Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Podobnie pozbawione logiki są unguaranteed kontrakty w 4 rundzie FA

Wprowadźmy częściowo gwarantowane kontrakty w zależności od trymestru - 1/3 lub 2/3. Można dać limity dla teamów np jeden można podpisać podczas sezonu i jeden można rozwiązać podczas sezonu. Bez sensu jest płacenie graczowi 1,6mln jak podpisujemy go na 1T. 

Nic nie stoi na przeszkodzie odnotowywać te kontrakty w arkuszu na jakiejś oddzielnej stronie. - mogę tego pilnować jakby co.

Dla takich teamów jak mój to mieć lub nie mieć 15 gracza w rosterze. 540 tyś. czy 1,6mln to spora różnica w salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to niegwarantowane rok temu pojawiły się od V tury

Może po prostu zróbmy tak, że gracze z ung u nas mogą dostać gwarantowany kontrakt w 5 turze i jeżeli do czasu zakończenia głosowania kontrakt nie zostanie gwarantowany to gracz podpisze gwarantowany deal z zespołem, który mu zaoferował kontrakt w 5 turze.

No bo zaraz zaczną się dziać cyrki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kucio napisał:

Zapytam tutaj, bo niestety w temacie pytań do Radnych nikt mi nie odpowiedział.

Czy @tangiers jest w stanie oddać Spellmana w wymianie ze mną? Oszczędzi nam to czasu i próby znalezienia informacji. Pytam już na forum publicznym, bo każdy chyba się domyślił o jakie nazwiska mogę się starać.

Pisałem Ci na fb ale widać nie wierzysz więc proszę link:

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm

I poczytaj sobie punkt 101.

Wszędzie masz 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kucio napisał:

Zapytam tutaj, bo niestety w temacie pytań do Radnych nikt mi nie odpowiedział.

Czy @tangiers jest w stanie oddać Spellmana w wymianie ze mną? Oszczędzi nam to czasu i próby znalezienia informacji. Pytam już na forum publicznym, bo każdy chyba się domyślił o jakie nazwiska mogę się starać.

wg mnie NIE, bo co dopiero go podpisał (1 września) i może chyba najwcześniej po miesiącu, czyli 1 października. Zapytaj @Tecu on ma chyba to samo z Washingtonem i dlatego czekają na deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.