Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Alonzo napisał:

C_M - czekamy ;) 

Nic się nie wydarzy.

Dziwnym trafem przez spółdzielnię...

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

Na dziś to przy dużym szczęściu dostanie minuty w PTB. Potem może coś pogra. Potem mu powiedzą ze ma poprzez wingspan robić to i to. Aż kiedyś nastąpi ten dzień gdy trener mu powie... możesz rzucić do kosza w meczu. Pytanie kiedy dojdzie do poziomu talentu jakim jest Malik Monk ;) a Wy nie wiecie jak straszny jest Malik ;) ta wymiana to dla mnie ogromny test ile poświęcę mu cierpliwości. Jest to mój swoisty task niczym z Rpg 

przcież za rok on będzie w innym zespole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A prawda jest taka ze Wiggins tak napierd@la na treningach ze mu alter ego musiałem sprowadzić. Przecież nie będzie Wiggins trenował z Bertansem one on one. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie wkurzaj się Eld, ale też myślałem, że dasz mu trochę czasu na to, czy się rozwinie, czy faktycznie będzie bustem. Jak dla mnie, to trzeba będzie poczekać ze dwa sezony na jego ocenę. 

Nie wkurzam się. Nie tym razem :).

W sumie to nie powinienem się dziwić oburzeniu bo nie wyjaśniłem dlaczego to zrobiłem.

Dziś dwa szybkie ruchy ale mam teraz bez 42k - 10.000.000 cap space co jest więcej niż full MLE a w totalu w 4-letnim kontrakcie to kasa jaką nie każdy młody ( taki powiedzmy do 26-27 roku życia ) będzie chciał odrzucić.

Nie będę ukrywał, że chcę zaatakować jakiegoś RFA, nawet go delikatnie przepłacić ale z długofalowymi planami.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ignazz napisał:

a Wy nie wiecie jak straszny jest Malik ;)

Którym sie dosc dlugo interesowales i ktorego ostatecznie nikomu mimo zainteresowania nie pozwolilem pozyskac?

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nic się nie wydarzy.

Dziwnym trafem przez spółdzielnię...

Przez Radę chciałeś napisać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Eld napisał:

A czyli już wiesz jaki numer będzie miał pick Bucks 2023? Zawsze mi coś te loterie śmierdziały.

Skąd info?

A jak #5 to też będzie traktowane jako rozmiana?

No wiem. Ludzie chodzą do kasyna, grają w totka. Jak tak to widzisz, to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Przecież za Browna dostałeś dwa nie-lotto first roundery i kilka 2nd, bo potem oddałeś first roundera Knicks za pół darmo. Żadna monster paczka.

I playable SF który jest już sprzedany za kolejną drugą rundę i jakże mi potrzebną gotówkę.

W sumie za Jaylen 2x 1st round, 5x 2nd round ( Nazr Reid to 2nd był, LAL 2nd 2024, dwa od Knicks i Moore który idzie grać do playoff team ) i 2,65M cash.

A z tym, że jeden z picków to nie lottery to bym się wstrzymał przynajmniej gdzieś do T2 bo o ile Houston i tak wejdzie i tak wejdzie bo są na Zachodzie, o tyle Wizzards na naszym Wschodzie z samym Hardenem mogą nie mieć łatwo.

1 minutę temu, karpik napisał:

No wiem. Ludzie chodzą do kasyna, grają w totka. Jak tak to widzisz, to powodzenia.

Zupełnie jak perspektywy Nassira! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Którym sie dosc dlugo interesowales i ktorego ostatecznie nikomu mimo zainteresowania nie pozwolilem pozyskac?

Potwierdzam ze szukałem tego typu gracza. Nassir to wbrew pozorom podobny prospekt. 

Mam bardzo zdyscyplinowany skład w osobach dosyć systemowych Murray Brogdon Bertans LMA którzy znani są z tego ze dobrze współpracują z trenerem. Wypełniają wyznaczona role. Uważam ze dobrze mieć świra w zespole lub dwóch. Obu mam na SF i niech czas pokaże co z tego wyjdzie. Ryzyko warte podjęcia 

Dlatego lubię ruch @Tecu z tym przełamaniem pewnej przewidywalności. 

Poszedl w przełamywacza schematów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Eld napisał:

Zupełnie jak perspektywy Nassira! 

Zgadzam się, ale nikt Ci nie kazał brać go z #13 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Może to będzie szczęśliwa #13? ... dla spurs 

A OKC życzę dobrego numeru w 2023 aby wymiana była równa lub zyskowna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i to jest fair deal, a nie monster paczka, monster paczkę to dostał Ignazz za Hielda.

W czerwcu nie pomyślałbyś, żeby oddać #13 + 2nd roundera za protected pick Bucks 2023, no to Ci piszemy, że dziwnie wyszło, bo Little'a zacząłeś sprzedawać jakoś trzy tygodnie po drafcie. Bucks mają Kembę + Giannisa/assety za Giannisa i nie mają picków, więc wiadomo, że nie będą tankować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

A to 100% racja, że do tej pory wygląda bardziej jak TJ Leaf niż choć by jak Monk ale to wina braku odpowiedniej ilości czasu od objęcia OKC do samego draftu.

W przyszłym roku ten błąd się już nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graczem długo interesowali się spurs wiec coś tam wiem o nim a SL nie oglądam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, BMF napisał:

W czerwcu nie pomyślałbyś, żeby oddać #13 + 2nd roundera za protected pick Bucks 2023, no to Ci piszemy, że dziwnie wyszło, bo Little'a zacząłeś sprzedawać jakoś trzy tygodnie po drafcie. Bucks mają Kembę + Giannisa/assety za Giannisa i nie mają picków, więc wiadomo, że nie będą tankować.

W sumie odpowiedź na to masz powyżej.

Teraz, ignazz napisał:

Graczem długo interesowali się spurs wiec coś tam wiem o nim a SL nie oglądam 

Się ciesz bo byś go nie wziął :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

No i to jest fair deal, a nie monster paczka, monster paczkę to dostał Ignazz za Hielda.

Różnie bywało z Kemba. A życzenia Gwiazd gdzie chcą grać boli niejednego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, karpik napisał:

To akurat nie ma żadnego znaczenia. Rok temu w RL z #13 (w dużo mocniejszym drafcie) poszedł kasztanek Jerome R. U nas go january zgarnął gdzieś w połowie 2nd round (jarał się tym jakby drugiego Bryanta złapał, a zrobił to w sumie głównie dlatego, że Robinson został zaproszony do green room), co nie zmieniło tego, że Jerome to kasztan. 

Osobiście miałem go w okolicach 25 miejsca przed draftem, ale wiedziałem że pójdzie najpóżniej z pickiem Wizars (#15), więc owszem spoko^. Nie przekreślałbym tego wyboru J.Westa, w PO się już zdążył nawet vs GS pokazać, lepszy niż niejaki DDV wstępnie dalej jest :D  . Zobaczymy :) z draftu '18 jestem ogólnie bardzo zadowolony.

4 godziny temu, karpik napisał:

Little jest surowy jak tatar i dla mnie dziwna decyzja, bo albo kupujesz jego potencjał i go bierzesz w drafcie ze świadomością, że poczekasz 2 lata i zobaczysz co z niego będzie albo po prostu bierzesz kogoś innego. Tak po prostu rozmieniłeś na drobne całkiem niezły pick.

Yeaaah. Dokładnie i w punkt. Jak się takiego surowego typka bierze, to się nie rezygnuje raczej po samym słabym SL, weird staff tu okropnie. Jeszcze Elda ostrzegałem by się chociaż nie spieszył.

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ja troche zaluje, ze picku #15 nie sprzedałem, ale cóż, nie bede nikomu doplacal do wziecia Bola, a kto wie, nie sa to wielkie szanse, ale moze odpali :D

two-way tylko dostać ma w Denver ughh...

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

two-way tylko dostać ma w Denver ughh...

No wiem. W mockach, które widziałem zwykle był w 2 dziesiątce, każdy chwalił jego grę z piłką etc, a kontuzja miała nie być specjalnie groźna. Może zaglądałem w źle mocki i za bardzo lubię wysokich z podaniem i kozłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eld napisał:

Dziś dwa szybkie ruchy ale mam teraz bez 42k - 10.000.000 cap space co jest więcej niż full MLE a w totalu w 4-letnim kontrakcie to kasa jaką nie każdy młody ( taki powiedzmy do 26-27 roku życia ) będzie chciał odrzucić.

Nie będę ukrywał, że chcę zaatakować jakiegoś RFA, nawet go delikatnie przepłacić ale z długofalowymi planami.

Trochę się sprzedajesz :D 

1 minutę temu, Lucas napisał:

No wiem. W mockach, które widziałem zwykle był w 2 dziesiątce, każdy chwalił jego grę z piłką etc, a kontuzja miała nie być specjalnie groźna. Może zaglądałem w źle mocki i za bardzo lubię wysokich z podaniem i kozłem ;)

Ja go nie lubiłem od dawna, BMF lubił...Więc masz 50/50 :) Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigh risk pick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem ekspertem od draftu. Jedynym którym się z tej klasy jaralem to Thybulle, a rok temu Zhaire. 

Liczę mocno na Sekou za 2/3 lata, a Jerome powinien być solidnym backupem. No Bol wygląda na zmarnowany pick i szkoda, ale może zaskoczy za jakieś 2 lata nagle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Eld napisał:

Jak dostałem za frajer Grahama - cisza, poza MC który coś tam burknął.

Nic o Grahamie nie pisałem. A burknął nie ma pozytywnego wydźwięku.

Chwaliłem sprowadzenie Bembry za frajer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi