Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Celtics za Paula George.

Nope , jakbym miał go oddać to tylko w miejsce w którym Lillard zdobędzie tytuł , a nie wymiana w której ja będę silniejszy :) Dla Minnesoty zawsze priorytetem zostają dobre relacje z graczami , Rubio daliśmy tytuł , Lillardowi tez damy jak będzie chciał , choć wątpię żeby chciał odejść bo mu bardzo dobrze w Minneapolis i planuje już przedłużenie kontraktu na atrakcyjnych warunkach tak dla siebie jak i dla klubu :)

Teraz, Lucas napisał:

Za dużo 2-3

Pewnie chodzi o wyciągnięcie Walla od @MarcusCamby

Nie mam tyle pickow by mnie było na niego stać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nope , jakbym miał go oddać to tylko w miejsce w którym Lillard zdobędzie tytuł , a nie wymiana w której ja będę silniejszy :) Dla Minnesoty zawsze priorytetem zostają dobre relacje z graczami , Rubio daliśmy tytuł , Lillardowi tez damy jak będzie chciał , choć wątpię żeby chciał odejść bo mu bardzo dobrze w Minneapolis i planuje już przedłużenie kontraktu na atrakcyjnych warunkach tak dla siebie jak i dla klubu :)

 

Nie odwrócisz uwagi. Pewnie już proponowałeś Principe Lillarda za PG13. Ten drugi przynajmniej by coś bronił w tym wesołym miasteczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zobaczymy, ale wiem, że z "Lillard gra w Wolves do końca kariery" już próbujesz przejść na "wysłałbym go do 1 organizacji... bla bla" :D 

No napisz to lajzo publicznie , ze Booker jest kotem :D nie wstydź się :D i tak w tym roku słabo fituje wiec nie musisz się bać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kolader napisał:

Lillard z chęcią wróciłby do gma, którego bardzo dobrze zna i który za nic w świecie nie chciał go oddać do innej drużyny. Z resztą do teraz ma z nim bardzo dobry kontakt.

Ale ja tez nie chce go oddać do innej drużyny :) Lillard zostaje w Minnesocie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Booker za Otto Portera poszedł?

Bo tak to wygląda z in-out Suns...

Za 30 dni będziesz miał resztę tej wymiany :P Otto pójdzie do Jazz wraz z Meltonem , a Tobias wraz z Bellem do Suns :P do mnie Thon Maker (o ile wcześniej nie zdecyduje się na jakaś z wielu proponowanych mi wymian z jego udziałem ) i Khyrie Thomas 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

@Eld jaki młodzieniec bo 6,5 gdy Taj miał ponad 13 to chyba dwóch dostałeś. Napisz kogo sprzedajesz ;) 

Idzie jedynka draftu za rok patrząc na kolejna sprzedaż. Shai OG tego nie uciągnąć. 

BAgley świetny ale jeszxze młodzi wszyscy 

Dostałem dwóch a i owszem ale drugi ze względów behawioralnych jest nie do ruszenia.

I odszedł tylko Taj w tym dealu. Prócz jednego dogranego na 11 Października pisałem, że kończę ruchy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Pistons - Bucks

DET in: Courtney Lee, 2nd MIL 25, 2nd MIL 26
DET out: Dion Waiters, Caleb Swanigan

MIL in: Dion Waiters, Caleb Swanigan
MIL out: Courtney Lee, 2nd MIL 25, 2nd MIL 26

Żegnaj Dionie 😢 Walcz o tego misia dla Giannisa

tak troche nie rozumiem ozzy.

trulem Ci dosc mocno w sprawie waitersa, w pewnym momencie dawalem Ci za niego okobo + dwa 2-rundowce. odrzuciles.

a ty tu te picki dostajesz, ale przejmuejsz kontrakt lee.

wypada sie odezwac, skoro zmieniles zdanie w sprawie jego handlu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.