Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tecu napisał:

Wg mnie do tej pory najlepszy deal to był ten jak ktoś pozyskał Bama za spadający kontrakt Nurkica.

Ten deal był tak dobry, że Rada go zawetowała, bo stwierdziła, że Nurkic jest więcej wart 😀

I do tego wywaliła tego GMa, który smiał wierzyć w Bama ☹️

Dlatego powiem Wam z perspektywy czasu. Gówno się znamy, tylko niektórzy mają więcej a niektórzy mniej szczęścia. 😀

Bam Adebayo to mój największy wyrzut sumienia tej gry. Mogłem zrobić zemstę na Sylvinho, gdy dawał mi Adebayo za Buddy Hielda. A ja głupi chciałem jeszcze first picka i wybrałem ofertę Spurs.

A tamten GM to faktycznie głównie był krytykowany, chociażby jak dał Fultza za Paul George i chcieli go zablokować wielcy tej gry. Potem trafił na świecznik jak "przepłacił" Lou Williamsa, nawet patrzyłem na ten deal dzisiaj i aż dziwne, że był rzekomo tak zły. @Eryko przepraszamy!

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Brawo, jako jedyny broniłem wtedy Eryko ze to zajebisty dealik dla niego i o co cho w ogóle, to oczywiście January i Camby się obrazili i przegłosowali wyrzucenie Eryko xd 

Co ty gadasz? Przecież to ja wybroniłem w radzie jego deal o Paul George, a Karpik, Jasiek i człowiek morza domagali się zablokowania, bo przecież WIELKI FULTZ!

Ale faktycznie, byłem za jego wyrzuceniem potem, bo swoich decyzji nie chciał nawet komentować. Tomek nawet zrobił potem jakąś prowokacje i dał bieda ofertę za Paul George, co chyba przeważyło temat.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i to pokazuje ze sie c***a znacie

bylby drugi d'angelo

Ja akurat krzyczałem w jego sprawie najgłośniej na NIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF wróć do nas a przez rok poprawie się jeżeli chodzi o wpisy o LBJ vs Jordan. Myśle ze dalsze obcowanie w lepszym towarzystwie poskutkuje poprawieniem ogłady towarzyskiej i lepsze spojrzenie na geniusz Króla. Przecież nie godzi się poddawać w połowie drogi. Clippers prowadziłeś w nudnym okresie. Może inna ekipa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Największe historyczne złe trade:

Tyle wyłapałem :)

Kyle O'Quinn za 1 runde?

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Największe historyczne złe trade:

7. Knicks @człowiek...morza - Wolves @Qcin_69

MIN out: A.Wiggins, J.Henson
MIN in: L.Nogueira, 19 and 20 NYK 1st round pick, 20 1st round pick DET(zastrzeżony w top10), 2018 2nd round pick less favorable of NYK,LAC, 2019 2nd round pick least favorable CLE,HOU,ORL
NYK out: L.Nogueira, 19 and 20 NYK 1st round pick, 20 1st round pick DET(zastrzeżony w top10), 2018 2nd round pick less favorable of NYK,LAC, 2019 2nd round pick least favorable CLE,HOU,ORL

Ten deal to był szok. Cygan Qcin był nowym nieznanym graczem, a człowiek morza uchodził za czołowego złodzieja w wymianach. Trzy first picki za Wigginsa już wtedy budziły ogromne zaskoczenie, a co dopiero mówić jak ten deal wygląda dzisiaj. Każdy oklaskiwał wtedy Qcina, że ograł starego mistrza nie wiedząc, że rodzi się tutaj jeszcze większe zło...

Tyle wyłapałem :)

a Nogueire sciagnalem za Derricka White'a hehe

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

9. Knicks @człowiek...morza - Jazz @MJ1

#103 Knicks - Jazz
NYK out: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st
NYK in: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd
UTA out: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd
UTA in: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st

Tak zaczynała rodzić się potęga mistrzowskich Knicks. Pamiętacie ten pick za Melo? Właśnie idzie za Goberta. Pewnie nie wszyscy to pamiętają, więc przypomnę zwłaszcza krócej grającym. Za najlepszy asset tej wymiany człowiek morza uważał oddanie Bella, który u Nas poszedł w okolicach loterii i uchodził za nowego Draymonda Greena, tylko dlatego, że Warriors w RL NBA wzięli go w drugiej rundzie... Deal od początku był tragicznie ocenianie i po latach się nic nie zmieniło.

No to była jeszcze złota era mojej działalności, gdy miało się cierpliwość i chęci.

Negocjacje trwały 4 miesiące i była ostra walka o zejście z picku bądź któregoś z młodych. Bell i Murray byli wtedy naprawdę hot

Dogadanie Mccolluma przechyliło szalę i zdecydowałem się Goberta przepłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Ale pewnie się kiedyś jakaś zwolni, a wtedy BMF sobie wróci, bo że jego samego zacytuję człowiek z beGM wyjdzie, ale beGM z człowieka nie :D 

Nom, napisałem Ci, że ,,nie chce mi się już prowadzić tych Clippers'', nigdzie nie pisałem o jakimś definitywnym odejściu z beGM, dlatego zresztą nie było żadnego farewellu. Może kiedyś się jeszcze skuszę, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby Twoja wymiana po Griffina, którą poniekąd słusznie tak się chełpisz, nie wynikała z Twoich wyjątkowych zdolności negocjacyjnych tylko z tego, że @BMF nie znając realiów beGM pospieszył się z jego wymianą. Zanim Ty rozpocząłeś negocjacje ja miałem od @BMF propozycję z Gruffinem w roli głównej dużo lepszą niż to, co Ty klepnąłeś. I to bmf wyszedł z tą propozycją. Ja się nie zgodziłem, bo w międzyczasie pojawiła się opcja na wyczyszczenie salary i próba walki o Jamesa/George'a na FA. 

Griffin był tak tani przede wszystkim dlatego, że było niemal pewne że za chwilę się połamie. Co też się stało. 

Natomiast co do tych wymian, które wymieniłeś to niektóre rzeczywiście z perspektywy czasu wyglądają śmiesznie, choć np na podstawie swojej wymiany z Heat i Bulls, która tam się znajduje mogę stwierdzić, że wiele zależy od okoliczności w jakich były zawierane, bo Twój komentarz do wymiany nijak ma się do tego jak było w rzeczywistości. Choć oczywiście z perspektywy czasu wymiana była słaba:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regis napisał:

@MarcusCamby Twoja wymiana po Griffina, którą poniekąd słusznie tak się chełpisz, nie wynikała z Twoich wyjątkowych zdolności negocjacyjnych tylko z tego, że @BMF nie znając realiów beGM pospieszył się z jego wymianą. Zanim Ty rozpocząłeś negocjacje ja miałem od @BMF propozycję z Gruffinem w roli głównej dużo lepszą niż to, co Ty klepnąłeś. I to bmf wyszedł z tą propozycją. Ja się nie zgodziłem, bo w międzyczasie pojawiła się opcja na wyczyszczenie salary i próba walki o Jamesa/George'a na FA. Griffin był tak tani przede wszystkim dlatego, że było niemal pewne że za chwilę się połamie. Co też się stało. 

Yup, ja o Paulu/Griffinie pisałem do większości osób w beGM - Blake miał kiepskie value: rokrocznie się sypał, ostatnie playoffy na poziomie zagrał w 2015 roku, miał kiepski sezon w borderline PO teamach, a do tego miał cztery lata gwarantowanego maksa. Ja chciałem wyczyścić salary do 2021 roku i po prostu nikt nie chciał dać assetów i krótszych umów. Co nie znaczy, że nie popełniłem błędu - jakbym poczekał, to bym dostał 1st roundera, ale dla mnie BG to była tykająca bomba. Camby z kolei zrobił high risk-high reward ruch i zobaczymy jakie będzie to jego reward.

Nie jest prawdą, że z Griffinem w tym sezonie miał 'pecha', pamiętam jak z nim rozmawiałem na privie po pierwszym sezonie w lipcu '19 (aż sprawdziłem) i pisałem mu, żeby pomyślał o oddaniu BG, bo w każdej chwili może się posypać, więc to nie było tak, że nie można było tego przewidzieć. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Lol nie czytałem całego postu bo to chłam i tego cytatu nie widzialem. 

 

Ehh Camby, mam lepszy team od Ciebie i teraz i za dwa lata :)

Pacers nie mają żadnego prospectu na przyszłość i nie panujesz nad swoimi pickami do 2027 roku. Keldon Johnson to twój jedyny gracz na rookie kontrakcie.

Twoje picki to absolutne złoto w negocjacjach.

Siedzisz w gównie po uszy i każdy tylko czeka, kiedy CP3 się skończy.

Trzeba było więcej oddawać first picków bez protekcji i jeszcze bez cienia żenady okraszać to komentarzem, że przecież gra i tak nie przetrwa.

Chłam to jesteś ty i twoje Pacers! Buźka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.