Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chociażby o człowieka morza, który w normalnych realiach niż Dziki Zachód nie mógł się odnaleźć i został wyjaśniony jako kiepski GM najlepiej odnajdującej się w roli czyścicela basenu.

A teraz jak Ci co się dorobili na oszustwach podczas transformacji pilnuje układu, próbując patrzeć na Nas z góry. Nie szanuje.

i dlatego jazz byliby mocnym kandydatem do wcf? cp3-brown-hayward-green-ayton a mógł być davis.

dlatego też knicks mimo kontuzji max-playera dalej mają realna szansę na finał? o ktorejs druzynie moznaby tak powiedziec? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to napisz o kogo chodzi, ten 101 raz, a nie rzucasz oskarżenia na c*** wie kogo

Nie mam zamiaru. Musisz sam wykazać się inicjatywą, pomyśleć i dojść do wniosków, a nie skupiać się na atakowaniu mnie.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dlatego też knicks mimo kontuzji max-playera dalej mają realna szansę na finał?

Pels bez Walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to napisz o kogo chodzi, ten 101 raz, a nie rzucasz oskarżenia na c*** wie kogo

ja mysle, ze chodzi mu o wymiane davisa do kings, gdzie mielismy do czynienia z ewidentnym ruchaniem a z perspektywy czasu wręcz z gwałtem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Musisz sam wykazać się inicjatywą, pomyśleć i dojść do wniosków, a nie skupiać się na atakowaniu mnie.

atakowaniu? w ogóle Ciebie nie atakuje, to Ty piszesz o jakimś pielęgnowaniu układu, wprost do mnie, a potem gdy chcę się dowiedzieć o co chodzi to chowasz głowę w dupę

ja na początku pozyskałem EB za Gallo i pick i to było wszystko, wypraszam sobie abyś się do mnie odzywał z takimi teoriami, sam sobie sprawdzaj te teorie spiskowe jak Ciebie to obchodzi, ale jak masz pisać bez nicków to nie rób tego wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale o co chodzi? 

ale to jest jeden jedyny taki przykład, chyba, że masz ich więcej

 

wypraszam sobie, inna sprawa, że to ostatecznie c***a u nas daje, więc mnie przestaje dziwić 500 wymian co okienko

Wiadomo o które organizacje chodzi 

To znaczy że u nas taka wymiana nie mogłaby mieć miejsca? Bo w rl występuje sporadycznie?

No właśnie, jeden rzuca zawodnikami na lewo i prawo i jest git ale jak drugi to robi to jest mu to wypominane. To się hipokryzja nazywa. Nie każdy rzuca ale zdecydowana większość tak robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

a @Eld sprzedał 2 all-starow :) 

i wielce oburzeni...

 

 
  •  

Ale pierdolisz.

Raz, że w momencie sprzedawania nie byli ani raz all-starami, a dwa o motywacji i powodach pisałem już tyle razy, że nie zamierzam się powtarzać jak Ty z Juancho i Davisem na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Sam chyba nie wierzysz w te bajki, które możesz sprzedawać w media room.

Wywaliłeś go, bo widząc jego formę obawiałeś się, że możesz stracić szanse na pierwszy pick kosztem np. Clippers :)

Nie no ale takie zwalnianie z tankerów graczy na spadającym kontrakcie jest normą i jest raczej doceniane przez graczy. Pistons w "rl" mogą zwolnić Jacksona, zeby ten dał w contenderze, a u nas to ma być powód do ataku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Sam chyba nie wierzysz w te bajki, które możesz sprzedawać w media room.

Wywaliłeś go, bo widząc jego formę obawiałeś się, że możesz stracić szanse na pierwszy pick kosztem np. Clippers :)

To nie bajki. Nie wszyscy są tacy jak myślisz. Różnica między 1 a 2 miejscem od końca by mieć ledwo co większe szanse na #1 wybór? Serio? LeVerta też mam zwolnić bo mi trzepie ładne staty?

I nie odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące tamtych Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Nie no ale takie zwalnianie z tankerów graczy na spadającym kontrakcie jest normą i jest raczej doceniane przez graczy. Pistons w "rl" mogą zwolnić Jacksona, zeby ten dał w contenderze, a u nas to ma być powód do ataku?

A co ma gracz nie doceniać jak kasę i tak dostaje tak jak w umowie, a może jeszcze sobie pograć o wynik?

Ja nie oceniam perspektywy gracza, tylko organizacji, a ta moim zdaniem nie zyskuje, nie licząc oczywiście lepszego picku w drafcie. Podobnie jak przy shut downach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

LAF wtedy napisał - albo pozwalacie mi prowadzić LAC tak jak chce albo odchodzę - no to pozwoliliśmy mu robić co chce

I rozpierdolil LAC na kilka lat a kazde niesatysfakcjonujące głosowanie wobec jego drużyny kończyły się próbami wymuszeń na pm. Drugi przykład to LAL i pozbycie się c***owych umów za bezcen. Wtedy było to ok. Teraz gdy ktoś ma dołączyć do czołówki poprzez wzmocnienia to pojawia się kwik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

I nie odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące tamtych Nets

Póki co tankujesz trzeci sezon i końca procesu tego nie widać. W RL NBA już dawno byłbyś na taczkach wywieziony.

Nie mów mi, że nie dało się nic zbudować jak fluber robi HCA na mocnym Wschodzie mając za najlepszy asset Kennarda i Zhaire Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

I rozpierdolil LAC na kilka lat a kazde niesatysfakcjonujące głosowanie wobec jego drużyny kończyły się próbami wymuszeń na pm. Drugi przykład to LAL i pozbycie się c***owych umów za bezcen. Wtedy było to ok. Teraz gdy ktoś ma dołączyć do czołówki poprzez wzmocnienia to pojawia się kwik

Prawda. 
Jak szedłem po Lillarda to pol forum się popłakalo z zawiści, tak tylko wspomnę.

 

Jak zrobiliśmy trolla ze Slakiem z Giannisem to znowu pol forum groziło odejściem.

Ba, teraz zrobiłem multiwaya i znowu słyszałem to tu to tam, ze tak nie można i ze trzeba to ukrócić i ze to niektórych GMow wkurwia. 
 

Fajna praca doktorancka z socjologii by powstała na bazie beGM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kolader napisał:

Teraz gdy ktoś ma dołączyć do czołówki poprzez wzmocnienia to pojawia się kwik

jakby było tak jak mowisz, to wiekszy sens miałoby kwiczenie na temat przyjscia do lepszych druzyn, jak wspomniani nuggets, raptros, mavs.

zatem teza z dupy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Prawda. 
Jak szedłem po Lillarda to pol forum się popłakalo z zawiści, tak tylko wspomnę.

 

Jak zrobiliśmy trolla ze Slakiem z Giannisem to znowu pol forum groziło odejściem.

Ba, teraz zrobiłem multiwaya i znowu słyszałem to tu to tam, ze tak nie można i ze trzeba to ukrócić i ze to niektórych GMow wkurwia. 
 

Fajna praca doktorancka z socjologii by powstała na bazie beGM :)

Bo ty nie jesteś swój i twoje pieniądze assety im śmierdzą.

A w dodatku prowadzisz Wolves i nie wypada się wzmacniać.

Znaj swoje miejsce. Pierwsza runda maksimum, a potem oklaskiwanie Januarego i człowieka morza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kolader napisał:

I rozpierdolil LAC na kilka lat a kazde niesatysfakcjonujące głosowanie wobec jego drużyny kończyły się próbami wymuszeń na pm.

ja byłem pierwszy, który to krytykował, dlatego głosowałem tak aby nie zrobił PO, nie wiem czy ktoś z założycieli pochwalał jego metody, bo to trochę wychodzi na to jakby były one gloryfikowane

7 minut temu, kolader napisał:

Drugi przykład to LAL i pozbycie się c***owych umów za bezcen. Wtedy było to ok. Teraz gdy ktoś ma dołączyć do czołówki poprzez wzmocnienia to pojawia się kwik

nie było ok, ale gra raczkowała, my nie mieliśmy chętnych na to żeby zamknąć 30tke aktywnych graczy, pojawiły się multikonta i inne syfy, nie wiem w ogóle jakie to ma przełożenie na dzisiejsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

A co ma gracz nie doceniać jak kasę i tak dostaje tak jak w umowie, a może jeszcze sobie pograć o wynik?

Ja nie oceniam perspektywy gracza, tylko organizacji, a ta moim zdaniem nie zyskuje, nie licząc oczywiście lepszego picku w drafcie. Podobnie jak przy shut downach.

No ale na FA to jesteśmy agentami graczy, więc z perspektywy agenta powinieneś takie zachowanie pro zawodnicze docenić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Póki co tankujesz trzeci sezon i końca procesu tego nie widać. W RL NBA już dawno byłbyś na taczkach wywieziony.

Nie mów mi, że nie dało się nic zbudować jak fluber robi HCA na mocnym Wschodzie mając za najlepszy asset Kennarda i Zhaire Smitha.

Nope, 1 sezon cris walczył o jak najlepszy wynik. Nie miał wyboru w drafcie, oparł drużynę na kontuzjogennych graczach i zostało to ocenione jako 4 najgorsza drużyna w NBA co dawało wtedy w bardzo mocnym drafcie 3 pick. W zajebiście mocnym drafcie gdzie u nas z 1 poszedł Ayton, z 2 Doncic a ja mając tamta #3 bralbym mocno chwalonego przez januarego Jarena Jacksona. Drugi sezon to 9 pick. Teraz masz c***owy draft.

Czylilepiej byłoby po roku jebnąć obraną drogą i wzmacniać się na win now. I chciałem ci przypomnieć jeszcze jedno. Pamiętasz początek poprzedniego sezonu? Ibaka, LeVert i Bjelica mieli bardzo dobry start sezonu i bylem na początku ( w mojej opinii) w walce o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.