Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, january napisał:

Coś trzeba było ruszyć, bo nie wiem kiedy RL Kings Dedmona do normalnej organizacji ruszą :P Pisałem z kilkoma GMami już, że teraz wolę wielkiej wymiany nie robić, ale nie wykluczam, iż po jakiegoś świetnego gracza na C jednak przy trade deadline (no zależy też gdzie Marc trafi, teraz przy tablicach z wyliczeniami Lakers zamieszanie, a Pau woła : "dlatego tu jestem!")

Hutcha jako potencjalnego bdb 3D lubię, ale w tej patobulls to nie wiem co zrobią, a i straszne ma problemy z INJ :) 

Ja bylem zdziwiony, ze go brales w drafcie. W NCAA to byl dla mnie all-arounder (niezla defensywa, passing, high iq, troche drive, bardzo podejrzany rzut) w mid major zespole, ktory musial robic troche za duzo wzgledem tego co potrafi. 4 lata na uczelni, wiec w ostatnim roku swietnie sie go ogladalo naprzeciw dosyc slabej i zazwyczaj mlodszej konkurencji, latwo sie wtedy podpalic podczas scoutowania ;]. W MWC tylko w miare powazna jest Nevada, ale ten program jest przehypowany i lepszy w rekrutacji niz osiaganiu wynikow. Trudno bylo projektowac, ze Hutch przyjmie sie w NBA bez rzutu i potrzeba posiadania pilki w dloniach.  Rozumiem, ze u Ciebie sa mistrzowie off ball jak Ingram czy DLO, ale pilki by raczej nie dotknal ;]

Zeby nie bylo to Rudego bardzo lubie :D

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

A na 2? 
Dlaczego nie? 

Subject to certain limitations, the salary of waived players will be “stretched” for cash purposes such that the player’s remaining protected compensation would be paid over twice the number of remaining contract years plus one year. However, if a request for waivers is made on or after September 1, the player’s salary for the current season will continue to be paid in accordance with the payment schedule set forth in his contract, and only the player’s salary for future seasons will be stretched. In addition, the foregoing automatic cash stretch provision will not apply to terminated contracts that have salary protection of $250,000 or less.

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Subject to certain limitations, the salary of waived players will be “stretched” for cash purposes such that the player’s remaining protected compensation would be paid over twice the number of remaining contract years plus one year. However, if a request for waivers is made on or after September 1, the player’s salary for the current season will continue to be paid in accordance with the payment schedule set forth in his contract, and only the player’s salary for future seasons will be stretched. In addition, the foregoing automatic cash stretch provision will not apply to terminated contracts that have salary protection of $250,000 or less.

Zatem po prostu go zwalniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie brałem jak coś :) To GSW go wybrali, ja tam schodziłem różnie z umów, by mieć capspace na FA wtedy, oddałem Meltona z szrotowymi umowami za jakieś tam 2nds, potem znowu jakiegoś szrotowca z assetem za Hutchisona wziąłem  :P 

 

To wszystko jasne w takim razie. Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jaki kontrakt ma Meyers Leonard?

Wydaje się, że MMM2121 tym razem wygrał wymianę

Wygrał w c***, Leonard to wafel, wiem bo go miałem 

20 minut temu, january napisał:

No, ale jesteś pewien że to nie dotyczy długoterminowych umów tylko? (tak jak z Dengiem było w RL Lakers)? Z góry piszę, że nie wiem.

Nie brałem jak coś :) To GSW go wybrali, ja tam schodziłem różnie z umów, by mieć capspace na FA wtedy, oddałem Meltona z szrotowymi umowami za jakieś tam 2nds, potem znowu jakiegoś szrotowca z assetem za Hutchisona wziąłem  :P 

 

Sam jesteś szrotowa umowa, dzięki temu Meltonow dostałem i Bookera i Lillarda. #Motleyteam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

1+1 min PO.

Zobaczy się, potrzebowałem teraz taniego wysokiego, a LeBron się pluł, że o 1 młodego za dużo w rosterze, cóż zrobić.

czyli za minimum obecnie gra?

Bo pamiętam, że miał jakiś c***owy 10mln kontrakt i był trzecim centrem w Blazers. Chyba nawet z first pick nikt go nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

No, ale jesteś pewien że to nie dotyczy długoterminowych umów tylko? (tak jak z Dengiem było w RL Lakers)? Z góry piszę, że nie wiem.

Znów mi nie dawało spokoju, więc dokładnie sprawdziłem w CBA i w punkcie 64 jest zapis:

"Not stretching the current season if the player is waived after August 31 means that teams cannot use waivers & stretch during a season as a means to free up cap room, get the team under the tax threshold, or create room under the hard cap."

36 minut temu, MMM2121 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.