Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Śledziłem NCAA naprawdę mocno tylko gdy Sixers walczyli o picki, rok temu byłoby inaczej, ale pojawił się ten otyły fenomen, teraz bardzo niewiele oglądam, nigdy o żadne NCAA-opinie za bardzo się nie zabijałem (w porównaniu np. do tyrad z januarym o tym, że LeBron jednak nie jest kasztanem). Znawca srawca. 

no i chyba przez te dyskusje z Januarym chcąc nie chcąc byłeś odbierany jako ktoś kto się zna, nie napisałem, że sam się pchałeś do takiej roli, po prostu na forum jest posucha w temacie userów znających się na uniwerku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Bo na dalsze wzmocnienie nie zostanie wyrażona zgoda? Skąd wiesz jak będzie wyglądać drużyna Spurs w następnym sezonie?

po dzialaniach z przeszlosci tak domniemywam.

i ogolnej sytuacji klubu, gdzie nie ma raczej assetow na pozyskanie kolejnej gwiazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przynajmniej połowa tych nazwisk miała mocne redflagi, taki Howard wydawał się skończony, a Ibaka wyglądał często jak petunio, Monte nie grał w ogóle a Bjelica nie za bardzo mógł sobie miejsce w lidze znaleźć, o RJu to nawet nie będę pisał, bo to że miałby impact na zrobienie PO to chyba żart

RJ zdrowy to solidny grajek, dość niesłusznie niedoceniany na forum. Spokojnie mógłby być lepszym Schroderem.

Ale zgodzę się, że red flagów było sporo, stąd decyzja, by jednak zamiast próbować inaczej klecić team, klub wyprzedał wszystko po za Levertem i zostawił tylko rookie i future picks. Co nie zmienia faktu, że ta polityka ma swoje plusy, jak i minusy i podczas FA, bym ich nie docenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

A skąd masz pewność że PG13 trafiając do Spurs będzie mieć w składzie tych zawodników? 

tak strzelam, bo to nie są żadne atrakcyjne assety, a ponadto Ignazz oddając Brogdona, o którego tak walczył na FA,  po raz kolejny wystawiłby sobie nienajlepsze świadectwo

 

6 minut temu, kolader napisał:

Oburzam się tylko komentarzami pewnych osób które twierdzą że wymiana powinna być blokowana i zawodnik ma trafić tylko we wskazane miejsce.

ktoś tak napisał wprost, że wymiana powinna być blokowana?

poza cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

napisalem co jest zlego w twojej malej aktywnosci. 

 

i bynajmniej nie pisalem o wymianach ze mna, tylko o konkretnym zaniechaniu w lato

Jak się nie mylę to byłem 10mln do sc na początku FA... i zjebałem z niepoprawną ofertą dla pewnego zawodnika, którego mógłbym później wymienić. Ale wtedy taka wymiana zostałaby określona jako słaba kultura organizacji co podpisuje grajka a za trymestr/ dwa go oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

problem w tym, ze zarowno spurs jak i okc tak czy siak niedolaczyliby do czolowki

A skąd Ty to możesz wiedzieć? Jakąś szklaną kulę masz czy coś? Nie będę się wypowiadał za Ignazza, ale z moją ilością picków i assetów znalezienie kogoś do PG13 raczej nie było by zbyt trudne. Skąd możesz wiedzieć gdzie SGA ma sufit? Wiesz już że nic lepszego z niego nie będzie? Równie dobrze może zostać all-starem w przyszłym roku jak Tatum czy Sabonis. 

Pomijam już fakt, że PG13 to nie jest na ten moment mój target.

Ty się lepiej zastanów jak sprzedać to, że w finale będziesz miał tylko jednego gracza z swojego big3 a i tak mi się nie wydaje na ten moment abyś do finału dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nets mieli na przełomie twojego przejęcie @kolader - Reggie Jacksona, Joe Harrisa, Carisa Leverta, Dwight Powella, Danilo Gallinari, Josh Okogie, Nemancja Bjelicę, Serge Ibakę, Monte Morrisa i Dwight Howarda.

Nie chce mi się sprawdzać, ale z tego co pamiętam wszystko zostało sprzedane za assety. Jedynie na Carisa odrzucałeś dobre oferty.

Tak czy siak w oparciu o ten skład spokojnie można było zrobić PO team. Poszedłeś inną drogą, której ja nie doceniam. Wybacz.

Znaczy doceniam twoje dobre małe deale, ale nie uważam, że masz kulturę organizacji na wysokim poziomie. To są dla mnie naczynia połączone.

- kontuzjowanego Reggie Jacksona, który kolejny sezon też szybko się kontuzjował

- Joe Harrisa którego propsowałem jako bdb strzelca za 3 (już w moim 1 sezonie) ale argumenty o walczących o jak najlepszy wynik Nets nie trafiał bo mam kontuzjowanych graczy

- kontuzjowanego Carisa LeVerta z którym w 2 sezonie z początku byłem w grze o PO

- Powella, którego dopiero niedawno wymieniłem do Dallas, fajny roles

- kontuzjowanego i kontuzjogennego Gallinariego

- Okogie to mój wybór, którego bardzo chciał BMF

- Bjelica, Ibaka, Harris i Morris - tak, to ci którzy na początku walczyli z LeVertem o PO.

- Dwight Howard? Serio, chcesz mówić o Howardzie z zeszłego sezonu, który zagrał 9 meczy i się kontuzjował?

Harris trafił na rynek jako FA, Bjelica, Ibaka i Morris zostali sprzedani po kontuzji LeVerta która miała go wykluczyć na cały sezon.

Teraz fajnie mędrkujesz bo wiesz że Gallinari miał zdrowy sezon. Mając Gallinariego nie miałbym Bjelicy a Ibaka-Gallinari-Joe Harris-Morris mieli mnie do PO wprowadzić? Chyba tylko ty w to wierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

po dzialaniach z przeszlosci tak domniemywam.

i ogolnej sytuacji klubu, gdzie nie ma raczej assetow na pozyskanie kolejnej gwiazdy

Ja tam dalej wierzę w ignazza jak i każdego gma u nas. To że ktoś zrobił kilka słabych ruchów nie znaczy że teraz nie może kilku dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Nie wiem czemu kontuzjegenny Gallo to miałby być problem Nets? No chyba, że miałeś na myśli podatnego na kontuzję, to zmienia postać rzeczy.

spoko, zNYK powtarza to non stop, to już chyba zaraz zmieni swoje znaczenie, tyle ludzi powiela ten błąd

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

RJ zdrowy to solidny grajek, dość niesłusznie niedoceniany na forum. Spokojnie mógłby być lepszym Schroderem.

Ale zgodzę się, że red flagów było sporo, stąd decyzja, by jednak zamiast próbować inaczej klecić team, klub wyprzedał wszystko po za Levertem i zostawił tylko rookie i future picks. Co nie zmienia faktu, że ta polityka ma swoje plusy, jak i minusy i podczas FA, bym ich nie docenił.

A myślisz że gdybym nie wierzył w RJa to nie próbowałbym się go pozbyć mając Ibakę, Bjelicę, zdrowego LeVerta? Przecież ja wtedy mocno wierzyłem w ich zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Teraz fajnie mędrkujesz bo wiesz że Gallinari miał zdrowy sezon. Mając Gallinariego nie miałbym Bjelicy a Ibaka-Gallinari-Joe Harris-Morris mieli mnie do PO wprowadzić? Chyba tylko ty w to wierzysz.

Ile razy walczyłem u Ciebie o Gallo? Mieliśmy właściwie dograny deal, kiedy pojawiła się propozycja Blake Griffina i temat upadł. A od razu propsowałem też tangiersa po jego pozyskaniu. Nie mów, więc że mędrkuje. Tu podobnie jak z Reggie Jacksonem można było powiedzieć, że zdrowy Gallo to oksymoron. Ale jednak był zdrowy i kolejny raz dawał znakomity impact.

Ja nie mówię, że to był zespół na PO, ale szkielet na pewno. Nikt nie mówi, że picki trzeba chomikować. Można je przecież wymieniać na lepszych graczy i zwiększać sobie szanse.

Różnica między Nami jest taka Panowie, że gdyby teraz była walka Pistons - Hornets o wolnego to większość moich oponentów wskaże na Pistons, bo ma więcej assetów i Moranta. Ja wybieram flubera, bo wiem, że jest GM godnym zaufania, potrafiącym walczyć o wynik i stworzyć coś z niczego. I takich GMów, takie organizacje wolę nagradzać niż takich, którzy po za tankowaniem nie mają sobą wiele do zaoferowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

spoko, zNYK powtarza to non stop, to już chyba zaraz zmieni swoje znaczenie, tyle ludzi powiela ten błąd

Jeden z błędów, na który jestem najbardziej wyczulony :(

Choć najbardziej na transliterację imion oraz nazwisk sportowców z Rosji czy Ukrainy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak strzelam, bo to nie są żadne atrakcyjne assety, a ponadto Ignazz oddając Brogdona, o którego tak walczył na FA,  po raz kolejny wystawiłby sobie nienajlepsze świadectwo

 

ktoś tak napisał wprost, że wymiana powinna być blokowana?

poza cm?

West oddający Griffina po extension też wystawia nienajlepsze świadectwo? Brogdon-Murray-PG13? Bardzo fajny obwód

I moje oburzenie dotyczyło cma a nie ciebie. Jeżeli zrozumiałeś to inaczej to bardzo cię przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

West oddający Griffina po extension też wystawia nienajlepsze świadectwo? Brogdon-Murray-PG13? Bardzo fajny obwód

Brogdon i Murray nie przejdą pewnie pierwszej rundy, jeśli Murray z LMA w ogóle powachają PO, podobnie u nas, bez HCA Spurs nie mają większych szans na coś więcej skoro PG dopiero zaczyna dochodzić do formy, to raczej nie wystrzeli nagle na jakiś kosmiczny poziom

8 minut temu, kolader napisał:

I moje oburzenie dotyczyło cma a nie ciebie. Jeżeli zrozumiałeś to inaczej to bardzo cię przepraszam

wiem, że nie mnie, ale też nie ma co się oburzać na jeden głos i prowadzić dyskusję w tonie jakby tak uważała większość ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.