Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, tangiers napisał:

Ja tankowalem przez pierwsze 1.5 sezonu(zaczelismy chyba w polowie ktoregos sezonu) i nie robilem tradow, w ktorych cos szczegolnego wygrywalem, bo chcialem zrzucic kontrakty. Przez Alonzo bylem wrecz obsmarowywany za brak wiary w Whitesidow czy Waitersow :D Moja kartoteka jest czysta, a obecne ECF to efekt uczciwych i etycznych dzialan. 

Cała twoja potęga zbudowana jest na haniebnym tanku i wygraniu w loterii Doncica :)

Vucevic i Middletonów wziąłeś na FA, więc ciężko tam u Ciebie krytykować czy chwalić wymiany :)

Godzinę temu, Lucas napisał:

Jak już chcecie oceniać z perspektywy czasu to na Bookera za wcześnie, bo nie wiadomo jaki pick i kto z niego wpadnie ;)

A kto wpadnie to już nie będzie ocena post factum?

Chyba liczy się trade value picka na moment trade, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

A kto wpadnie to już nie będzie ocena post factum?

Chyba liczy się trade value picka na moment trade, prawda?

No albo oceniamy deal w momencie jego robienia (co polecam) albo oceniamy z późniejszej perspektywy, gdzie w takim razie trzeba patrzeć jak rozwinęli się gracze i co wpadło z pickow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No albo oceniamy deal w momencie jego robienia (co polecam) albo oceniamy z późniejszej perspektywy, gdzie w takim razie trzeba patrzeć jak rozwinęli się gracze i co wpadło z pickow.

Zawsze tak robię :)

A swoją drogą @Qcin_69 co z tymi cytatami? :D Coś umilkłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Cała twoja potęga zbudowana jest na haniebnym tanku i wygraniu w loterii Doncica :)

Vucevic i Middletonów wziąłeś na FA, więc ciężko tam u Ciebie krytykować czy chwalić wymiany :)

W real NBA nikt sie nie kwapił zeby go wybrac z 1ka, ja nie mialem watpliwosci. 
 

W wymianach pozyskalem Wielkiego Tadka, Gallo czy Satoranskiego. Dawales mi w tamtym sezonie dzieki nim kolo 60 winow :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zawsze tak robię :)

A swoją drogą @Qcin_69 co z tymi cytatami? :D Coś umilkłeś :D

Za dużo szukania, zwłaszcza ze o tym Bookerze w Blazers pierwszy pisał niezawodny @Zdzisław Ptak wiec to było dużo przed oficjalnym ogłoszeniem dealu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe historyczne złe trade:

1. Lakers @january - Kings @Legia1916 vel @shevcu

#33 Lakers - Kings

LAL out : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021
LAL in : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC out : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC in : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021

Shevcu przeprowadza jeden z najbardziej skandalicznych dealów w historii tej gry i to na jednym ze swoich dwóch dodatkowych kont. Deng i Parsons to były wtedy najbardziej toksyczne kontrakty w grze i zostały wymienione na expiringi, kilka 2nd rounderów i swapy, które od początku było wiadomo nigdy nie zostaną wykorzystane. Na takich dealach swoją legendę budował January. Sprawa była tak śmierdząca, że MarcusCamby wietrzył spisek, że Jasiek i shevcu byli w zmowie w sprawie tego dodatkowego konta...

2. Warriors @Tomek9248 - Sixers @Tecu i Celtics @Regis

#40 Warriors - Sixers

GSW out : K.Thompson

GSW in : Cousins

PHI out : Cousins

PHI in : K.Thompson
#74 Celtics - Warriors

BOS out: A.Bradley, Crowder

BOS in: Cousins
GSW out: Cousins
GSW in: A.Bradley, Crowder

Tomek, GM który sukcesywnie rozmontowywał najlepszy zespół w historii ligi. Wymiana Klay Thompsona na DeMarcusa Cousinsa już wtedy budziła ogromne zastrzeżenia. Klay był lepszym graczem i miał dłuższy kontrakt. Poszedł 1 na 1. Nie minęło dużo czasu jak Tomek uznał, że na Cousinsa i tak nie będzie go stać, więc wymienił go na dwóch rolesów Avery Bradleya i Jae Crowdera. I tak jeden z Splash Brothers uważany za tamten czas za gracza z TOP10 ligi poszedł za frytki.

3. Clippers @LAF - Knicks @człowiek...morza

#68 Clippers - Knicks

LAC out : A.Rivers, J.Crawford, 2022 LAC 1st, rights to swap 2023 LAC 1st

LAC in : C.Anthony

NYK out : C.Anthony

NYK in : A.Rivers, J.Crawford, 2022 LAC 1st, rights to swap 2023 LAC 1st

Carmelo Anthony był już past prime, a LAC nawet jeśli wierzyli w mistrzostwo to z racji wieku liderów musieli sobie zdawać sprawę, że będzie to krótki run. Tu poszedł pick 2022 bez protekcji. Inna sprawa, że przykładowo Karpik po tym dealu napisał komentarz, że Clippers przyklepali sobie tym podpisanie na FA Paula i Griffina, więc nie był ten trade wtedy, aż tak jednoznacznie negatywnie oceniany.

4. Pacers @RonnieArtestics - Knicks @człowiek...morza

#72 Pacers - Knicks

IND out : Aldrich, IND 2020 1st

IND in : Kuzminskas

NYK out : Kuzminskas

NYK in : Aldrich, IND 2020 1st

Ponownie Człowiek_szwindel. Jeden z dziwniejszych dealów w historii. Kompletnie nieznany Kunzminskas za first picka. O czym myślał Ronnie, kiedy to klepał? Jakie bajki o Litwinie musiał mu sprzedawać człowiek morza?

5. Celtics @Regis - Heat @tangiers i Bulls @TuPalnik

#75 Celtics - Heat

BOS out: A.Horford, 2018 BKN 1st  2020 BOS 2nd

BOS in: H.Whiteside, D.Saric, T.Luwawu, 2018 LAL 1st

MIA out: H.Whiteside, D.Saric, T.Luwawu, 2018 LAL 1st
MIA in: A.Horford, 2018 BKN 1st  2020 BOS 2nd
#77 Celtics - Bulls

BOS out : Whiteside

BOS in: J. Randle, Koufos, 2018 ATL 2nd, 2019 WAS 2nd

CHI out: J. Randle, Koufos, 2018 ATL 2nd, 2019 WAS 2nd

CHI in: Whiteside

Regis wcześniej już zdążył pozyskać Jusufa Nurkica za dwa solidne first picki, potem dorzucił jeszcze Whiteside za Al Horforda, który miał lepsze trade value i wymienił lepszy pick Nets na dużo gorszy Lakers. Minęła raptem chwila i po skapnięciu się, że Hassan nie jest mu potrzebny oddał go za Randle, który wtedy był jakimś top3 najgorzej wyglądających prospektów ligi. Te deale były tak fatalne, a polityka transferowa Celtics tak tragiczna, że Hayward mimo decyzji w RL NBA o przejściu do Celtics, u Nas jednym głosem pozostał jednak w Jazz. Niepocieszny tym faktem Regis nazwał innych graczy dyletantami i odszedł z gry. Szczęście jego w nieszczęściu, że Hayward który wtedy był najbardziej gorącym nazwiskiem na FA po jednym meczu w Celtics doznał poważnej kontuzji i przez cały swój kontrakt robi za negatywny asset.

6. Lakers @january - Pacers @RonnieArtestics

#78 Lakers - Pacers

LAL out : J.Leuer
LAL in : Brewer, Stuckey, Bentil
IND out : Brewer, Stuckey, Bentil
IND in : J.Leuer

Pacers nie mają szczęścia do GMów. W Simbasket daje się regularnie ruchać elwariato, u Nas królował Ronnie. Zaraz po legendarnym dealu po Kunzmiskasa wziął trzyletni fatalny kontrakt Jon Leuera na 10mln rocznie za expiringi. Czemu to zrobił? Nie wiem, ale warto kolejny raz przypomnieć jak swoją legendę budował January...

7. Knicks @człowiek...morza - Wolves @Qcin_69

MIN out: A.Wiggins, J.Henson
MIN in: L.Nogueira, 19 and 20 NYK 1st round pick, 20 1st round pick DET(zastrzeżony w top10), 2018 2nd round pick less favorable of NYK,LAC, 2019 2nd round pick least favorable CLE,HOU,ORL
NYK out: L.Nogueira, 19 and 20 NYK 1st round pick, 20 1st round pick DET(zastrzeżony w top10), 2018 2nd round pick less favorable of NYK,LAC, 2019 2nd round pick least favorable CLE,HOU,ORL

Ten deal to był szok. Cygan Qcin był nowym nieznanym graczem, a człowiek morza uchodził za czołowego złodzieja w wymianach. Trzy first picki za Wigginsa już wtedy budziły ogromne zaskoczenie, a co dopiero mówić jak ten deal wygląda dzisiaj. Każdy oklaskiwał wtedy Qcina, że ograł starego mistrza nie wiedząc, że rodzi się tutaj jeszcze większe zło...

8. Knicks @człowiek...morza - Rockets @bulek

#100 Rockets - Knicks
HOU out : Mirotic, HOU 2022 1st, HOU 2018 2nd
HOU in : A.Rivers
NYK out: A.Rivers
NYK in: Mirotic, HOU 2022 1st, HOU 2018 2nd

To był jakiś dziwny deal, który bulek klepnął kiedyś i potem chciał się z Niego wycofać. Bulek miał w ogóle fazę z Miroticem i wycofywaniem. Najpierw złożył ofertę Miroticowi potem chciał ją anulować co nie było możliwe. Sprzedał, więc Nikolę grającego wtedy sezon życia i dorzucił first pick za gorszego i przepłaconego Riversa. Człowiek_szwindel znowu triumfował.

9. Knicks @człowiek...morza - Jazz @MJ1

#103 Knicks - Jazz
NYK out: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st
NYK in: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd
UTA out: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd
UTA in: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st

Tak zaczynała rodzić się potęga mistrzowskich Knicks. Pamiętacie ten pick za Melo? Właśnie idzie za Goberta. Pewnie nie wszyscy to pamiętają, więc przypomnę zwłaszcza krócej grającym. Za najlepszy asset tej wymiany człowiek morza uważał oddanie Bella, który u Nas poszedł w okolicach loterii i uchodził za nowego Draymonda Greena, tylko dlatego, że Warriors w RL NBA wzięli go w drugiej rundzie... Deal od początku był tragicznie ocenianie i po latach się nic nie zmieniło.

10. Knicks @człowiek...morza - Bulls @TuPalnik

#105 Knicks - Bulls
NYK out: Wiggins, Aldrich, Reed, Baldwin
NYK in: McCollum, Ginobili
CHI out: McCollum, Ginobili
CHI in: Wiggins, Aldrich, Reed, Baldwin
#122 Grizzlies - Lakers - Kings - Pistons

Człowiek morza naprawia swój błąd i wciska Wigginsa Bykom dostając w zamian McColluma.

11. Lakers @january - Grizzlies @kungfubestia

#122 Grizzlies - Lakers - Kings - Pistons
MEM out: M.Gasol
MEM in:  Zubac, Exum, Baynes, Dunleavy, LAL/SAC worse 2020 1st, LAL 2022 1st, return MEM 2021 1st, MIN 2020 1st (11-30, if Pistons have own 2019 1st), remove protection LAL 2021 2nd, LAL 2022 2nd, LAL 2023 2nd, MEM rights to swap : 2019 LAL/SAC worse or MEM, 2021 LAL/SAC worse or MEM, 2023 LAL 1st or MEM
LAL out : Zubac, Exum, Baynes, Ellis, Bolomboy LAL/SAC worse 2020 1st, LAL 2022 1st, return MEM 2021 1st, MIN 2020 1st (11-30, if Pistons have own 2019 1st), remove protection LAL 2021 2nd, LAL 2022 2nd, LAL 2023 2nd, MEM rights to swap : 2019 LAL/SAC 1st worse or MEM, 2021 LAL/SAC 1st  worse or MEM, 2023 LAL 1st or MEM
LAL in: M.Gasol, N.Williams-Coss
SAC out: Dunleavy, N.Williams-Coss
SAC in: Caboclo, Bolomboy
DET out: Caboclo
DET in: Ellis

Starsi gracze pewnie pamiętają jak Jasiek latał po całym forum i opowiadał, że Marc Gasol to najlepszy fit ever dla LeBrona Jamesa i właściwie cmokał nad Hiszpanem dzień i noc. Pewnego razu połączenie tego hype i nadmiaru alkoholu, że oddał za Marc Gasola cztery first picks licytując się sam ze sobą. Nie minie nawet pół roku jak Jasiek wymieni potem Marca już na trzeźwo za spadający kontrakt Cousinsa, któremu nawet nie zastrzeże praw Birda. Pół roku najgorszego Marca Gasola w karierze za cztery first picks... Tak budował swoją legendę...No może teraz to zostawmy.

12. Knicks @człowiek...morza - Bulls @TuPalnik

#129 Knicks - Bulls
NYK out : V.Carter
NYK in: E.Davis
CHI out: E.Davis
CHI in: V.Carter

Ktoś powie, że to nie znaczący deal, ale jednak. Znowu CM i Palnik w duecie. Stary bezwartościowy Carter na bardzo dobrego rolesa Ed Davisa. Chwilę później człowiek_szwindel wymieni Davisa na Bjelicę z assetem.

13. Lakers @january - Suns @Bogut

#148 Lakers - Suns
LAL out: S.Dinwiddie
LAL in: D.Valentine, Damian Jones, #35
PHX out: D.Valentine, Damian Jones, #35
PHX in: S.Dinwiddie

Można powiedzieć, że odkąd skończył się dziki Zachód to Jasiek przestał wygrywać deale. Spencer wyglądał jak gracz na 20mln rocznie, a został oddany za dwóch dalekich rolesów i bieda pick. Od początku dziwiłem się temu dealowi, zwłaszcza że January pół roku wcześniej obiecywał podpisując z Spencer długoletni kontrakt, że będzie on twarzą organizacji.

14. Wolves @Qcin_69 - Pacers @RonnieArtestics

#151 Timberwolves - Pacers

MIN out: K.Caldwell-Pope, E.Udoh, WAS 2020 2nd (only 31-40)

MIN in: P.Millsap, IND 2022 1st

IND out: P.Millsap, IND 2022 1st

IND in: K.Caldwell-Pope, E.Udoh, WAS 2020 2nd (only 31-40)

Milsap miał kontuzje i Ronnie zdecydowanie spanikował. Milsapa, który wciąż na tych swoich 25-30 minutach dawał all-star impact oddał za KCP i jeszcze dorzucił first pick bez protekcji. Nie minie dużo czasu, a Qcin za tego samego Milsapa za którego przyjęcie wziął first, dostanie first pick za jego oddanie... Rada zaczyna próbować zwalczać Cygana i jego nielegalne praktyki. Bezskutecznie...

15. Wolves @Qcin_69 - Hawks @eMeS

#165 Hawks - Timberwolves

ATL out: M.Carter-Williams, IND 2024 1st, ATL 2020 2nd

ATL in: J.Simmons

MIN out: J.Simmons

MIN in: M.Carter-Williams, IND 2024 1st, ATL 2020 2nd

Przejęcie dwóch first picków za pośredniczenie dealu z Milsapem jednak temu Cyganowi nie wystarczyło. Jonathon Simmons był królem wszelkich negatywnych statystyk w Magic i nie było pewności czy w ogóle utrzyma się w lidze. Cóż, Qcin tak zacyganił, że eMeS bez bez zastanowienia rzucił za szrot playera first pick. Deal komentowane niemal z równie wielkim zrozumieniem jak Kunzmiskas. Qcin znowu dopieszcza swoich klientów, gdzie każdy wychodzi przecież zadowolony...

16. Pelicans @MarcusCamby i Clippers @BMF

#173 Pelicans - Clippers

NOP out: S.Hill, Biyombo, C.Diallo, NOP 2020 2nd, NOP 2022 2nd

NOP in: B.Griffin

LAC out: B.Griffin

LAC in:  S.Hill, Biyombo, C.Diallo, NOP 2020 2nd, NOP 2022 2nd

Nie piszmy historii na nowo. Deal był tak kontrowersyjny, że January i Karpik chciei mi go nawet zablokować, wszak BMF był nowym graczem, ale jego legenda świecił na tym forum już w pełni, a sam sprzedający miał długo po nim mocnego kaca. GM Pels poszedł w gambling oddając 30mln dead money i bieda assety, a zyskał gracza, który w sezonie 2019/2020 był TOP10 graczem ligi i miał miejsce w All-NBA team. Wciąż zdrowy jest topowym graczem ligi. Na tamten czas deal określano jednoznacznie. Dość powiedzieć, że negocjacje toczyły się wtedy kilka godzin do czwartej rano, mimo że miałem wtedy do pracy, ale zwietrzyłem mega okazje. Nie odbierajmy cesarzowi co cesarskie. Nawet sam Qcin mi wtedy klaskał.

17. Warriors @Tomek9248 - Wolves @Qcin_69

#215 Warriors - Timberwolves
GSW out: GSW 2023 1st
GSW in: Josh Hart, 0.5 mln $
MIN out: Josh Hart, 0.5 mln $
MIN in: GSW 2023 1st

Hart właśnie został MVP Summer League, więc decyzja Tomka była jednoznaczna. Tak znakomita próbka to wystarczający powód by rzucić bez zastanowienia first picka bez protekcji. Qcin znowu kradnie i śmieje się ludziom w twarz.

18. Spurs @ignazz - Sixers @Tecu

#253 Spurs - Sixers

SAS out: T.Maker, DEN/MIL '21 1st better
SAS in: Cauley-Stein, PHI/BOS '24 2nd worse, 4 mln cash
PHI out: Cauley-Stein, PHI/BOS '24 2nd worse, 4 mln cash
PHI in: T.Maker, DEN/MIL '21 1st better

Jeden z first picków uzyskanych z sprzedaży Kawhi Leonarda, właśnie leci za ostatni rok Steina. Mimo, że center przez lata nie pokazał nic godnego uwagi, Ignazz leką ręką oddaje solidny asset za tego bieda grajka, któremu nawet nie chce się skakać do bloków i zbiórek.

19. Spurs @ignazz - Jazz @TuPalnik

#297 Jazz - Spurs

Jazz In: Derrick Rose + 2rd 2024 PHI/BOS worse

Jazz Out: Dejounte Murray

Spurs In: Dejounte Murray

Spurs Out: Derrick Rose + 2rd 2024 PHI/BOS worse

TuPalnikowi znudziło się rozwalanie Bulls, więc przejął Jazz godząc się z BeGM pewnie 4 czy 5 raz. Rose na minimalnym kontrakcie i z non-birdami za Dejounte Murray, który pewnie miał wartość late first picka.

20. Cavaliers @cvbe - Bulls @MMM2121

 #342 Cavaliers-Bulls

CLE out: Jabari Parker

CLE in: D.J. Augustin, 2nd MIN 24', 2nd CHI/PHI 25' worse, 2nd GSW 25'

CHI out: D.J. Augustin, 2nd MIN 24', 2nd CHI/PHI 25' worse, 2nd GSW 25'

CHI in: Jabari Parker

Za przyjęcie Jabari Parkera ja dostałem first picka od Suns, potem Cavs za jego przyjęcie też przyjęli first picka. Nagle wpada MMM2121 i za Parkera bierze dodatni kontrakt DJ Augustina za którego zgarnie kolejne assety i trzy 2nd roundery.

Tyle wyłapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzminskasa nie skomentuje ;)

Ale Leuer wyglądał wtedy na legit gracza, przecież nie przypadkiem miał ten kontrakt na 30 baniek... takich wtop jak ta to setki jest, nie wiem co to robi w top20. Sam pisałeś ze po fakcie każdy głupi mądry... a wiec Analogicznie powinieneś wrzucic swoj deal po Walla i deal z Davisem do top20.

 

i wrzutka z blake tez przezabawana, zwłaszcza ze na dzień dzisiejszy blake nikt kijem nawet nie dotknie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Kuzminskasa nie skomentuje ;)

Ale Leuer wyglądał wtedy na legit gracza, przecież nie przypadkiem miał ten kontrakt na 30 baniek... takich wtop jak ta to setki jest, nie wiem co to robi w top20. Sam pisałeś ze po fakcie każdy głupi mądry... a wiec Analogicznie powinieneś wrzucic swoj deal po Walla i deal z Davisem do top20.

Nie no Leuer był tragiczny, a jego kontrakt był balastem już wtedy. Ja dobrze pamiętam, że od razu każdy łapał WTF odnośnie tej wymiany, bo za przejęcie kontraktu Leuera ludzie chcieli first picka.

A deal Davisa to i dziś mi dobrze wygląda. Odstaw tą Qcinową propagandę :)

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

i wrzutka z blake tez przezabawana, zwłaszcza ze na dzień dzisiejszy blake nikt kijem nawet nie dotknie.

To może zrób własny ranking?

Przypomnieć Ci jak za tego Blake sam oferowałeś mi first picka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie no Leuer był tragiczny, a jego kontrakt był balastem już wtedy. Ja dobrze pamiętam, że od razu każdy łapał WTF odnośnie tej wymiany, bo za przejęcie kontraktu Leuera ludzie chcieli first picka.

A deal Davisa to i dziś mi dobrze wygląda. Odstaw tą Qcinową propagandę :)

To może zrób własny ranking?

Przypomnieć Ci jak za tego Blake sam oferowałeś mi first picka?

Powiedz mi tylko jak możesz uważać ten deal z blake za kradzież - na dzień dzisiejszy. skoro ty poszedłeś all-in w blake i Walla i c***a z tego masz, 60mln zawalone salary, a bmf ładnie wyczyścił finanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Nadal lepszy deal niż 1pick za 6 + zgraję FAsów ;) :D

Lol, 90% ludzi mówiło przed tym draftem ze prospekty z 1-6 są bardzo wyrównane poziomem. Nie moja wina ze akurat jedyny Bamba okazał się kasztanem z całej szostki. Dostałem tam Bartona i KCP.  Will Barton to raczej nie jest FA w FBX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Lol, 90% ludzi mówiło przed tym draftem ze prospekty z 1-6 są bardzo wyrównane poziomem. Nie moja wina ze akurat jedyny Bamba okazał się kasztanem z całej szostki. Dostałem tam Bartona i KCP.  Will Barton to raczej nie jest FA w FBX. 

No ja szczerze bym brał wtedy z 1 Aytona a z 2 Doncicia ... Z tym że wtedy chwilowo nie interesowałem się nba z różnych względów za mocno.

Tak czy siak, chyba już wiesz po czasie, że tamta cała otoczka to właśnie byli gracze co raczej lądowali później na FA :)

 

Ale jak tu czytam dalej, to w sumie aż się za głowę łapię, imo numer jeden to Austin Rivers za pick i Miroticia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

4. Pacers @RonnieArtestics - Knicks @człowiek...morza

#72 Pacers - Knicks

IND out : Aldrich, IND 2020 1st

IND in : Kuzminskas

NYK out : Kuzminskas

NYK in : Aldrich, IND 2020 1st

Ponownie Człowiek_szwindel. Jeden z dziwniejszych dealów w historii. Kompletnie nieznany Kunzminskas za first picka. O czym myślał Ronnie, kiedy to klepał? Jakie bajki o Litwinie musiał mu sprzedawać człowiek morza?

Posłuchajmy specjalisty, wielokrotnego mistrza NBA, a nie Marcusowego pi****lenia

To, że go nie znałeś, c***owo świadczy o Tobie i twoim totalnym braku kompetencji do roboty gm'a.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Powiedz mi tylko jak możesz uważać ten deal z blake za kradzież - na dzień dzisiejszy. skoro ty poszedłeś all-in w blake i Walla i c***a z tego masz, 60mln zawalone salary, a bmf ładnie wyczyścił finanse. 

Bo deale oceniane są na tamten czas, a nie na teraz. Sam przecież oferowałeś mi potem first picka za Blake Griffina i powiem Ci, że nie tylko ty.

Nie wiem czy mam c***a. Miałem HCA w Playoff, gracza w All-NBA team. Ty by wreszcie zagrać w PO też nie szczędziłeś assetów, ale rozumiem, że w swoim rozumowaniu też c***a masz?

Dla mnie, skoro klub osiągnął jakiś sukces, to deal się broni, a że apetyty były większe i kontuzje rozwaliły zespół? To już są zupełnie inne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bo deale oceniane są na tamten czas, a nie na teraz.

na tamten czas to jordan bell był w c*** kotem, mirotic gral gowno, do tego mial kontuzje, a rivers najlepszy okres w karierze.

za przejecie kontraktu rivers i crawforda jeden pick to duza cena? ;O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

No ja szczerze bym brał wtedy z 1 Aytona a z 2 Doncicia ... Z tym że wtedy chwilowo nie interesowałem się nba z różnych względów za mocno.

Tak czy siak, chyba już wiesz po czasie, że tamta cała otoczka to właśnie byli gracze co raczej lądowali później na FA :)

 

Ale jak tu czytam dalej, to w sumie aż się za głowę łapię, imo numer jeden to Austin Rivers za pick i Miroticia ...

No właśnie, chciałem dodać ze kluby NBA maja sztab skautow, trenerów, widza tych graczy na zywo na work outach, przeprowadzają z nimi wywiady a i tak wybierają Bagleyow przed Doncicami, także nam z perspektywy ludzi którzy na ogół nie śledzą NCAA (ja naprzyklad) ciężko jest dobrze wybrać i polegam głównie na opiniach innych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby, ale co Ty chcesz tymi swoimi wstawkami udowodnić?:D w sensie dla mnie przezabawne są te komentarze i nie mogłem dokończyć biegania śmiejąc się z tych niektórych komentarzy, ale potwierdzają one tylko jak zajebistym GMem jestem :) 

Tbh, ja tam po prawdzie lubię tylko 1 mój deal, ten z Milleapem właśnie, ale to dlatego ze od początku miałem plan co z nim zrobić i jak go dalej pchnąć bo z Ignazzem wymieniłem ~10 PMow nim w ogóle tego Millsapa pozyskałem by się upewnić, ze będzie go chciał , a jak już go pozyskałem to po prostu dokończyłem swój plan- turaj tylko ten Simmons był dodatkowym plusem (zupełnie niespodziewanym) bo tbh nie liczyłem na 1st pick i to jeszcze tak gorący jak 24’ ale tu miałem sporo szczęścia bo akurat napisałem do Emesa gdzieś po północy jak on dogrywał deal z Ronnim i tak wjebalem się między wódkę i zakąskę i dostałem swoją wisienkę - co następnie Emesowi wynagrodziłem przejęciem Drummonda za capspace ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.