Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wystawiłeś mnie to czego się spodziewasz?

@ignazz mordeczko. Umowa była, więc ja zaraz pisze deal, a ty tam potwierdzasz :)

ktoś chce Musę kupić? Może @Sylvinho. :)

Nigdy bym Cię nie wystawił :P Dałem Ci alegnatywe na ten weekend 8-10.11 , tak jak @człowiek...morza , @LeweBiodroSmoka I reszcie których mam problem z oznaczeniem bo tam wyszło . @Wooden może potwierdzić ze weekend we Wroo pojawił się spontanicznie !

 

no i Panowie, tam jest opcja na poznanie Kuboslawa , zastanówcie się , w razie co , Rezygnuje ze zlotu i robimy Spółdzielnie w Ciechocnnku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nigdy bym Cię nie wystawił :P Dałem Ci alegnatywe na ten weekend 8-10.11 , tak jak @człowiek...morza , @LeweBiodroSmoka I reszcie których mam problem z oznaczeniem bo tam wyszło . @Wooden może potwierdzić ze weekend we Wroo pojawił się spontanicznie !

 

no i Panowie, tam jest opcja na poznanie Kuboslawa , zastanówcie się , w razie co , Rezygnuje ze zlotu i robimy Spółdzielnie w Ciechocnnku

A Sylwek uderza na Wrocław?

W razie jakbym się nie dogadał z Babiarzem i Uzdowski, to z Sylvinho o BeGM pogadam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

za potężnego Ivana Rabba mogę się zgodzić

Tylko ja bym potrzebował go za cap space oddać. I oczywiście dobry asset na osłodę.

A może @BMF? Cap space masz, a Musa europejczyk, akurat twoje klimaty. Dziwne, że jeszcze oferta od Ciebie nie wpłynęła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tylko ja bym potrzebował go za cap space oddać. I oczywiście dobry asset na osłodę.

A może @BMF? Cap space masz, a Musa europejczyk, akurat twoje klimaty. Dziwne, że jeszcze oferta od Ciebie nie wpłynęła :)

za Milesa i Musę mogę dać Meltona i jakąś osłodę 

ale hajs się nie zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

A 2way nie mamy w październiku jak sezon ruszy? 

No nie.

Przed sezonem ale kompletnie nie rozumiem po co ta zmiana. W zeszłym roku normalnie skończyliśmy tury a dopiero później był two-way wężyk. 

Doskonale to pamiętam przez wtopę z Shabazem i Zellerem w V turze a później mi się przyfarciło z McKinnie na two-way.

@january skąd i po co ta zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Całkiem możliwe, że startowaliśmy jeszcze tuż przed sezonem z wężykiem, ale wybieraliśmy już podczas - chociażby jak brałeś McKinniego, to dlatego że od początku grał w Łorjorz. 

Tak czy siak było to PO V turze a nie PRZED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.