Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, człowiek...morza napisał:

c***owy deal dla jazz.

nie ma co dorabiac teorii

Ty ku*wa dobry jesteś. 

Jak deal gdzieś c***owy to wpada pierwszy, a jak ktoś zrobi coś dobrego to ni wuja nie pochwali, będzie siedział cicho. 

Tylko ruchy Knicks są godne pochwały?

49 minut temu, Lucas napisał:

Ja tam czekam aż ktoś machnie jakieś podsumowanie offseason i oceny poszczególnych zespołów, bo nie wiem czy w innej opinii lato Suns też będzie tak pozytywnie oceniane jak mi się wydaje 🤔

I to mimo dania dupy z Bolem

Suns powinni być oceniani bardzo dobrze. Jak dla mnie to takie szkolne bdb. Nie dawał bym minusa za tego Bol Bola bo to poniekąd nie Twoja wina a na kogoś paść musiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas świetny off , c***owo ze oddałeś Brookera za frytki , ale cóż , poza tym wszystko wygrałeś .

 

Rybaka nie słuchać ,

mni pisał ze przejebalem deal , tutaj ze Jazz przejebali , wcześniej ze Lavine to kasztan - ogólnie , typ widać ze za bardzo poszedł w techno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karpik napisał:

Tylko czy sam Ayton jest cacy?

póki co nie mogę twierdzić inaczej a wiem, że jak napiszę zbyt uczciwą opinię to będzie to wykorzystane 

po 2 za wymianę Aytona to byłbym tu jechany bez oporów

10 godzin temu, karpik napisał:

Ktoś mi może wyjaśnić sens wymiany Harrisa i LaVine na świetnych kontraktach na Otto Portera? 

odpowiedziałem na dość pytań a teraz nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo pewne pajacyki potem próbują to wykorzystać pierdoląc głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wooden napisał:

Wreszcie koniec.

Do zobaczenia za pół roku jeśli w ogóle.

Co Ty opowiadasz?

Jeszcze masz two-wayów do wybrania, a zanim dojdziemy do końca to się połowa Listopada zrobi po czym cyk, koniec T1 w okolicach świąt i trzeba opisy robić. Następnie trade deadline, opisy T2, opisy T3, opisy playoffs do których na pewno awansujesz, opisy na SWCF do których pewnie też wejdziesz, później draft a później to już z górki do kolejnego FA z V turami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Osoba maja Kantera w skladzie ma +1 do W

 

W sensie Osman do Ciebie czy ten pick byl potrzebny? Bo strasznie tanio Niang poszedl.

 

e: dobra juz widzę :P

Trochę przepłaciłem , ale bardzo lubię Nianga , liczę na spore minuty w Jazz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.