Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

jordan bell byl lepszy :P

Podobny tier, ale Semiego mialem wyzej za 2way potential. Bell mial swietna tasme w Oregon, szkoda ze sie nie rozwinal w jakimkolwiek aspekcie gry. Scoutujesz na podstawie tasmy(bo nie masz insiderskiego info - kiedys kluby PLK pisaly do lokalnych pismakow z zapytaniem o danego gracza - czy w collegu nie odwalal jakis ,,hood shit”) , a training campy i ,,zycie gracza NBA” czesto weryfikuje ich zdolnosci czy charakter. Miejsc na mlodych graczy jest bardzo malo, wiec odpadaja czesto ci,  ktorzy na starcie dobrze rokuja

5 minut temu, january napisał:

Nie jest. A pisanie o anulowaniu dealu, zwłaszcza przez kilku naczelnych tu złodziei przez wymiany, którzy rzneli nowych GMow kiedy bylo można, z których część sama się wczoraj do Elda rzuciła to sympatyczna idea. 

Nie rzucam nigdy grozbami  odejścia bo to IMO słabe jak ktoś co chwilę tak coś gada. Ale nie bede nawet rozważał dalszej gry jakby nagle coś miało być z tym dealem ruszane.

Sam ostatnio przy sprawie Kawhiego pisales o realizmie gry, a teraz jak pozyskujesz pick z top10 draftu za cash considerations, to juz jest spoko? 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Nie jest. A pisanie o anulowaniu dealu, zwłaszcza przez kilku naczelnych tu złodziei przez wymiany, którzy rzneli nowych GMow kiedy bylo można, z których część sama się wczoraj do Elda rzuciła to sympatyczna idea. 

Nie rzucam nigdy grozbami  odejścia bo to IMO słabe jak ktoś co chwilę tak coś gada. Ale nie bede nawet rozważał dalszej gry jakby nagle coś miało być z tym dealem ruszane.

Czy Ty przypadkiem nie byłeś zniesmaczony moim trollującym wpisem o pobraniu Kawhi z waivers? W takim razie ja też to odbieram jako trolling :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością patrzę na wymianę OKC z Lakers bo z perspektywy mojej kontroferty gdzie oddawałem największego prospekta  w taki sposób ze za swapowany pick 2021 i tak OKC by pozyskało cash jest jeszcze gorzej ale nie będę zdradzał szczegółów. 
anonimowo mogę tylko napisać ze tak to leciało 

prospekt za słabszy prospekt z super pickiem i 1 swapem i wymiana extra za 2rd gdzie OKC generuje 10.000.000 oszczędności za rok. Tyle mogę zdradzić. 
Zdjęcie ze stołu 2021 przez jego sprzedaż za cash nie mam jak skomentować bo ten mój ewentualny swap za cash i tak by poszedł. Kto ma cash? 
 

obawiam się ze nie mamy narzędzi kontrolnych aby to cofnąć bo obaj GM są dorośli choć tu tez się dziwie nad uporem jednej ze strony wymiany ze jest ona ok mimo takiej lawiny krytyki. Smutne to jest bo pokazuje to ze ludzie dziś nie potrafią słuchać innych i nie zmieniają zdania nawet przy twardych argumentach. Szkoda. Bardzo cenie ludzi którzy potrafią otworzyć umysł i przyznać się ostatecznie do błędu. 

Czy 1rd MIN 2021 jest warta 5mln?

pytam dla kolegi. 

Już bez tych zwrotnych 2x2rd oczywiście. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest bez sensu, jak maja takie wymiany przechodzić swoją droga. Bo nigdy pewnie Gm-owie, nie nadrobią tego co nakradną inni, wiec wytworzy się system, gdzie kilku jest na szczycie, a reszta nawet pomachać do nich nie może bo będą, za wysoko siedziecziec na tych kradzionych assetsch. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Wg tej logiki, im niższy pick w drafcie tym lepszy, bo taniej go podpisujesz. 

A ja głupi handlowałem #57 w noc draftu. Zamiast uderzyć po ten 1rd od razu. 

Teraz, LONGER01 napisał:

Taką wartość miesiąc temu miało 5,417mln. W słabym drafcie

 

Pytanie czy dziś ktoś by kupił za cash 1rd MIN 2021. Rozważam sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje wymiany tak czy siak nie cofamy,

w nba tez zdarzają się wały.

są gorsi, są lepsi gm'pwie.

natomiast fajnie by bylo jakby January sam wyszedł z inicjatywą i ewentualnie zeby wymiana w jakis sposob zostala skorygowana.

Ofc, ze tak. Ale po co grać, jeśli niektórzy dostają prezenty od losu? Przecież ja z swoim Golden nigdy nie nawiąże równej walki (może jestem c***owym Gm-em, co pewnie tez może mieć wpływ) wiec ta gra staje się bezsensowna dla sporej ilości użytkowników. 
 

10 minut temu, january napisał:

No ja z góry mówię, że jak takie coś niby ma wjechać jak korekcja dealu klepniętego przez obie strony (i to jeszcze z Radnym, a nie z nowym userem) to rezygnuję z gry.

 

Ogólnie spoko gość jesteś, fajnie się czyta często dyskusje z twoim udziałem, ale czy takie postawienie sprawy, gdzie kogoś ewidentne okradasz nie jest po prostu słabe? 
 

Jak takie deale maja iść, to po co ja mam się starać cos budować wokół Stefana? Przecież ten asset posłuży, do dalszych wzmocnień Lakers, co sprawi, ze nigdy nie nawiąże jakiejkolwiek walki. 

Jak to ma być gra dla LAL, NYK i Minesoty, to lepiej sobie odpuścić i stworzyć nowa ligę dla nich, gdzie wgl będą mieli po 5 allstarow w zespołach płacąc za nich 2 rundami. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

No ja z góry mówię, że jak takie coś niby ma wjechać jak korekcja dealu klepniętego przez obie strony (i to jeszcze z Radnym, a nie z nowym userem) to rezygnuję z gry.

 

Nie mogę się powstrzymać, żeby na takie gierki psychologiczne kolejne już z Twojej strony, nie napisać "szerokiej drogi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto też robić przepis, że jak zbierze się jakaś ilość głosów o veto dla wymiana, tworzy się w tym celu ankietę?

Liczbę głosów można by oszacować np na 5.

 

Co do tej wymiany jak i tej wcześniejszej z tym gościem z Nets co pewnie nawet na parkiet nie wyjdzie nie specjalnie widzę wiele korzyści.

Trochę to mi przypomina FBX3, gdzie też ludzie zamiast mentalności bij mistrza po sezonie ochoczo z obcnym GMem robili wymiany dla niego dobre.

Jakby co jestem też za propozycją Alonzo, żeby dać protecked okc 10, ale chyba powinna najpierw pojsc ankieta z vetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Ogólnie to kradzieży w naszej grze ewidentntych było sporo. Sam jedną wykonałem proponując zrzutkę Parsonsa lub Denga za średnie assety, a dostałem odpowiedź "no spoko wezmę obu za ten pakiet", sam jeden raz po najebaku negocjowałem sam z sobą i zapłaciłem za Marka Gasola jakby był połączeniem Davisa i Giannisa. Latały tu Jonathany Simmonsy za unprotected 1st, Kuzminskasy za lotto picki etc. 

Ba, całkiem sporo takich akcji było od osób, które się tu wypowiedziały w tym temacie z hasłem o blokowaniu dealu.

Wczoraj pojawiło się info na trading blocku co robią OKC. Rzuciłem się jak wszyscy i klepnąłem wg mnie korzystny dla siebie deal. Protestujący tu teraz niektórzy GMowie wczoraj jakoś nie pisali publicznie capslockiem od razu "Eld zwariowałeś", tylko ruszyli sami do niego z ofertami. 

I co mam mieć cofnięty korzystny deal, bo mi się udał, a nie im?

No bez żartów.

 

Czyli, skoro kiedyś było c***owo to dalej powinno tak być? Bo do tego sprowadza się ten mierny argument XD

Eld odjebał chyba najgorszy deal w historii najgorszych deali bez dwóch zdań, no cóż zdarza się, ale rada powinna móc blokować skrajnie nie równe wymiany, aby jakikolwiek balans mógł być zachowany. Powtórzę, to nie jest gra dla 3 osób. 

12 minut temu, january napisał:

No to zastanów się czy Twoja motywacja do cofania dealu jest prawidłowa, skoro uznajesz, iż Lakers nie powinni się wzmacniać dalej.

Moja motywacja to zachowanie balansu rozgrywki, tak aby była zbliżona do real NBA. Rzekomo dbałeś o realizm, np. w przypadku zwolnienia Leonarda. A teraz to, już jest nie ważny, gdy sam masz w tym personalny interes? XD Nie dziwne, że niektórzy mają cię na ignorze, to faktycznie dość dwulicowe zachowanie, które nie przystroją tak znamienitemu użytkownikowi forum, jak ty.

 

 

Cytat

Niewątpliwie z satysfakcją? Cóż masz idealną okazje do tego:) Ja nie groziłem odejściem przy dowolnych kwestiach z głosowaniami jak niektórzy. Ale jak nagle ma się pojawić znikąd opcja vetowania wymian przez ogół wprowadzana post factum, byleby ujebać Lakers to ja podziękuję.

Tu nie chodzi o Lakere XDDDDDDDDDDDDD

jakakolwiek drużyna, zrobiłaby taki deal, to podniosłyby się identyczne głosy. 

Jeśli masz odejść z gry, bo nie możesz przyznać, że kogoś okradłeś, to spoko, najwidoczniej dla ogółu tak będzie lepiej. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MMM2121 napisał:

Ofc, ze tak. Ale po co grać, jeśli niektórzy dostają prezenty od losu? Przecież ja z swoim Golden nigdy nie nawiąże równej walki (może jestem c***owym Gm-em, co pewnie tez może mieć wpływ) wiec ta gra staje się bezsensowna dla sporej ilości użytkowników. 

tym razem januaremu sie udalo, nastepnym razem Tobie moze sie przyfarcic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dobra Panowie, co sie stalo to sie nie ostanie.

nie podoba mi sie emocjonalny szantaz januarego, ale deal zrobil gracz, ktory jest pelnoprawnym uzytkownikiem tej gry, wrzucial to na trading block.

okazja czyni zlodzieja.

 

Jesteś ucieleśnieniem najgorszego stereotypu polaka XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.