Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Na potrzeby aktualnych Cavs, Hield jest franchise playerem i może się wykazać jako pierwsza opcja. Ma również obietnicę stopniowego wzmacniania składu, choć rozumie ograniczenia finansowe nakładane na Cavs przez Ligę i nie domaga się tego już w tym roku.

Bacon może liczyć również na sporą rolę w przebudowanych Cavs.

Korkmaz oraz Roby mają szansę sie pokazać i być może solidną grą doprowadzić do zwiększenia minut w rotacji. Zwłaszcza ten drugi jest ponoć ulubieńcem GMa.

7 minut temu, january napisał:

I teraz negocjacje CLE-NOP, hahaha :D 

Szybko by poszło :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Który to jest deal?

#294 Blazers - Spurs

Blazers in: Shake Milton, DEN 1st round pick ’19, SAS 2nd round pick ’20, SAS 2nd round pick ’21, SAS 2nd round pick ‘25

Blazers out: Malcolm Brongdon

Spurs in: Malcolm Brongdon

Spurs out: Shake Milton, DEN 1st round pick ’19, SAS 2nd round pick ’20, SAS 2nd round pick ’21, SAS 2nd round pick ‘25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten pick jest w tym:

New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs - Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers

NOP in: Dzanan Musa, 1st pick Spurs 2025, 2nd pick GSW/PHI/ATL/NYK 2021, 2nd pick Spurs 2024, 2nd pick Pelicans 2024, 2nd pick Spurs 2025

NOP out: Buddy Hield

SAS in: Cam Reddish, prawa do Romeo Langford

SAS out: Dzanan Musa, 1st pick Spurs 2025, 2nd pick GSW/PHI/ATL/NYK 2021worst ,2nd pick Spurs 2024, 2nd pick Pelicans 2024, 2nd  Spurs 2025, Chimeze Metu, prawa do Isaiah Roby

CLE out: Cam Reddish, prawa do Romeo Langford

CLE in: Buddy Hield, Dwayne Bacon, Furkan Korkmaz, prawa do Isaiah Roby

ATL out: Dwayne Bacon, Furkan Korkmaz

ATL in: Chimeze Metu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ja tak jak wspomniałem nie dotykam excela aby nie zepsuć pliku. 

W zimie sprawdzaliśmy z @Ashigaru i było to wpisane należycie. 

Na skrzynce propozycja innego 2rd i oczywiście przeprosiny. 

Blake Griffin jest świetnym graczem 

i jego mafia też!

;)

Spoko Ignazz, zgrywałem się tylko, by się zrewanżować tobie.

Zaraz wpadną dupeczki i dobijemy ten interes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Ja tak jak wspomniałem nie dotykam excela aby nie zepsuć pliku. 

W zimie sprawdzaliśmy z @Ashigaru i było to wpisane należycie. 

Na skrzynce propozycja innego 2rd i oczywiście przeprosiny. 

Blake Griffin jest świetnym graczem 

Zgadza się. Picki u mnie się zgadzają, bo muszą się zgadzać, zgodnie z wymianami.

Ja mam prostą zasadę, niech inni mieszają w pliku, a ja dbam by po mojej stronie excela się zgadzało. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Swoja droga ruch pod przyszłość Spurs dobry, bo Hielda za rok trzeba przedluzyć, ale bylo nie bylo to Ignazz znów dobrego zawodnika rozmienił na młodzież i LMA również moze nie być z tego do końca zadowolony ;) 

Tu jest brzydka manipulacja bo LMA wie ze stracił świetnych młodych Musa Metu Roby ale zyskał moim zdaniem ciut bardziej perspektywicznych Reddisha i Langforda. Wybory jakie poszły w rzeczywistości 10&14 są dla mnie nieosiągalne. Dodatkowo może się okazać ze pozyskani będę szybciej gotowi dać wsparcie. Ryzyko oczywiście jest ale chętnie będę monitorował postępy graczy którzy byli poza zasięgiem w drafcie 2019 dla spurs. W mojej sytuacji postawienie na Reddisha mimo ze generuje zdania skrajne  spurs nie szkodzą a nagroda może być znaczna. Podoba mi się fakt ze zaczynaja 4 letni kontrakt ( 2 lata gwarantowane) a suma talentu satysfakcjonujaca. 

/ na stronie dodam ze przecież to zabawa i jeżeli gra zmusi mnie do obserwacji młodych to tylko lepiej / 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.