Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

Wedlug Sources jest szansa, że GM Bucks zostanie na swoim stanowisku, pod długich niegocjacjach otrzymal duża podwyżkę dzięki czemu będzie najlepiej opacanym GMem w lidze, dostał rowniez 10% udziałów w klubie. Dzisiaj do 24:00 ma podjąć ostateczną decyzję.

• Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym Giannisem to byłaby kompra całej gry jako takiej.

• Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Mysle ze tu moze isc nawet 5 pickow w 1 rundzie i moze jakis lee z hezonja do wolves?

Wolves po wymianie sa glownym faworytem wschodu

Eee Minnesota nie lubi oddawać pickow :P ale za to swapow posypało się całe morze - tak mówią :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, SlaKB napisał:

Bucks bardzo cenią Jaysona Tatuma i widzą w nim swojego lidera na lata.

Serio?

Jeżeli to żarto, to spoko pośmiejemy się trochę, ponabijamy z naszego Drogiego GMa Lakers ;)

Super, jeżeli SlaKB zostaniesz :)

ale Giannis jest nieoddawalny. Właśnie podpisałeś mu Kembę. Bucks są drugą siłą Wschodu z olbrzymimi szansami na zdetronizowanie Knicks. Takie coś nie ma prawa się wydarzyć. Giannis będzie tylko lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie marnujcie czasu na trolling Qcina, do którego na chwilę dołączył po 1 rundzie FA SlaKB, szkoda klawiatur :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Nie marnujcie czasu na trolling Qcina, do którego na chwilę dołączył po 1 rundzie FA SlaKB, szkoda klawiatur :) 

Lol, dałem zestaw za Giannisa którego nie chciałem dać za Davisa xq jak myślisz ze to trolling to spoko, Ro zobaczenia w drugiej rundzie, chętnie spuszczę Ci to na co zasługujesz za bycie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, BMF napisał:

Z tym Giannisem to byłaby kompra całej gry jako takiej.

Nic nie będzie ;) 

Za długie te przerwy między rundami FA mamy tbh :) 

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, LONGER01 napisał:

Spłata dlugu za KM? Dobra Winslow musi dostac ode mnie 20 baniek nie ma innej opcji

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, shevcu napisał:

Dobra Winslow musi dostac ode mnie 20 baniek nie ma innej opcji

Capela 2.0 case, moja szkoła, jestem dumny :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Capela 2.0 case, moja szkoła, jestem dumny :D 

Za rok tak będziesz zmuszony wyrównać Ingrama :)

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugerowanie, że ktoś brałby tu Drummond + Tatum bez pytania reszty ligi o choćby JJJ + Horford :P

takze trolololo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, shevcu napisał:

Za rok tak będziesz zmuszony wyrównać Ingrama :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Sugerowanie, że ktoś brałby tu Drummond + Tatum bez pytania reszty ligi o choćby JJJ + Horford :P

takze trolololo

Z Qcinem mamy dwuosobową spoldzielnie po ostatnich wydarzeniach. Poza tym dostalem masę pickow i bardzo lubię Tatuma. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem SlaKB po co taki trolling po 2,5 latach miłej gry, Zupełnie szczerze.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z czym Jasiek masz problem bo ja nie rozumiem ? Dałem za Giannisa więcej niż nie chciałem dać za Davisa , a obaj maja podobne value - oczywiście w Twoim świecie Davis idzie do Lakers za rok, ale na szczęście Twoj świat jest tylko Twoim- Giannisa chciałem od zawsze i w końcu Bux mogli wrzucić trochę na wsteczny po tym jak zostali okradzeni z Khrisa i zostali z niczym , co było absurdalna decyzja no ale trudno - skoro Wschód-rzekomo- jest wyjaśniony na lata to co dziwnego ze Bux idą w lekka przebudowę ? Dalej zostają z HCA bo poza Tatumem dostaną tez innych świetnych graczy z innych zespołów - to jest 4W , i może już nie będą walczyć o finał konferencji ale dalej ciężko będzie ich wyrzucić z 2 rundy , myśle ze rekompensata była sowita . 

Fajnie ze akceptujesz świat w którym Lebron gra z przedszkolakami , a nie akceptujesz takiego w którym Giannis odchodzi z Bux, w świecie w którym Organizacje zmieniali już Davis,Harden,Durant,Westbrook,Wall,Gobert,Lillard . W zasadzie poza Currym to zdaje się ze ani jeden MVP ostatniej dekady nie gra w zespole w którym startowało beGM . 

Sam już nie wiem, ale chyba za dużo narzuciłem narracji i te wszystkie Twoje światy tak się z sobą mieszają , ze jesteś zagubiony która narracja jest ostatnia . Albo jesteś hipokryta i cwaniakiem, która bramka jest prawdziwa wybierz sam. 

Ode mnie EOT, za rok Giannis z Lillardem i spółka spuszcza Ci wpierdol w PO w drugiej rundzie i tyle , kis się dalej z wielkimi Ingramami , Minnesota już nawet nie czuje Twojego smrodu 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Jezu qcin ale pierdolisz

Ojej, boli ze będzie więcej niż 1 superteam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no, jeżeli chłopaki faktycznie nie żartują, to abstrahując od tego, że nie rozumiem czemu SlaKB miałby oddawać Giannisa, to na Zachodzie zaczyna się wyłaniać naprawdę silny kandydat do Finału.. Rozwijający sie cały czas Antek może mieć razem z Lillardem i Winslowem cholernie łatwą drogę do Finału na Zachodzie. Przepakowaliśmy za bardzo ten Wschód silnymi teamami.

Z mojej perspektywy - zwiększają się szanse Orlando na Finał Konferencji.. ale cały czas ciężko mi w to jeszcze uwierzyć.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja bym z  wielka chęcią przywitał nowy superteam, bo co to za zabawa bez rywalizacji. Natomiast jakaś godność trzeba posiadać i nie wykorzystuje się cudzego stanu wylaczajacego świadomość (nikt zrównoważony nie oddałby giannisa). Abstrahując od tego ze nie wierze w żaden deal. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

no, jeżeli chłopaki faktycznie nie żartują, to abstrahując od tego, że nie rozumiem czemu SlaKB miałby oddawać Giannisa, to na Zachodzie zaczyna się wyłaniać naprawdę silny kandydat do Finału.. Rozwijający sie cały czas Antek może mieć razem z Lillardem i Winslowem cholernie łatwą drogę do Finału na Zachodzie. Przepakowaliśmy za bardzo ten Wschód silnymi teamami.

Z mojej perspektywy - zwiększają się szanse Orlando na Finał Konferencji.. ale cały czas ciężko mi w to jeszcze uwierzyć.. 

Jeżeli chłopaki nie żartują to Wolves i Warriors powinni spotkać się w finale Zachodu, a w finale Wschodu miejsce obok Knicks, przy osłabieniu Bucks i kontuzji Klaya wydaje się być otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi