Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lol, a pare dni temu czytałem ze pójdzie do Heat najpewniej :D życie :)

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że nic o tym nie wiedziałem i jak robiliśmy deal chyba nie było żadnego info:)

Teraz, january napisał:

Jak dostaniesz hardcap to jego nazwisko będzie pamiętane! :D 

Qcin to jeszcze go pewnie zdąży sprzedać za jakiś pick jako Juliusa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie nie - to właśnie Qcin nie ogarnia nazwisk swoich graczy :P rodhurr mcgundhor się kłania :) 

Życie :) połowa logi będzie miała graczy którzy nie będą grać w NBA w tym sezonie , wiec jeden Randle mi nic nie robi :) podatku tez się nie boje.  Minnesota walczy o mistrzostwo, cena nie ma znaczenia - nic wiec dziwnego ze Lebron wydzwania co 2 dni do biura prosząc o wymianę :)

2 minuty temu, january napisał:

 

Aktualna ławka Wolves. Taka piękna :) 

Myśle ze możesz pomarzyć żeby mieć Devina Bookera lub Tatuma na ławce :) ale masz racje, warto zacząć szybko propagandę , bo w kwietniu będzie za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lol, a pare dni temu czytałem ze pójdzie do Heat najpewniej :D życie :)

Jeszcze kilka dni temu było info, że interesuje się nim chyba z 5 teamów w tym właśnie Heat :) (choć Miami musiałoby kogoś zwolnić, albo zrobić deal bo mają hard cap przy 14 graczach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jeszcze kilka dni temu było info, że interesuje się nim chyba z 5 teamów w tym właśnie Heat :) (choć Miami musiałoby kogoś zwolnić, albo zrobić deal bo mają hard cap przy 14 graczach). 

Wiem, czytałem to, stad zaryzykowałem :) tak jak mówiłem , życie , na niektóre rzeczy nie mamy wpływu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Myśle ze możesz pomarzyć żeby mieć Devina Bookera lub Tatuma na ławce

Patrzcie jak ładnie sprzedałem rezerwowego ;)

1 minutę temu, january napisał:

Twoje s5 ma Bookera i Tatuma na ten moment :D, chyba że zamiast patrzeć "ławka Wolves taka piękna" to mam mówić "Rabb/Maker w s5 taki piękny" :P 

Albo jeśli ma MLE to weźmie jakiegoś Portosa/Nance/Ibake do Drummonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Twoje s5 ma Bookera i Tatuma na ten moment :D, chyba że zamiast patrzeć "ławka Wolves taka piękna" to mam mówić "Rabb/Maker w s5 taki piękny" :P 

Lubię to jak nic nie wiesz a myślisz ze wiesz wszystko :) 

10 minut temu, Alonzo napisał:

Sam się nad nim zastanawiałem i miałem o niego pisać do Flubera, ale zobaczyłem, ze już przyklepaliście ;) 

Dogadamy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Drodzy GM. Aby deal był jeszcze lepszy zachęcam do głosowania na Kings w top 4 ;) 

wtedy pick jeszcze wejdzie 

a tak poważnie nie ładnie tak się otwarcie śmiać z nacięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Drodzy GM. Aby deal był jeszcze lepszy zachęcam do głosowania na Kings w top 4 ;) 

wtedy pick jeszcze wejdzie 

a tak poważnie nie ładnie tak się otwarcie śmiać z nacięcia 

Ja tam mam dość spory dystans do gry, wiec absolutnie mnie to nie dotknęło :) przy takich kasztanach zawsze jest ryzyko ze się wypadnie z ligi wiec i tu nie jestem zdziwiony ze tak się skończyło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał:

Który poszedł Little, #13?

Nieźle. 

Ignazz złodziej ale ma drugiego Wigginsa :).

Osobiście mi trochę ulżyło. W RL kolo prawie spadł do II rundy. W Portland też za dużo nie pogra. W SL wyglądał tragicznie.

Ocenianie tego pod kątem że to #13 to naprawdę jest słabe. Takie jasnowidztwo niby. Czekam jak ktos napisze, że jak go chciałeś sprzedać to trzeba było sprzedać pick nie gracza bo jest więcej wart.

Nie chciałem sprzedać gracza ale wyglada póki co słabo. Bardzo słabo a ja tak naprawde nic nie tracę a mogę dużo zyskać.

No i ta pierwsza runda trafi do Bucks TYLKO jak stracą Giannisa i w 2023 go nie będzie, do tego ostro przytankują i do tego będą mieli farta w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezwykle smutno ze gdy szybko dostosowałem się do potrzeb partnera biznesowego który po szybkich i satysfakcjonujących negocjacjach BYŁ BARDZO ZADOWOLONY a teraz nazywa mnie tak brzydko. Resume wymiany: Mial być pick pierwszorundowy z opcja nieznanej siły wyboru ( nie wiadomo co z ABC w 2023) to oddałem. 

Nassir Little był uważnie prześwietlony przez irl Spurs którzy nie wzięli go z #19 mimo plotek.  Widocznie nie był wart 19 w słabym drafcie. I tak go oceniam na 20-30  

Pick 2023 może być lepszy ale nie musi. 20-30 jest jednak łatwe do odzyskania a bonus może iść tylko w 1 stronę  - do OKC  

Perspektywa spurs: Mnie skusiła na wymianę moja słabość na pozycji SF oraz pasujący wiek 3-4 młodych graczy którzy dołączyli do spurs w to lato. 

Morris / Reddish / Langford / Collins / Little to miły dla oka zestaw. Wejdzie w prime równo. A gracze są na tyle lubiani przeze mnie ze jestem dumny z takiego zestawu tym bardziej ze nie musiałem zaorać zespołu ( niektóre ekipy zostały bez gwiazd aby mieć 3-4 młode talenty) aby ich połączyć. A nawet niezły fit: PG SG SF PF można zestawić. A jest Dejounte Murray na deser 

Z ogromnego minusu widzę : brak obecnie elastyczności oddawania 1st runderow bo brak 2021 2023 2025 ustawia mi kaganiec 2022/2024/2026 oraz sam Nassir. 

Plusem: trafił irl do świetnego klubu 

Spurs powoli zamykają skład bez brania złych kontraktów bo Wiggins u mnie to 14.000.000/15.000.000(PO)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.