Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Magic oddali trzech grających graczy za dwóch po za ligą.

W przyszłym trymestrze znów będzie zdziwko, zwłaszcza jak wpadną jakieś urazy.

#KulturaOrganizacjiOrlandoMagicToMit

napisał GM, który oddał Davisa do Nowego Yorku..

Valentine i Ellington byli na tradeing blocku cały trymestr. 

ja mam 11 graczy w rotacji i niestety dla kolejnych guardów nie mam minut.

Na pozycjach backcourt mam 5 ludzi do grania - Lowry/Mitchell/Nunn/Joseph/McGruder. Kultura organizacji nie kazała mi trzymać 3 oddanych graczy na końcu ławki, a pozwolić im grać w innych klubach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

@cvbe zrobiliśmy dobrą dla nas wymianę bo od 40 minut świat o niej wie, a jeszcze nikt się nie zająknął że wtopiliśmy :P.

Biednego kungfu i Alonzo grillują.

No ja zadowolony bo pozbyłem się 17 mln Dienga z przyszłego roku dopłacając Baconem i kiepskim 2ndem a i dostałem gracza w miarę do rotacji w postaci Denzela. Jedyny minus to dwa dead spoty ale chłopakom skreślonym nasi rookie będą na emeryturze donosić drinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Tzn ten deal dla Warriors bez dalszych (mam nadzieję już dogadanych) ruchów jest koszmarny, nie wiem czy @MMM2121 zdaje sobie sprawę, że nie ograniczając wydatków i idąc jednocześnie w tank to zmierza prostą drogą do bankructwa i trzyletniego hardcapu na poziomie bardzo mocnym przy końcówce prime Kury i Draymonda.

 

Teraz, fluber napisał:

Kilka druzyn bedzie plakac po podliczeniu... mam wrazenie ze nie wszyscy sa swiadomi.

Zapewniam Was, że @MMM2121 jest w pełni świadomy bo wymieniliśmy ostatnio kilkanaście postów na temat finansów GSW. Doskonale zna cyfry, co się stanie jak nie zejdzie z podatku itd. Dużo się dopytywał co dobrze rokuje.

Jestem pewien że ma długofalowy plan i to nie koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kilka druzyn bedzie plakac po podliczeniu... mam wrazenie ze nie wszyscy sa swiadomi.

No nawet ja nie byłem do końca. Myślałem, że reset jest zawsze możliwy po trzech latach, a tu wychodzi, że moje długi z tego sezonu będą się za mną ciągnąć.

Chociaż muszę to sprawdzić, bo wydawało mi się, że regulamin zezwalał na reset z dowolnym minusem i roczną karencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Wróciłeś do beGM zanim na dobre zdążyłeś odejść.

miało być odejście z przytupem :D ale wtrącił się QCin po drodze, ale ostatecznie spuściłem mu lekko z ceny 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No nawet ja nie byłem do końca. Myślałem, że reset jest zawsze możliwy po trzech latach, a tu wychodzi, że moje długi z tego sezonu będą się za mną ciągnąć.

Chociaż muszę to sprawdzić, bo wydawało mi się, że regulamin zezwalał na reset z dowolnym minusem i roczną karencją.

image.thumb.png.c1637f822aabe9e7017ae89a83d510e9.png

dlatego wartość  -11.6 jest taka ważna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

No ja zadowolony bo pozbyłem się 17 mln Dienga z przyszłego roku dopłacając Baconem i kiepskim 2ndem a i dostałem gracza w miarę do rotacji w postaci Denzela. Jedyny minus to dwa dead spoty ale chłopakom skreślonym nasi rookie będą na emeryturze donosić drinki :)

w następnym sezonie -2W za rozpijanie zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

 

Tylko zaraz sprawdzę kogo tam dostaliśmy...

WSTYD, NIE WIEDZIEĆ KOGO MA SIĘ W ZESPOLE, JESZCZE POWIEDZ, ŻE JESTEŚ FEJK KONTEM CYGAŃSKIEGO SPRZEDAWCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To chyba sam o sobie mówisz, by skubać kungfubestie, to trzeba serce mieć z kamienia!

Myślałem, że zdolny do takiej podłości jest tylko Jasiek!

ale Marcus, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem???

Deal Triera był dograny jeszcze przed startem sezonu, chyba nawet we wrześniu. Było dwóch innych chętnych GMów na Allonzo Triera.

Ponadto dziś, jak już ostatecznie dopięliśmy szczegóły dealu sam od siebie dorzuciłem Kungfu 1mln$ cash, o którym w ogóle nie było dyskusji. Zapytaj Elda jak chcesz. Może to nie dużo, ale zawsze jakiś asset. W Orlando się nie cygani i zawsze chcę, żeby obie strony były zadowolone z dealu. 

Te 2nd picki będę potrzebował w przyszłości jako assety, żeby utrzymać mój team bez przymusu rozsprzedawania graczy. Ellingtona, Triera i Valentinea i tak traciłem po sezonie, bo żadnemu nie byłbym w stanie zaproponować kontraktu. Nawet na QO Valentinea nie było mnie stać, bo wpakowałbym się w podatek. Możliwe, że ten sezon jest ostatnim w którym uniknę płacenia luxury tax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Ponadto dziś, jak już ostatecznie dopięliśmy szczegóły dealu sam od siebie dorzuciłem Kungfu 1mln$ cash, o którym w ogóle nie było dyskusji. Zapytaj Elda jak chcesz. Może to nie dużo, ale zawsze jakiś asset. W Orlando się nie cygani i zawsze chcę, żeby obie strony były zadowolone z dealu. 

To akurat potwierdzam. Nie było o tym mowy, a Alonzo wpierw sam zaproponował 0,5M a później podniósł do 1M. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Już szykuje. Tylko mi temat zaraz otwórz, bym mógł wkleić :)

Done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Deal Triera był dograny jeszcze przed startem sezonu, chyba nawet we wrześniu. Było dwóch innych chętnych GMów na Allonzo Triera.

Z tym Trierem to tak czy siak bez sensu, bo po wzięciu QO kungfu nie ma do niego żadnych praw, nie wiem czy to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.