Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

To tak jakby brał gościa z podpisanym w lipcu jednorocznym kontraktem.

Tzn. nie może wyrównać, jak ktoś da wyższą ofertę od niego na FA, ale przy porównywalnych propozycjach gracz może skłaniać się za pozostaniem w Memphis, gdyż klub się o niego starał i pozyskał go oddając asset. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2019 o 11:36, fluber napisał:

Z całym szacunkiem, ale biorąc pod uwagę to co mam w składzie i jakie jeszcze wymiany mam przyklepane, to Hornets nie będą walczyć o play-offs, tylko o przewagę parkietu w 1 rundzie:)

 

W dniu 22.07.2019 o 11:52, january napisał:

Oj fluber. East jest bardzo, bardzo mocny^ Grozi Ci 4 miejsce, ale w dywizji xDDD

A nie mowilem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Myślę, że po 2 trymestrze to możesz być też poza PO:), fajnie tam macie na wschodzie :P 

No na razie zapowiada sie jeszcze lepszy trymestr niz pierwszy ( patrz na net rating westbrooka w t2) :)

s5 zdrowa i w swietnej formie ale wiadomo ze kontuzje moga zaorac na wschodzie kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Myślę, że po 2 trymestrze to możesz być też poza PO:), fajnie tam macie na wschodzie :P 

Na Zachodzie będzie zajebiście ciekawie o 8 seed. 

Dallas w T2 bez Ziona, Trae, Issaca a tu Jazz się wzmocnili, a ja właśnie wymieniłem 4 skreślonych na 4 grających i jeszcze mi Jusuf wraca. A różnica jaka. 4W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Potwierdzam i składam pick w ofierze zdrowia Kevona

za tę ofiarę masz lekko spuszczoną protekcję, wielcy Jazz są przyjaciółmi Wilków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Na Zachodzie będzie zajebiście ciekawie o 8 seed. 

Dallas w T2 bez Ziona, Trae, Issaca a tu Jazz się wzmocnili, a ja właśnie wymieniłem 4 skreślonych na 4 grających i jeszcze mi Jusuf wraca. A różnica jaka. 4W?

Sprostuję, bo dużo tu Twojego życzeniowego podejścia do życia. Trae jest zdrowy, opuścił ostatnio 2 mecze. Zion już trenuje i ma wrócić w styczniu, Isaac wiadomo. Ty dostałeś 4 graczy, o których rzeczywiście można powiedzieć, że są aktualnie w klubach NBA, ale ich poziom lepiej przemilczeć, a Jusuf celuje w powrót na T3, więc nie wiem czym się tu chwalisz, bo póki co przecież nie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Sprostuję, bo dużo tu Twojego życzeniowego podejścia do życia. Trae jest zdrowy, opuścił ostatnio 2 mecze. Zion już trenuje i ma wrócić w styczniu, Isaac wiadomo. Ty dostałeś 4 graczy, o których rzeczywiście można powiedzieć, że są aktualnie w klubach NBA, ale ich poziom lepiej przemilczeć, a Jusuf celuje w powrót na T3, więc nie wiem czym się tu chwalisz, bo póki co przecież nie wraca.

Zobaczymy.

Co do poziomu pozyskanych przeze mnie graczy nie śmiem nawet dyskutować, bo raz lepsze cokolwiek co ma dwie nogi i biega po parkiecie niż skreślony a dwa, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec ruchów. 

O Zionie nawet przed chwilą czytałem, że nie znana jest jego data powrotu, ale oczywiście sam bym sobie życzył zobaczyć go jak najwcześniej.

Żebyśmy się rozumieli. Walczę o PO, ale szanę oceniam je na jakieś 10%-15%, bo Ty masz 4W przewagi a Jazz też nie odpuszczą. Pisałem w swoim opisie, że każdy scenariusz mnie satysfakcjonuje a jak będzie - zobaczymy. Na pewno jesteś mocnym faworytem do ósmego seedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.