Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Skoro Minnesota chciała Mambe Bambe to już powinien wiedzieć ze jego akcje pójdą mocno w górę :P a oddanie i jego i Gilesa za #22 w tym drafcie to jest słabiutka wymiana. 

Jak się zrzuca szrot z salary i jeszcze wyłapuje za to assety dzisiaj się jeszcze przekonacie jak wpadnie 3W (bez udziału Minnesoty :P) a to co zrobili Pelicans to typowy panic move :P 

tak jak Bulls słabiutka wymiana z Clippersami, tak tutaj huge win Chicago

Co do wymiany z Clippers. Zaryzykowałem i z #5 mam Lamelo , Sextona + Chriss i 2x late 2nd. Sexton robi stałe postępy, mam łeb na karku, gra na dobrych %, a Ball może wypali, a może jest przehajpowany, ale jakaś tam szansa na wysoki sufit jest. I wolę zaryzykować niż potem pisać elaboraty nt. "Miles Bridges - pierwsza opcja", "NAW. Mysi być dobry, bo kuzyn jest", czy "Romeo Langford - dlaczego per36 jest tak miarodajne". PJ trochę szkoda, ale wolałem zaryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to bez komentarza przeszedł trade, że Alonzo zrzucił szrot kontrakt Prince i jeszcze dostał za to 2nd roundera i solidnego backupa Birch.

Jakiś komentarz @shevcu?

Wygląda na zajebisty deal dla Magic

Prince to bardzo fajny gracz na dobrym kontrakcie i gdyby nie problemy z hard capem, to nie oddawałbym go ot tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to bez komentarza przeszedł trade, że Alonzo zrzucił szrot kontrakt Prince i jeszcze dostał za to 2nd roundera i solidnego backupa Birch.

Jakiś komentarz @shevcu?

Wygląda na zajebisty deal dla Magic

mnie najbardziej ciekawi w tym dealu, czy pozyskanie Bircha oznacza, że Pele jest na sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A było przyjść z tym Gillesem do mnie @MarcusCamby jak tyle czasu o Malika pytałeś :P 

I wydaje mi się, że dawałem dużo lepsze oferty.

Z Pablo negocjowałem tygodniami i wszystko rozbijało się o tego Gilesa.

Mimo wszystko Monk > Giles, dziwna decyzja, mimo całej mojej miłości do Harrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

@Pablo81 i życzę powodzenia z Malikiem, normalnie bym go nie oddawał, ale mam mocny przesyt graczy na jego pozycji :) 

Już poleciał :D 

ładnie widać że u Alonzo kulturka jak W HEAT.

McKinnie i Pele zawiedli w powstrzymaniu Kawhiego i od razu zostali rozliczeni. Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie wiele tych trejdow, 

 

tzw. dzialania z dupy nic nie wnoszące.

co np chicago bulls maja zamiar osiagnac  tymi ruchami?

jaka jest ich polityka?

brawo dla rady, ktora stoi na strazy xd

wiadomo, te trejdy same w sobie sie obronia (nie ma tu jakis wielkic nierownosci), natomaist problem polega na tym, ze biorąc pod uwage caloksztalt, nie maja zadnego sensu dla organizacji

za rok przyjdzie kolejny gm pewnie, zrobi kolejne ruchy z dupy, i tak circulus vitiosus sie nam tworzy

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie podoba mi sie wiele tych trejdow, 

 

tzw. dzialania z dupy nic nie wnoszące.

co np chicago bulls maja zamiar osiagnac  tymi ruchami?

jaka jest ich polityka?

brawo dla rady, ktora stoi na strazy xd

sporo ekip pewno ma wplanach zrobić miejsce na Anthonego Davisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

sporo ekip pewno ma wplanach zrobić miejsce na Anthonego Davisa

no logiki w 70% dzialan gm'ow na próżno szukać, więc  mnie to nie dziwi

ciekawe co OKC ma zamiar zrobic z tym wolnym salary. Moze zaproponowac umowe Jaylenowi Brownowi? xddd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie podoba mi sie wiele tych trejdow, 

 

tzw. dzialania z dupy nic nie wnoszące.

co np chicago bulls maja zamiar osiagnac  tymi ruchami?

jaka jest ich polityka?

brawo dla rady, ktora stoi na strazy xd

wiadomo, te trejdy same w sobie sie obronia (nie ma tu jakis wielkic nierownosci), natomaist problem polega na tym, ze nie maja zadnego sensu dla organizacji

za rok przyjdzie kolejny gm pewnie, zrobi kolejne ruchy z dupy, i tak circulus vitiosus sie nam tworzy

 
  •  

Nie rozumiem, czego nie rozumiesz.

Core: Ball-Sexton-Allen. Pozostali po sezonie RFA - jak wypalą, to zostaną, jak nie to out. Ryzyko niezbyt duże biorąc pod uwagę cenę. Jeżeli wiekszość nie wypali, to będzie kasa na FA + w miarę wysoki pick '21.

Ale dzięki za dogłębną analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z takim corem masz zamiar osiagnac? ten smieszny zysk w postaci bonusow za porazke w play-in do PO? Z takim corem obawiam sie, ze nawet na taki bonus nie mozesz liczyc.

Tracisz picki, zaraz allenowi musisz placic siano, zamiast to siano sobie zostawic i podobnego grajka sciagnac na FA i przy okazji dalej miec rookasa na niskiej umowie.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no i co z takim corem masz zamiar osiagnac? ten smieszny zysk w postaci bonusow za porazke w play-in do PO? Z takim corem obawiam sie, ze nawet na taki bonus nie mozesz liczyc.

Tracisz picki, zaraz allenowi musisz placic siano, zamiast to siano sobie zostawic i podobnego grajka sciagnac na FA i przy okazji dalej miec rookasa na niskiej umowie.

 

Sądząc po zainteresowaniu Allenem, to mogę go teraz lekko sprzedać z dużo większym zyskiem. Nawet w postaci picków. Od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.