, że zgodzi się na anulowanie/wstrzymanie dealu. 

I jak? Jest uczciwy i miły bo mi się jego posty nie wyświetlają?:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

 @MMM2121 mogłeś brać Lillarda z assetami za Curryego, lub wziąć znacznie lepszy pakiet niż Boston, ale nie chciales i nie mam pojęcia co robi Minnesota obok Lakers i Knicks jak my podczas wszelkich głosowań (zwłaszcza tych na FA) mamy zawsze pod górkę :) 

No i co że mógł brać gorszego Lilarda za dużo lepszego Currego ?

To jakie kto wymiany robi/nie robi nie powinno implikować, że Jego zdanie jest mniej warte od innych.

 

Ja mimo że kompletnie nie czaję obu wymian Elda, nie uważam, by w kontekście innej wymiany Jego zdanie miałoby mieć niższą wartość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.