Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mogłeś @Eld się wstrzymać z tak szybką sprzedażą Nassira. Dałbym więcej.

O i tego mi jeszcze brakowało ze stałych tekstów! "Dał bym więcej" to już się chyba przy kazdej wymianie pojawia.

A odezwać się to tak ciężko.

Ignaś - wiesz, że żartuję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Eld napisał:

W SL też za wiele nie pograł ale już oceny że kiepsko, że tanio :).

Wziąłeś typa z 13. pickiem i oddałeś go ze 2nd rounderem po miesiącu za randomowy pick, bo słabo zagrał w SL, w realu poszedł z 25 i nie miał dobrej reputacji w college'u. No coś chyba poszło nie tak.

Tym bardziej, że Blazers są świetni w rozwijaniu młodych zawodników, więc ciężko było trafić lepiej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Wziąłeś typa z 13. pickiem i oddałeś go ze 2nd rounderem po miesiącu za randomowy pick, bo słabo zagrał w SL, w realu poszedł z 25 i nie miał dobrej reputacji w college'u. No coś chyba poszło nie tak.

Tym bardziej, że Blazers są świetni w rozwijaniu młodych zawodników, więc ciężko było trafić lepiej.

Może i są świetni w rozwijaniu młodych ale wielce zastanawiające jest jego osunięcie sie w drafcir plus marny, ale to naprawdę marny występ w SL. Za oddanie Yabusele też po mnie jechaliście. Czas pokaże kto miał racje.

A pick I rundy to pick I rundy. No doubt. 

To, że u nas to 13 to jest mniej istotne niz to że w RL to 25. 

No i w sumie kolejna śmieszna rzecz.

Jak dostałem za frajer Grahama - cisza, poza MC który coś tam burknął.

Jak za Jaylena wyciągnąłem monster paczkę - cisza.

Jak za biedaka Robersona zyskałem playable PF/C na milusim kontrakcie i 2x 2nd round - cisza.

Zrób jakiś fajny trade - cisza.

---------------

Oddaj #13 u nas ( przestrzeloną o 12 pozycji względem RL ), który wygrywa w typerach na busta, hurr durr durr coś Ty zrobił. Ciekawe czy jak by kolo osunął się pięć pozycji i wylądował w II rundzie to czy by był taki sam lament. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

To, że u nas to 13 to jest mniej istotne niz to że w RL to 25. 

To akurat nie ma żadnego znaczenia. Rok temu w RL z #13 (w dużo mocniejszym drafcie) poszedł kasztanek Jerome R. U nas go january zgarnął gdzieś w połowie 2nd round (jarał się tym jakby drugiego Bryanta złapał, a zrobił to w sumie głównie dlatego, że Robinson został zaproszony do green room), co nie zmieniło tego, że Jerome to kasztan. 

Little jest surowy jak tatar i dla mnie dziwna decyzja, bo albo kupujesz jego potencjał i go bierzesz w drafcie ze świadomością, że poczekasz 2 lata i zobaczysz co z niego będzie albo po prostu bierzesz kogoś innego. Tak po prostu rozmieniłeś na drobne całkiem niezły pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj się Eld, ale też myślałem, że dasz mu trochę czasu na to, czy się rozwinie, czy faktycznie będzie bustem. Jak dla mnie, to trzeba będzie poczekać ze dwa sezony na jego ocenę. 

45min. do końca okienka transferowego na ta rundę FA. Ciekawe czy coś nas dziś jeszcze czeka? ;)

C_M - czekamy ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś to przy dużym szczęściu dostanie minuty w PTB. Potem może coś pogra. Potem mu powiedzą ze ma poprzez wingspan robić to i to. Aż kiedyś nastąpi ten dzień gdy trener mu powie... możesz rzucić do kosza w meczu. Pytanie kiedy dojdzie do poziomu talentu jakim jest Malik Monk ;) a Wy nie wiecie jak straszny jest Malik ;) ta wymiana to dla mnie ogromny test ile poświęcę mu cierpliwości. Jest to mój swoisty task niczym z Rpg 

 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie wkurzaj się Eld, ale też myślałem, że dasz mu trochę czasu na to, czy się rozwinie, czy faktycznie będzie bustem. Jak dla mnie, to trzeba będzie poczekać ze dwa sezony na jego ocenę. 

45min. do końca okienka transferowego na ta rundę FA. Ciekawe czy coś nas dziś jeszcze czeka? ;)

C_M - czekamy ;) 

@Eld ma racje z tym nadskakiwaniem ze dałbym więcej ...od każdego GM teraz. 

Mialem to samo z kazda wymiana . Ba! Nawet z taka do której nie doszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Na dziś to przy dużym szczęściu dostanie minuty w PTB. Potem może coś pogra. Potem mu powiedzą ze ma poprzez wingspan robić to i to. Aż kiedyś nastąpi ten dzień gdy trener mu powie... możesz rzucić do kosza w meczu. Pytanie kiedy dojdzie do poziomu talentu jakim jest Malik Monk ;) a Wy nie wiecie jak straszny jest Malik ;) ta wymiana to dla mnie ogromny test ile poświęcę mu cierpliwości. Jest to mój swoisty task niczym z Rpg 

przcież za rok on będzie w innym zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie wkurzaj się Eld, ale też myślałem, że dasz mu trochę czasu na to, czy się rozwinie, czy faktycznie będzie bustem. Jak dla mnie, to trzeba będzie poczekać ze dwa sezony na jego ocenę. 

 

Nie wkurzam się. Nie tym razem :).

W sumie to nie powinienem się dziwić oburzeniu bo nie wyjaśniłem dlaczego to zrobiłem.

Dziś dwa szybkie ruchy ale mam teraz bez 42k - 10.000.000 cap space co jest więcej niż full MLE a w totalu w 4-letnim kontrakcie to kasa jaką nie każdy młody ( taki powiedzmy do 26-27 roku życia ) będzie chciał odrzucić.

Nie będę ukrywał, że chcę zaatakować jakiegoś RFA, nawet go delikatnie przepłacić ale z długofalowymi planami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

a Wy nie wiecie jak straszny jest Malik ;)

Którym sie dosc dlugo interesowales i ktorego ostatecznie nikomu mimo zainteresowania nie pozwolilem pozyskac?

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nic się nie wydarzy.

Dziwnym trafem przez spółdzielnię...

Przez Radę chciałeś napisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.