Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wooden napisał:

Ja to nie wiem czy klepnę tego Crowdera w Minny.

Skoro Qcin odchodzi to niech ich nowy GM też zrobi loda w zamian, albo chociaż załatwi turnus w Ciechocinku dla babci tak jak poprzedni.

8 XÎ 19 tuż tuż !

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Qcin nigdzie nie odchodzi, za zerwanie paktu spółdzielczego grozi mu oglądanie highlightsów Ivana Rabba w ciemnej piwnicy przez 17 lat

Wielki Ivan :( już nie w swoim domu, wydarli go siła :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś zastanawiało, po co mi Batum i jego 27M w PO na przyszły rok, to poniżej odpowiedź. 

Nie ma co wątpić, że koleś podejmie opcje bo takiej kasy się nie odpuszcza, czyli mam 27M cap space z głowy na przyszłe FA. Czy to źle dla mnie? Absolutnie nie. Świadomie się wypisuję z walki o FA 2020, przesuwając suwak cap space na 2021. FA 2020 u nas będzie straszliwą biedą w odniesieniu do RL. Ilość klepniętych extension skutecznie wyczyściła market i po prostu przy obecności takiej ilości gotówki rywalizacja ( z całym szacunkiem ) o Drummonda, Barnesa, Teague to nie jest to, na czym OKC chce się budować. Na Davisa z wiadomych względów liczyć co nie ma. 

Dodatkowo za przyjęcie Batuma dostałem całkiem miłą zapłatę bo Exuma i pick drugiej rundy Memphis 2021. Exum wiemy jakie ma zdrowie, ale wiemy też jaki ma potencjał. Przy tym kontrakcie jaki ma u nas i to jeszcze z TO to może być dla mnie typowe low risk, high reward. 

Wspomnę jeszcze, że mimo iż cyfry Batuma są przerażające to jest to jeden z najlepszych kontraktów pod ewentualne s'n't LUB po uderzenie po kogoś na maksie. Ktoś niezadowolony z wyniki sportowego może zechcieć się obrócić o 180 stopni, szukać wymiany swojej gwiazdy i wtedy taki Batum z 27M będzie wręcz idealnym fillerem do trade'u. Jeśli się nie uda go wysłać, to po prostu spadnie na 2021. 2021 FA jest na pewno o wiele bardziej ciekawsze niż 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Potencjalnie świetny deal dla Kunfubestii, zejście z 36 mln kontraktów za ... 2nd roundera to złoto, ale nie wiem jak ma zamiar to wykorzystać, bo za rok klasa FA to faktycznie bieda.

Potencjalnie był by świetny, gdyby było co zrobić z cap space za rok. 

A nie ma. A ja za to cap space mam nie tylko pick ale i Exuma.

A no i jeszcze jedna rzecz. Zszedłem 3,5M z salary :).

Te 3,5M w części sprzedane za kolejne profity. Tak więc oceniając trade 1:1, ok, może i zuoto, ale ja te 3,5M odpowiednio spożytkuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, rynkowo to exum i 2 runda (nawet dobra) za rok dluzsza faalna umowe to tak czy siak fatalny deal.

 

nawet jezeli specjalnie CI to nie robi, bo nie masz zamairu podbic za rok na wolnej agenturze. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Exum to bust, ale z cap space to racja, dlatego napisałem - nie wiem, co planuje kungfu, zakładam, że coś tam planuje.

Exum bust.

@Qcin_69 ?

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie no, rynkowo to exum i 2 runda (nawet dobra) za rok dluzsza faalna umowe to tak czy siak fatalny deal.

 

nawet jezeli specjalnie CI to nie robi, bo nie masz zamairu podbic za rok na wolnej agenturze. 

Jak mi się ten kontrakt przyda pod wymianę to zobaczymy, czy taki fatalny deal. Np jak Ty będziesz chciał pogonić Kawhiego czy Jasiu Butlera to będę pierwszy w kolejce ze spadającym kontraktem do Was z takim trejd fillerem :).

Nawet mnie nie parzy te jego 27M. Do tego wygenerowane cap space które jeszcze zobaczycie na co zamienię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Exum bust.

@Qcin_69 ?

Jak mi się ten kontrakt przyda pod wymianę to zobaczymy, czy taki fatalny deal. Np jak Ty będziesz chciał pogonić Kawhiego czy Jasiu Butlera to będę pierwszy w kolejce ze spadającym kontraktem do Was z takim trejd fillerem :).

Nawet mnie nie parzy te jego 27M. Do tego wygenerowane cap space które jeszcze zobaczycie na co zamienię :).

no to mogles se za rok podpisac za te 27 mln na rok duzo bardziej przydatniejszych rolesow, o wiekszej wartosci od batuma. i ewentualnie ich wymienic

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf jak zwykle zachwycony swoim dealem, ale za tak fatalne umowy jak Batum należy brać dużo więcej niż przepłacony bust Exum i bieda 2nd RD. 

Już lepiej było trzymać cap space 2020, a nuż znalazłby się ktoś kto chciałby zrzucić jakiś balast i dopłacić coś fajnego.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no to mogles se za rok podpisac za te 27 mln na rok duzo bardziej przydatniejszych rolesow, o wiekszej wartosci od batuma. i ewentualnie ich wymienic

I psuć se tank?

Przepraszam. OKC nie tankuje!

Bez sensu by to było podpisywać kogoś za +25M na rok. Może contender tak, ale nie OKC.

1 minutę temu, Regis napisał:

Elf jak zwykle zachwycony swoim detalem

No a jak. Jak rozpatrujecie pojedyncze deale bez spojrzenia na całość no to luz, Wasze prawo. Ja na to patrzę całościowo. Dzięki wczorajszym ruchom nie musiałem nikogo zwalniać, dwa spoty zwonione, i 3,5M cap space wygenerowane. Do tego 2x 2 runda, Exum a cap space zostanie porządnie spożytkowany.

Zgadzam się, że słabo to wygląda patrząc na to pojedynczo, ale po coś mi i cap space i spoty potrzebne były. 

Zresztą po ostatnim ruchu Wam opisze co się udało zrobić. 

I Regus nie pluj tak żółcią, że Ci Jaylen nie podpisał :). Podpisze za rok 120/4 to se go wyrównasz. 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to mogles se za rok podpisac za te 27 mln na rok duzo bardziej przydatniejszych rolesow, o wiekszej wartosci od batuma. i ewentualnie ich wymienic

A no i jeszcze jedno.

Zależało mi na pojedynczym, spadającym w 2021 dużym kontrakcie a nie na rozbijaniu tego na mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

I Regus nie pluj tak żółcią, że Ci Jaylen nie podpisał :). Podpisze za rok 120/4 to se go wyrównasz.

Nie używaj zwrotów, których znaczenia nie rozumiesz...

Dla mnie to chyba nawet lepiej, że Brown nie podpisał. W mojej ocenie go przepłacałem, ale tylko dlatego, że go lubię. 

Jeśli zagra dobry sezon (na co liczę!) to mogę zapłacić więcej, ale jeśli się nie rozwinie i ten 2.sezon był jakąś aberracją to będę go miał za mniejszą kasę. No i za rok będę operował na jego cap holdzie, co też na plus. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.