Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Principe napisał:

P.S. 2 Spędzam niedzielę z rodziną więc i tak mogę nie odpisywać 

szkoda, byłem skłonny ruszyć swoje najlepsze picki :)

1 minutę temu, ignazz napisał:

Twoje wpisy są coraz głupsze. 

ale co dziwnego w tezie, ze przejście do ekipy na granicy PO byłoby dla PG krokiem w tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co dziwnego w tezie, ze przejście do ekipy na granicy PO byłoby dla PG krokiem w tył?

Nie czujesz absurdu w tym, że jedyna droga do wzmacniania się to draft?

Na FA nie, teraz możesz dać najlepszą ofertę przy wymianie i ktoś powie nie.

Od razu wiedziałem, że to trade request będzie służyło zabetonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie czujesz absurdu w tym, że jedyna droga do wzmacniania się to draft?

nie bardzo rozumiem, kiedy ostatnio gracz top10 przeszedł do drużyny, która ma problemy ze zrobieniem PO?

Ignazz miałby o wiele łatwiej gdyby się niezacapował Wigginsem, za błędy się płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

szkoda, byłem skłonny ruszyć swoje najlepsze picki :)

ale co dziwnego w tezie, ze przejście do ekipy na granicy PO byłoby dla PG krokiem w tył?

Boston ze sprzedanym BB to lepsza opcja?

z reszta akurat nie to miałem na myśli oceniając brak procesu myślowego u GM. Rozwinę później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie bardzo rozumiem, kiedy ostatnio gracz top10 przeszedł do drużyny, która ma problemy ze zrobieniem PO?

Ignazz miałby o wiele łatwiej gdyby się niezacapował Wigginsem, za błędy się płaci

Jimmy Butler do Miami Heat

To teraz ja. Kiedy ostatnio gracz z TOP10 poszedł do opierzonego gówniarza na rookie kontrakcie, by walczyć o mistrzostwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jimmy Butler do Miami Heat

Tyle, że Heat mieli gotowy zespół pod brakujące ogniwo, uważasz, że Spurs to ten sam case?

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kiedy ostatnio gracz z TOP10 poszedł do opierzonego gówniarza na rookie kontrakcie, by walczyć o mistrzostwo?

pisz w nawiasie o kogo chodzi, nie siedzę w rosterach tak mocno by te Twoje rebusy z łatwością odgadywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

To teraz ja. Kiedy ostatnio gracz z TOP10 poszedł do opierzonego gówniarza na rookie kontrakcie, by walczyć o mistrzostwo?

LeBron w sumie, ale już nie kojarzę, czy Kyrie był tam na rookie kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że z powodów osobistych LeBron chciał zdobyć tytuł akurat dla Cleveland, to inna sprawa, ale pasuje do Twojego pytania.

Z tym Durantem to przede wszystkim był przykład, gdzie trzeba było uwzględnić odmienne od prawdziwej ligi przepisy (finansowe) - było wiadome, że Wizards będą w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej bez KD na rok, i w naszej rzeczywistości KD musiał brać pod uwagę, że Wizards mają -12 mln w rozliczeniu, są w podatku, bez niego muszą zarobić te 12 milionów in plus, i tak dalej - czego nie byłoby w ogóle w realu, gdzie ekipa z KD i JH miałaby gdzieś podatek etc. 

Dlatego, o ile w realu Wizards mogliby być lepszą opcją, o tyle u nas byli nią Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tyle, że Heat mieli gotowy zespół pod brakujące ogniwo, uważasz, że Spurs to ten sam case?

Z tego gotowego zespołu ostało się 5 graczy ;) Adebayo. Dragic, Olynyk, Jones i Udonis Haslem. W rl Heat po prostu jest bardzo określona kultura organizacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Z tego gotowego zespołu ostało się 5 graczy ;) Adebayo. Dragic, Olynyk, Jones i Udonis Haslem. W rl Heat po prostu jest bardzo określona kultura organizacji :) 

no, ale to przecież konsekwencja wymiany po Butlera, powtarzam, na miejscu Butlera byś wybrał Spurs, którzy co ofseason wymieniają pół składu czy ustabilizowanych Heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.