Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucas napisał:

Kyriego miałeś też w poprzednim sezonie, tak jak i Bojana, a teraz tylko jeden z nich będzie ;)

no ale zdrow nie byl, a w zdrowiu daje duzo wiekszy impact od bojana i currego razem wzietych :P

wiadomo, że tamten sezon byl wyjatkowy. bojan byl sciagniety stricte jako ktos kto mial przechylic szale w finale. dlatego zaplacilem tak sowicie.

curry sciagniety awaryjnie jako zastepstwo dla irvinga. szkoda utraty caruso.

niemniej zle nie jest. davis i irving wlasnie wchodza w swoj prime, wiec moga skoczyc jeszcze wyzej.

mlodzi beasley, robinson i carter postęp.

jest czym nadrabiac straty

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie wierze, Camby nie przegrałeś wymiany :D 

a Lebron z Butlerem pewnie zachwyceni ze zamist wzmocnień Lakers stawiają na picki :) 

Większość wymian wygrałem w tej grze. Miałeś przeanalizować to, a skończyło się na pisanie, że podobno mało dostałem za Davisa oraz wiecznym wypominaniu Walla, który się połamał, a w momencie pozyskanie był TOP15 grajkiem w lidze.

Taki @Lucas daje Ci like, a sam mi dał Jabari Parkera z first pickiem, a ja ten pakiet wymieniłem na Valanciunasa.

Kilka takich fajnych transakcji jeszcze miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Większość wymian wygrałem w tej grze. Miałeś przeanalizować to, a skończyło się na pisanie, że podobno mało dostałem za Davisa oraz wiecznym wypominaniu Walla, który się połamał, a w momencie pozyskanie był TOP15 grajkiem w lidze.

Taki @Lucas daje Ci like, a sam mi dał Jabari Parkera z first pickiem, a ja ten pakiet wymieniłem na Valanciunasa.

Kilka takich fajnych transakcji jeszcze miałem.

parę może wygrałeś, ale przegrales najwazniejsze

2 minuty temu, Eld napisał:

Lakers - Thunder

LAL out: 5,417 mln $ cash, NOP '24 2nd, Jazz '26 2nd
LAL in: OKC '21 1st

OKC out: OKC '21 1st
OKC in: 5,417 mln $ cash, NOP '24 2nd, Jazz '26 2nd

@january

CO TO k**** JEST

GDZIE JEST RADA BY BLOKOWAC NIERACJONALNE TREJDY?

A NO TAK...

to jest jakas kpina ten trade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Mikal to gracz jako potencjalny super-eliter-role-player (czyli lepszy niz Covington), ale Isaac to gracz z sufitem na bycie TOP2 graczem contendera, choć mogę go przeceniać, ale mam jakąś słabość do niego :P 

Bez kozła i z przeciętnym rzutem. W obronie zapewne przyszły all-def team. Nie bardzo widzę opcje, by mógł być lepszy od Smarta nawet jak będzie miał regularną trójkę na poziomie 40%. A nawet, jeśli to jego sufit jest bardzo ograniczony. Smart to co by nie mówić po prostu bardzo dobry starter.

Ale może czegoś nie dostrzegam.

Do tego nie wiem czemu @karpik wielokrotnie pisze, że Isaac mógł mu uciec. Znaczy, że nie planował wyrównywać w razie czego? Dam sobie fiuta obciąć, że był wpis, że Isaac dostanie extension zaraz po informacji z kontuzją. Nie dostał, zamiast tego został wymieniony. Kultura organizacji Mavs i tak była w dupie, ale powoli zaczyna pukać o samo dno. I ten klub, chciał wziąć za darmo Anthony Davisa?

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Cambyego jebie tez regularnie od kiedy pamietam i mnie wyzywa na PW ale potem chce pic wódkę

Walenie w Camby'ego to mam wrażenie czasem twój ulubiony sport. Ale pamiętam jak po zlocie zostaliśmy tylko ty i ja i piliśmy do rana. Ogólnie wiem, że dobry człowiek z Ciebie, tylko w BeGM mam wrażenie, że dosrywanie komuś na każdym kroku sprawia Ci frajdę. A, że do tematu podchodzisz pobieżnie, nie znając całokształtu to potem tworzysz obraźliwe teorie.

A wódkę zajebiście się z Tobą pije :)

4 godziny temu, Eld napisał:

Zresztą gdzie jest @MarcusCamby? Obrażają Isha.

Ish Smith bardzo spoko grajek. Teorie, że mógłby klepać za minimum są wyssane z palca. Bardzo dobrze prowadzi drugie unity, a nawet dawałem teorie, że mógłby w niektórych zespołach grać w pierwszym składzie. Rynek na PG jest bardzo wąski i nawet taki Rajon Rondo, potrafi robić w PO za game changera, nawet jeśli przez większość RS wygląda jak totalny chłam. Biorąc pod uwagę, że poszedł tylko 2nd rounder to raczej nie pastwiłbym się nad tą wymianą.

Kurva, tyle postów najebaliście, że chyba jeszcze godzinę będę nadrabiał zaległości o_O

8 minut temu, Lucas napisał:

Ja lajkowalem fragment o Lakers.

A to przepraszam.

Wielki Al Horford! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

To czemu robisz te wymianę teraz? :) istnieje niewielkie ale jednak ryzyko że ten pick będzie w top 3 :)

Ciekawi mnie skąd się bierze tak niska ocena mojego składu że będę bottom 3, jak w zeszłym roku miałem o wiele gorszy team i skończyłem na 21 miejscu :).

Zadziwiacie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ciekawi mnie skąd się bierze tak niska ocena mojego składu że będę bottom 3, jak w zeszłym roku miałem o wiele gorszy team i skończyłem na 21 miejscu :).

Zadziwiacie mnie.

Nie napisałem że będziesz bottom 3. Napisałem że istnieje ryzyko że pick będzie w top 3. Brak playoffs to loteria draftu. A już nawet nie mówię o ryzyku kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Walenie w Camby'ego to mam wrażenie czasem twój ulubiony sport. Ale pamiętam jak po zlocie zostaliśmy tylko ty i ja i piliśmy do rana. Ogólnie wiem, że dobry człowiek z Ciebie, tylko w BeGM mam wrażenie, że dosrywanie komuś na każdym kroku sprawia Ci frajdę. A, że do tematu podchodzisz pobieżnie, nie znając całokształtu to potem tworzysz obraźliwe teorie.

A wódkę zajebiście się z Tobą pije :)

 

 

Nieprawda, lubię grać w piłkę nożna i koszykówkę jak jestem w formie, ale walenie w Cambyego to tez pewnie gdzieś top15 zajawek.

Nieprawda2 - lubię przepychanki słowne ale jak ze mną jadą jak z gownem to tez lubię :D bo to dodaje kolorytu grze, dzięki czemu nie jest jak inne dynastie gdzie się kończy frajda zwykle po roku- ja odróżniam beGM od rl życia, w zasadzie z tymi z którymi jadę tu najczęściej (poza Sylwkiem bo lajza się nie da wciągnąć w pisanie na forum) to im bardziej kogoś lubię na żywo tym bardziej lubię go ciskać ze jest c***em amatorem jak Człowiek Rybak np.

No i jest co najmniej 2-3 GMow których nigdy nie krytykowałem bo bardzo lubię ich prace i uważam ze nie są gorsi ode mnie- Taningers i Principie to na bank topka dla mnie i tu nigdy nie miałem się o co przyjebac, ale liczę ze się to zmieni :D 

Prawda z piciem wódki :D choć nie lubię wódki to tam c***, na zlotach i weselach robię wyjątek i mogę pic! Ku chwale Wielkiej Minnesoty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Czemu Eld chciał oddać taki pakiet za cash i 2nd rounder? Nie wiem, ale z marszu dałem cash i 2x2nd.

Deal mi się podoba bardzo, nie ukrywam. Ale nie lubię sugestii, że coś zrobiłem nieuczciwie. O plan Elda pytaj GMa Thunder, ja go nie znam.

Jak się wyśpię ( a miałem się położyć 2h temu ) to Wam wytłumaczę swój ruch. 

Mój plan nie jest na już, na teraz a na za rok i polega w pierwszej kolejności na akumulacji gotówki. Samo oddanie picku pozwoli mi zaoszczędzić około 4M bo za tyle bym musiał podpisać rookasa ( których swoją drogą mam od cholery i każdego nie wyrównam ). Dodatkowo kolejne 5,5M cash wpadło w ramach transakcji. A że ja z Krakowa to lubię dutki. Jeśli zliczymy całość, okazuje się, że pick gdzieś z pogranicza loteri a już na pewno play-in, moooooże 8 seedu sprzedałem za prawie 10M. Do tego dostałem 2 x 2nd roundery. 10M to pierwszy rok fajnego rolesa na ławkę za rok, a na rookasa trzeba będzie poczekać. Ja sobie z chęcią poczekam, ale na Okoro.

Każdy ma swoją wizję. Trzymajmy się ich, ale nie krytykujmy bo to tylko niesmak w gardle pozostawia jak po ciepłej whiskey.

 

 

5 minut temu, fluber napisał:

Brak playoffs to loteria draftu. A już nawet nie mówię o ryzyku kontuzji. 

Taaa miałem dwa picki w loterii w tym roku. Swój i Wizz. 10 i 14. Że mi się Okoro udało z tego wyrzeźbić to cud i układy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Taningers

Tangiers dał 25/2 umowę Ianowi Clarkowi. Nawet pewnie nie wiesz kto to jest Ian Clark.

Mimo, że sam mam go za największego eksperta od draftu, gdzie Jasiek i BMF razem nie są nawet blisko, to też mocno pudłuje.

Wymian nie dokonał żadnej wielkiej, a cały jego hype to Doncic na ten moment.

Także pod względem wiedzy i ogólnego spojrzenia na koszykówkę @tangiers jest dla mnie forumową jedynką, ale jako GM nie widzę, by wykonał jakąś fantastyczną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Stary od momentu posta Elda na trading blocku (że sprzedaje swój unprotected 1st za full cash i 2nd rounder) to chyba wielu się rzuciło z ofertami, ja byłem błyskawiczny i konkretny, a i tak prawie nie osiwiałem poganiając nieładnie biednego Marcusa, który wracał do domu z naszym dogadanym wcześniej już dealem.

Czemu Eld chciał oddać taki pakiet za cash i 2nd rounder? Nie wiem, ale z marszu dałem cash i 2x2nd.

Deal mi się podoba bardzo, nie ukrywam. Ale nie lubię sugestii, że coś zrobiłem nieuczciwie. O plan Elda pytaj GMa Thunder, ja go nie znam.

No ja się rzuciłem z pickami CLE lub MEM 21 i ORL/GSW better 25 lub jakimś tam długim 25'. Więc szczerze nie rozumiem wyboru NOP 24 i UTA 26 ponad te ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

Mój plan nie jest na już, na teraz a na za rok i polega w pierwszej kolejności na akumulacji gotówki. Samo oddanie picku pozwoli mi zaoszczędzić około 4M bo za tyle bym musiał podpisać rookasa

Kompletnie tego nie rozumiem. W dzień draftu u nas mógłbyś zrobić dokładnie to samo wiedząc o wiele wiele więcej o tym picku i drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tangiers dał 25/2 umowę Ianowi Clarkowi. Nawet pewnie nie wiesz kto to jest Ian Clark.

Mimo, że sam mam go za największego eksperta od draftu, gdzie Jasiek i BMF razem nie są nawet blisko, to też mocno pudłuje.

Wymian nie dokonał żadnej wielkiej, a cały jego hype to Doncic na ten moment.

Także pod względem wiedzy i ogólnego spojrzenia na koszykówkę @tangiers jest dla mnie forumową jedynką, ale jako GM nie widzę, by wykonał jakąś fantastyczną robotę.

Oczywiście ze wiem ze to Ian Clarke :) grał w Jazz razem z Johnem Lucasem III i wielce możliwe ze się przewinął w Meczach Gorszego Boga :P 

Każdy popełnia błędy, nie ma turaj nikogo kto się nie pomylił zwłaszcza na FA, jaka była tutaj walka o Millsapa czy Noela :) niestety, zza ekranu nie widzimy wszystkiego, wiec dużo zalezy od szczęścia ;) 

A z Januarego taki ekspert od draftu ze już wszystkie jego prospekty zostały oddane za picki a rok temu pisał ze Morant to bust, jak nawet ja miałem go wyżej niż Ziona :) także ten,  to ze ktoś najbardziej się dana dziedzina interesuje i umie najwiecej powtórzyć za innymi nie oznacza ze jest ekspertem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.