Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

Czekam na rozszerzenie, ale jeśli Warriors oddali za 1mln dwa picki, to będzie weto z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czekam na rozszerzenie, ale jeśli Warriors oddali za 1mln dwa picki, to będzie weto z mojej strony.

Jutro będzie dalsza cześć ruchów, wszystko oczywiście w trosce o finanse GSW. Jeśli po jutrzejszych ruchach, będzie dalej taka sama opinia to możecie wetować 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Hmm, pisałem GMowi Warriors by się z cash do czerwca nie spieszył, ale gwoli ścisłości to są 2 mln za dwa chu*opicki xD to będą akurat słabiutkie 2nd roundery, w sumie chodziło to rok temu po +-1mln takie late 2nd.

2mln cash to po karencji 1mln. Ja wiem, że sam ocyganiłeś kungfubestie za mocnego 2nd roundera na podobnym dealu, ale te deale są po stokroć haniebne.

Serio zaczynam sądzić, że powinno się zaniechać możliwości handlowania gotówką. To są regularne deale, gdzie doświadczeni GMowie skubią mniej obytych.

I to jest moi Państwo oficjalne weto z mojej strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Biorąc pod uwagę ze każdy dostanie 200.000 to odpowiedz jest oczywista. 

Ale z tym wetowaniem bym nie przesadzał. 

Nie lubisz układów tak jak ja, więc dam Ci mały przykład.

Co byłoby jakby Regis i MMM2121 byli dobrymi kumplami i ten pierwszy wiedząc, że zaraz jego miliony ulecą do wirtualnego właściciela dał 10mln cash za prawo do stasha z 1998? Byłoby to warte weta?

 Źle wygląda te handlowanie gotówką w naszej grze i powody są tego różne i ja myślę czy w niedzielę nie pisać ustawy na forum rady, odnośnie albo znaczących poprawek na tym polu albo nawet całkowitego zakazu handlowania nią.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kontrakty to zaraz mało kto będzie miał ten cash. Wiem o co chodzi z tym przekazem @MarcusCamby wiec instytucje taka bym zachował ale cytuje „ nie przesadzałbym „. 
 

jestem zaszokowany ze wymiana tak się potoczyła ale teraz „psując” ja byłbym nieuczciwy w stosunku do @Tecu który wyczekał cash i go użył regulaminowo. To ze wycena jednym się podoba innym mniej ma drugorzędne znaczenie. 
 

jakbym miał cash dałbym 3 melony. Ktoś inny może 4. Ale nie mam wiec oferta Philly w tym aspekcie była lepsza. 
a jeżeli potwierdzi się zarzut @january o nielegalności to oferta była dla ligi wręcz zdecydowanie NAJLEPsza ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Tak ogólnie to jest dylemat.

Cofnąć ten deal Sixers-Warriors, czy wrzucić @Tecu dokładnie taką samą karę jaką dostał czlowiek morza, ponieważ Sixers nie mogą oddać 2mln cash.

Liczyłem i wyszło mi, że oddałem do tej pory 2,7 mln. Gdzie popełniłem błąd? Co mnie ominęło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

handel gotówką w wymianach jest rzeczą normalną i nie rozumiem po co zabijać realizm gry 

w RL jakbyś dał zarobić właścicielowi 30mln to sam odczułbyś spore profity z tego. Zwłaszcza, że właściciel też chcę jak najwięcej zarobić i nakłada na Ciebie presje, często niejako kosztem zespołu.

U Nas właściciel to tylko forma kontroli mająca urealnić wydatki. Ten jego zarobek to prostu stracone pieniądze z perspektywy BeGM.

Ciężko porównywać te realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

w RL jakbyś dał zarobić właścicielowi 30mln to sam odczułbyś spore profity z tego. Zwłaszcza, że właściciel też chcę jak najwięcej zarobić i nakłada na Ciebie presje, często niejako kosztem zespołu.

U Nas właściciel to tylko forma kontroli mająca urealnić wydatki. Ten jego zarobek to prostu stracone pieniądze z perspektywy BeGM.

Ciężko porównywać te realia.

z drugiej strony daje też jakiś margines błędu a u nas to nie istnieje (czytaj np. nowy GM dostaje kredyt zaufania a nie tak jak tutaj zaraz cięzki kutas w dupę, albo też daje czas na inwestycje jak np. WAS a nie rozlicza po sezonie przejściowym), ale każdy wie na co się godzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

#340 Sixers - Nets

PHI out: Dirk Nowitzki, 1,5 mln $ cash

 

#386 Wolves-Warriors-Jazz-Sixers-Thunder-Suns

Phi out: Pj Washington, Maker, K. Thomas, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

 

#403 Warriors-Sixers
PHI out:  0,5 mln cash

 

#404 Sixers-Clippers
PHI out: 0,2 mln cash + Ch. Randle 

Wydawało mi się, że sprawdzałem dwa razy 😐

Do tej pory nie rozumiem dlaczego te deale w czasie draftu, mimo, że są przed resetem, liczą się do następnego sezonu. I chyba nie zrozumiem. 

Poddaję się oczywiście karze i czekam z pokorą na wyrok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Nie no, masz granicę 30 czerwca/ 1 lipca jak chodzi o sezon, chyba sam z koladerem ten deal celowo robiłeś już w lipcu, bo albo już nie mogłeś dać kasy w sezonie 18/19, albo kolader przyjąć, nie wiem, nie pamiętam.

Nie kojarzę byśmy się zastanawiali kiedy zrobić ten deal. Pojawiła się oferta, dogadaliśmy się, tyle. Czy była w tym celowość? Wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.