Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Jak go sprzedasz za lepszy zysk niż Pokusevski to szczerze pogratuluję, powodzenia :) 

Ciężko mi to będzie teraz ocenić, ponieważ nie wiem jak rozwinie się Pokusevski, a tym bardziej nie wiem jak rozwiną się uczestnicy draftu '21/'22. Ale gratuluję pewności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mac napisał:

ładnie widać że u Alonzo kulturka jak W HEAT.

McKinnie i Pele zawiedli w powstrzymaniu Kawhiego i od razu zostali rozliczeni. Brawo

czy @Alonzo sie jakos odniesie, czy Orlando kontynuuje politykę chowania głowy w piasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ciekawe co OKC ma zamiar zrobic z tym wolnym salary. Moze zaproponowac umowe Jaylenowi Brownowi? xddd

Może zostawić abyś po odpadnięciu w I rundzie, lub max II znów i ogromnych stratach finansowych miał gdzie Kawhiego oddać?

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie rozumiem, czego nie rozumiesz.

Core: Ball-Sexton-Allen. Pozostali po sezonie RFA - jak wypalą, to zostaną, jak nie to out. Ryzyko niezbyt duże biorąc pod uwagę cenę. Jeżeli wiekszość nie wypali, to będzie kasa na FA + w miarę wysoki pick '21.

Ale dzięki za dogłębną analizę.

Nie przejmuj się jego oceną. CM potrafi wyprowadzić z równowagi jak nikt w tej lidze. Po prostu swoje musi nastukać. A nuż lajka jakiegoś dostanie.

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

Pisałem, że to jest skandal, ze Eld i Marcus czyli włodarze jednych z najgorzej zarządzanych organizacji w lidze nadzorują opłacalność trade'ow.

Tera widzimy tego owoce.

A przepraszam co masz do Thunder? Stabilna sytuacja finansowa, zabezpieczone to co kulało w zeszłym sezonie czyli PF i C, cap space, zgraja młodych, tona picków i Okoro z 10.

Żal Ci dupę ściska czy co? 

Przy okazji - siadasz teraz grzecznie i zgodnie z karą nałożoną przez Radę w zeszłym roku za niechlujstwo finansowe rozpisujesz w temacie "Wymiany" wysłanie po 200.000$ do każdej z 29 drużyn. Pozostali nie mają obowiązku tego potwierdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Przy okazji - siadasz teraz grzecznie i zgodnie z karą nałożoną przez Radę w zeszłym roku za niechlujstwo finansowe rozpisujesz w temacie "Wymiany" wysłanie po 200.000$ do każdej z 29 drużyn. Pozostali nie mają obowiązku tego potwierdzać.

niechlujstwem to byly dzialania osob odpowiedzialnych za arkusz, przez ktore to ja ponoszę konsekwencje.

bo skad mialem wiedziec ze w arkuszu cos jest nie tak? ta kara to skandal. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

niechlujstwem to byly dzialania osob odpowiedzialnych za arkusz, przez ktore to ja ponoszę konsekwencje.

bo skad mialem wiedziec ze w arkuszu cos jest nie tak? ta kara to skandal. 

No ale dodawać chyba umiesz i na początku sezonu było wiadomo, że więcej niż 5.617.000 $ oddać nie możesz? A Ty nagle wpadasz na pomysł, że wykreujesz sobie jeszcze kilkaset tysięcy cash do oddania by zapewnić wsparcie dla Dotsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w regulaminie / gdzieś jest jakoś ładnie napisane coś o kolejności podpisywania FA/RFA etc.? Bo w teorii mam cap space na moje plany w offseason, ale się boję, że czegoś nie wiem (amatorem w kwestii CBA jestem) i nie będę mógł go jakoś przez kolejność podpisów etc. w pełni wykorzystać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No ale dodawać chyba umiesz i na początku sezonu było wiadomo, że więcej niż 5.617.000 $ oddać nie możesz? A Ty nagle wpadasz na pomysł, że wykreujesz sobie jeszcze kilkaset tysięcy cash do oddania by zapewnić wsparcie dla Dotsona.

ale ze na jaki pomysl wpadlem?

w arkuszu nie bylo nic mowy, zebym oddal 500 tysiecy czy o jakiej tam rzedu kwocie byla mowa (nie pamietam nawet). to co mialem domniemywac, ze w arkuszu sa nieprawdzie informacje?

Rozumiem, że kazdy nowy gm sprawdza w temacie wymian, dotychczasowe wymiany swojej organizacji i czy jest to zgodne z arkuszem?

 

edit ":zebym oddal", mialem na mysli organizacje new york knicks, ktora wtedy prowadzil wooden i wykonal wymiane, z powodu ktorej jest ta kara, a ktora ktos odpowiedzialny do tego nie wprowadzil do arkuszu prawidlowo.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale ze na jaki pomysl wpadlem?

w arkuszu nie bylo nic mowy, zebym oddal 500 tysiecy czy o jakiej tam rzedu kwocie byla mowa (nie pamietam nawet). to co mialem domniemywac, ze w arkuszu sa nieprawdzie informacje?

Rozumiem, że kazdy nowy gm sprawdza w temacie wymian, dotychczasowe wymiany swojej organizacji i czy jest to zgodne z arkuszem?

 

edit ":zebym oddal", mialem na mysli organizacje new york knicks, ktora wtedy prowadzil wooden i wykonal wymiane, z powodu ktorej jest ta kara, a ktora ktos odpowiedzialny do tego nie wprowadzil do arkuszu prawidlowo.

Nie Misiu. Mylisz się. Ty całą kasę oddałeś i nawet Ci chronologię mogę przypomnieć. A wiesz skąd tak dobrze to pamiętam? Bo sami robiliśmy deal gdzie dałeś mi 2,1M, a później dołożyłeś mi jeszcze w ramach "dobrych relacji na linii Thunder - Knicks" ( które chyba znów chcesz popsuć ) 550k za prawa do TJ Leafa. I ten cash był cały czas wpisany w arkusz.

A i tak przy okazji - wtedy nie byłem jeszcze Radnym więc kieruj swoje pretensję w inną stronę.

Swoją drogą. Zarobić karę za TJ Leafa to tylko Knicks potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Nie Misiu. Mylisz się. Ty całą kasę oddałeś i nawet Ci chronologię mogę przypomnieć. A wiesz skąd tak dobrze to pamiętam? Bo sami robiliśmy deal gdzie dałeś mi 2,1M, a później dołożyłeś mi jeszcze w ramach "dobrych relacji na linii Thunder - Knicks" ( które chyba znów chcesz popsuć ) 550k za prawa do TJ Leafa. I ten cash był cały czas wpisany w arkusz.

A i tak przy okazji - wtedy nie byłem jeszcze Radnym więc kieruj swoje pretensję w inną stronę.

Swoją drogą. Zarobić karę za TJ Leafa to tylko Knicks potrafią. 

no to cos Ci sie zle kojarzy.

Cytat

#341 Knicks-Pacers-Pistons

NYK out: prawa do Sagaba Konate,  1 mln $ cash

NYK in: 2nd CHA 2024

IND out: prawa do Terance Mann

IND in : prawa do Sagaba Konate, 1 mln $ cash

DET out: 2nd CHA 2024

DET in: prawa do Terance Mann

 

I o ten milion sie rozchodzi o ktorym dziwnym trafem (w koncu to byl tak istotny trade o ktorym cale forum huczało) nie mialem wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Allen za #15 to jest niezła beka a tam jeszcze 2 runda poszła :D 

Jest albo nie jest. Tego nie wiesz - ma dopiero 22 lata. Pozyskalbym z FA kogoś lepszego albo bym nie pozyskał. 

Poza tym wasze oceny kandydatów draftu graniczą z pewnością. A tego co Ty wiesz na podstawie kilku filmikiw z yt i recenzji w necie nie wiedzą nawet skauci za gruby hajs, Dlaczego Bamba poszedł tak wysoko w realu, w begm jeszcze wyżej , a mam go za frytki, skoro ocena jest tak prosta. Allen jest w miarę sprawdzony i jeszcze młody i wolę go mieć jako rfa.

A nawet jeśli okaże się, że zrobiłem błąd, to trudno - dopiero zaczynam, a jesli wyjdzie, że miałem rację, to wrócę tu i wkleję ten cytat. W końcu jesteś wytrawnym GMem i co wolno "swierzakowi" nie wypada Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem to, że @Pablo81 czy każdy inny nowy GM chce sobie zbudować skład po swojemu, więc koncepcji bym się nie czepiał. Mam tylko nadzieję, że Pablo nie zrezygnuje po kilku miesiącach jak się okaże, że jednak te wymiany nie wypaliły. 

Same wymiany, jak wymiany jedne lepsze, drugie gorsze, ale nad tym ktoś miał czuwać. Bardziej nie podoba mi się to (chyba, że przegapiłem) że GM Bulls nie ogłaszał takiej wyprzedaż y, takim Hallem sam bym się zainteresował.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

  

Dobra już pierwszy problem z cash transactions. Pistons są 2 mln na plusie po trzylatce i tyle teoretycznie mogą oddać jak cash transactions w nowym sezonie.

Ale - to blokuje im możliwość bardzo korzystnego resetu. Ogólnie widzę, że kwestię resetu trzeba błyskawicznie przyspieszyć z deadline

Ogólnie chodzi o tyle: 5.617 million

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

Ja rozumiem to, że @Pablo81 Same wymiany, jak wymiany jedne lepsze, drugie gorsze, ale nad tym ktoś miał czuwać. Bardziej nie podoba mi się to (chyba, że przegapiłem) że GM Bulls nie ogłaszał takiej wyprzedaż y, takim Hallem sam bym się zainteresował.  

 

W dniu 7.08.2020 o 17:11, The_Chicago_Tribune napisał:

Lavar Ball w rozmowie z dziennikiem stwierdził, że jego syn jest już gotowy, aby grać o wyższe cele. Ojciec koszykarza podkreśla, iż Lonzo będzie w stanie pokazać pełnię swoich umiejętności jedynie w drużynie walczącej o PO.

Zapytany o całą sytuację nowy GM Bulls podkreślił, iż Ball jest świetnym koszykarzem o dużym potencjale oraz bardzo ważną częścią drużyny.

Jednak w opinii niektórych ekspertów upór i zaborczy charakter ojca koszykarza może doprowadzić do wymiany.

W taki sposób wystawiłem go na TB. Nie chciałem bezposrednio, bo uprzedzano mnie, że jak nie pójdzie, to moze być zle odbierane przez agentów w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.