Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Próba sprzedaży antyofensywnego Kyle Andersona w obecnym sezonie jeszcze gorszego jest moim zdaniem dużo gorsza. To ujemny gracz ogólnie ale ~2,2 w ofensywie to kryminał. Jeżeli on ma grać przyspawany do Love to regularnie pójdą bezkarne podwojenia bo Kyle to dziś niestety obniżył loty mimo ze go na forum długo propsowalem. Niestety on dziś to bardzo zły kontrakt w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, polishllama69 napisał:

 

chodzi o tym gracza, power forward z mocnym perimeter D, opcji switchowania na dużych dobrego playmakingu i słaby shooting poza rogami, typ gracza słaby box fajna wartość dla zespołu

No podajesz o rating (118) nanca i lova i mowisz ze anderson jest podobny do nanca to co ja mam z tego wywnioskowac?:)

Kyle anderson to potezna dziura w ataku ktorej nie nadrabia w obronie choc jest w tej obronie calkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Próba sprzedaży antyofensywnego Kyle Andersona w obecnym sezonie jeszcze gorszego jest moim zdaniem dużo gorsza. To ujemny gracz ogólnie ale ~2,2 w ofensywie to kryminał. Jeżeli on ma grać przyspawany do Love to regularnie pójdą bezkarne podwojenia bo Kyle to dziś niestety obniżył loty mimo ze go na forum długo propsowalem. Niestety on dziś to bardzo zły kontrakt w lidze. 

on jest dalej elitarnym obrońcą i fajnie wygląda/wyglądał(to bardziej, bo teraz nie ma okazji) jako 2ndary playmaker, dodatkowo jako starter Memphis ma fatalny spacing obok a co by nie mówić w tym aspekcie Love >>> chatka z gówna >>> Jonas a ten jego 2ndary playmaking jest tutaj potężną wartością, zwłaszcza jeżeli byłbym zmuszony robić siany w tych line-upach

mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy w starych rolach przechodzą normalnie a tutaj zacznie się roast Jazz, bo gracze są nielubiani przez ogół  i większość woli widzieć własne wyobrażenia tych graczy (nie miejcie potem problemów jak ja tak samo podejdę do waszych graczy, bo jestem zmuszony ograniczyć swoje oglądanie NBA przez półtora miesiąca)

8 minut temu, fluber napisał:

No podajesz o rating (118) nanca i lova i mowisz ze anderson jest podobny do nanca to co ja mam z tego wywnioskowac?:)

bo Nance w CAVS gra w fajnej, optymalnej roli i jego wartość jest wykorzystywana a jak ktoś w Memphis chce zrobić z Andersona strzelca w Memphis to nie zadziała, zwłaszcza jak najlepszym strzelcem jest Brooks w tych line-upach, sorry przedstawiasz wizję Westbrooka, którego nie będę oglądał a masz jakieś obawy, że nie podoła Anderson, który gra max 20mpg, który a ciekawe wartości, zaczynając od BBIQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

 

bo Nance w CAVS gra w fajnej, optymalnej roli i jego wartość jest wykorzystywana a jak ktoś w Memphis chce zrobić z Andersona strzelca w Memphis to nie zadziała, zwłaszcza jak najlepszym strzelcem jest Brooks w tych line-upach, sorry przedstawiasz wizję Westbrooka, którego nie będę oglądał a masz jakieś obawy, że nie podoła Anderson, który gra max 20mpg, który a ciekawe wartości, zaczynając od BBIQ

Nie jestem przekobany do tego ze w tym sezonie w cavs potrafia bardziej optymalnie dobrac role do gracza niz w memphis:/

Poza tym czy ish smith u Ciebie nie gra jako rezerwowy rozgrywajacy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

on jest dalej elitarnym obrońcą i fajnie wygląda/wyglądał(to bardziej, bo teraz nie ma okazji) jako 2ndary playmaker, dodatkowo jako starter Memphis ma fatalny spacing obok a co by nie mówić w tym aspekcie Love >>> chatka z gówna >>> Jonas a ten jego 2ndary playmaking jest tutaj potężną wartością, zwłaszcza jeżeli byłbym zmuszony robić siany w tych line-upach

mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy w starych rolach przechodzą normalnie a tutaj zacznie się roast Jazz, bo gracze są nielubiani przez ogół  i większość woli widzieć własne wyobrażenia tych graczy (nie miejcie potem problemów jak ja tak samo podejdę do waszych graczy, bo jestem zmuszony ograniczyć swoje oglądanie NBA przez półtora miesiąca)

bo Nance w CAVS gra w fajnej, optymalnej roli i jego wartość jest wykorzystywana a jak ktoś w Memphis chce zrobić z Andersona strzelca w Memphis to nie zadziała, zwłaszcza jak najlepszym strzelcem jest Brooks w tych line-upach, sorry przedstawiasz wizję Westbrooka, którego nie będę oglądał a masz jakieś obawy, że nie podoła Anderson, który gra max 20mpg, który a ciekawe wartości, zaczynając od BBIQ

Jonas Val? Jeżeli o niego chodzi to wszędzie wypada lepiej w D niż KA. Sprawdź staty o eye teście nie wspominam. Bo chce grać twoja grę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jonas w pierwszym trymestrze rzucał prawie 50% (0,469 jak dobrze pamiętam z mojego opisu ) za trzy przy sensownym volume tak, więc ta chatka gówna to brzydki żart polishlamy.

IMO spacing to nie tylko %, a też tu działa ta cała magia nazwiska. Jonas jeszcze w końcówce przygody z Raptors zaczął coś rzucać za 3, ale na pewno zostanie prędzej odpuszczony na dystansie (bo nie zawsze nawet będzie chciał oddać ten rzut / trochę się zawaha i obrońca dobiegnie etc) niż Kevin Love.

Dlatego same % gdzie chyba kiedyś January napisał, że Ingram czy inny DLO rzucają lepiej od Tatuma nie wiele znaczą. Aż dziwne że Ciebie trzeba przekonywać do tego, że warto spojrzeć czasem szerzej niż w statystyki. 

A te chatki z gówna to po prostu hiperbola i znane z grupek w necie sformułowanie, jakoś poważnie tego nie traktuje. 

I żeby nie było. Pisałbym to samo nawet z Jonasem w składzie, a blisko było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

IMO spacing to nie tylko %, a też tu działa ta cała magia nazwiska. Jonas jeszcze w końcówce przygody z Raptors zaczął coś rzucać za 3, ale na pewno zostanie prędzej odpuszczony na dystansie (bo nie zawsze nawet będzie chciał oddać ten rzut / trochę się zawaha i obrońca dobiegnie etc) niż Kevin Love.

Dlatego same % gdzie chyba kiedyś January napisał, że Ingram czy inny DLO rzucają lepiej od Tatuma nie wiele znaczą. Aż dziwne że Ciebie trzeba przekonywać do tego, że warto spojrzeć czasem szerzej niż w statystyki. 

A te chatki z gówna to po prostu hiperbola i znane z grupek w necie sformułowanie, jakoś poważnie tego nie traktuje. 

I żeby nie było. Pisałbym to samo nawet z Jonasem w składzie, a blisko było ;)

Ogólnie się zgadzam. Pije tylko do stwierdzenia, że Jonas to chatka z gównem pod tym względem.

I tak Jonas odejdzie od mnie za darmo, więc nie mam interesu przekonywać nikogo w tym, że jest dużo lepszy, jeśli idzie o dawanie spacingu, ale też switchowanie w obronie co wiele osób wyśmiało. Bardzo się rozwinął w obronie, to już nie ten sam zawodnik co tak mocno zawalał PO w Raptors, że Casey ściągał go na czwarte kwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ogólnie się zgadzam. Pije tylko do stwierdzenia, że Jonas to chatka z gównem pod tym względem.

I tak Jonas odejdzie od mnie za darmo, więc nie mam interesu przekonywać nikogo w tym, że jest dużo lepszy, jeśli idzie o dawanie spacingu, ale też switchowanie w obronie co wiele osób wyśmiało. Bardzo się rozwinął w obronie, to już nie ten sam zawodnik co tak mocno zawalał PO w Raptors, że Casey ściągał go na czwarte kwarty.

No ja tych chatek z gówna nie potraktowałem dosłownie. Ot często się spotykam z  X > chatki z gówna > Y w internecie i to tylko środek stylistyczny, a nie doslowna próba obrażenia kogoś. 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Jakie to ma znaczenie jeżeli mówimy o K Andersonie? To większy kłopot niż różnice wygenerowanej pary KL vs Val 

Czekaj ja się już gubię. Lama napisał, że Love daje lepszy spacing niż Jonas. Ty zacząłeś zdanie od pytania o Jonasa, a potem przechodzisz w Andersona i w sumie nie wiem już o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że człowiek morza trafił u mnie na ignor. Ciekaw jestem co napisał o Kyle Andersonie.

@polishllama69 Kiedy sięgniesz po zestawienie Shea pod względem impactu strech4 po sprowadzaniu Kevina Love? ;) Ogólnie sam ruch mi się podoba, mniej fit z Aytonem. a sądzę że miałeś upset na drugą rundę, by postraszyć Rockets, Wolves czy Nuggets. O ile fit w RS jest przeceniany przez mnogość lineupów, o tyle na PO będzie się odbijał podwójnie. Chyba, że to mia być stempel po PO, wtedy sprowadzenie Love propsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lama napisał ze przyspawał Kyle do Love. Ja stwierdziłem ze taka para to samobójstwo. Potem poszło ze spece jest świetny gdzie Val to niżej niż gowno. Ja się nie zgodziłem biorąc łącznie graczy których lama używa w ustawieniu. Plus dochodzą kłopoty w obronie dodatkowe. Ale tu rzeczywiście jest już dużo zamieszania. 
 

totslnym zaskoczeniem jest koncepcja Love z ławki w sumie ... następne sekwencje wpisów są tylko gorsze. 
jeżeli dodamy do tego stratę Hilla to sam się pogubiłem szczerze mówiąc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że człowiek morza trafił u mnie na ignor. Ciekaw jestem co napisał o Kyle Andersonie.

bardzo spoko grajek, w ataku nadrabia HIIIIIIIIIIIIIIIGH IQ

chcesz kogos takiego miec w druzynie

andre miiller wsrod skrzydlowych. powinien miec wiecej pilki w lapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson jest niezłym graczem, jeśli wszyscy obok niego w lineupach rzucają to powinien wyglądać spoko. Duże IQ, dobre D, a jak na F z ławki to też dobry ball handing. 

Przy odpowiednich lineupach to nie musi być samobójstwo, ale to niech Lama sobie broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Anderson jest niezłym graczem, jeśli wszyscy obok niego w lineupach rzucają to powinien wyglądać spoko. Duże IQ, dobre D, a jak na F z ławki to też dobry ball handing. 

Przy odpowiednich lineupach to nie musi być samobójstwo, ale to niech Lama sobie broni. 

Wątpię by był problem z obronieniem Kyle Andersona. Bardzo dobry obrońca, nadaje się nawet do roli drugiego ball handlera. Solidny roles. Polishlama pewnie wyciągnie jakieś staty na jego korzyść :P

Sporo ataków Ignazza, którego sytuacja PRowa jest najgorsza. Oddał trzeciego-czwartego najlepszego gracza swojego teamu i wymienił backup Lena na backup Zubaca. A pozycja 2-3 ciągle płacze. Na ten moment dałbym kurs koło @3 na awans Spurs.

@ignazz Żebyś się nieburzył. Z mojej perspektywy lepiej jakbyś szedł w win-mode, ale chyba sam widzisz jak jest. Mavs "dostali" Ziona. Jazz i tak byli 2-3 przed Tobą za poprzedni trymestr. Kings mają przewagę i solidnych wyrobników, by to utrzymać. Sytuacja Spurs jest najgorsza, a niestety dla mnie nie pociągnąłeś za cyngiel, a wprost przeciwnie oddałeś Bertansa za future assety. Zubaca nie liczę, bo to prowizja z Hielda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wątpię by był problem z obronieniem Kyle Andersona. Bardzo dobry obrońca, nadaje się nawet do roli drugiego ball handlera. Solidny roles.

No zdziwiło mnie, że po poście Lamy zaczęto opluwac Kyle'a, którego w drużynie lepiej mieć niż nie mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.