Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się ruchy Suns bardzo podobają, choć uważam że z Bookerem @Lucas się pospieszył i przy odrobinie cierpliwości w trakcie sezonu mógł wyciągnąć więcej.

Ale wymiany po Bogdanovic'a i Barnesa bardzo fajne, nie tracąc nic z assetów na przyszłość wzmocnił się na tyle, że jest praktycznie pewniakiem do playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Niee, to ze ktoś Johnsonowi czy Thompsonowi rzuci coś w okolicach MLE wiec Dallas zaoszczędzi jakieś 6-8 mln imo na kontraktach - bardzo dobry ruch 

a dobra kumam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Na pewno nie, przejąłeś Bembry'ego za capspace, więc nawet nie liczę, bo albo deal nielegalny, albo nie masz MLE (jak miałeś capspace na przejęcie Bebry'ego).

Fakt, masz rację. We wprowadzaniu w arkusz źle mi się pojawiło bo się formuła na sumowanie przestawiła.

Spadłem do ROOM MLE i tym sposobem wypisuję się z Waszej rzeźni w III turze :D.

Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Imo to mogłeś bardziej przycisnąć Qcina i CM w tych dealach, ale samą chęć wzmocnień i walki o PO propsuję, sam Cię przecież do tego publicznie nacisnąłem :D 

Wydaje mi się (ale może za mało doświadczenia w tej grze), że ciężko wyciągnąć więcej za gracza, w którego się nie wierzy i którego nie bronią staty, bo jest minusowy i często wymieniany jako najgorszy obronca tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Mnie się ruchy Suns bardzo podobają, choć uważam że z Bookerem @Lucas się pospieszył i przy odrobinie cierpliwości w trakcie sezonu mógł wyciągnąć więcej.

Oferta alternatywna był spadający kontrakt i średni prospekt, ciężko uwierzyć mi w potencjalnie lepsza ofertę. Zwłaszcza że Booker lubi sobie parę meczów opuścić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Wydaje mi się (ale może za mało doświadczenia w tej grze), że ciężko wyciągnąć więcej za gracza, w którego się nie wierzy i którego nie bronią staty, bo jest minusowy i często wymieniany jako najgorszy obronca tej ligi. 

Ja tam lubię ryzyko i bardzo lubię Bookera (mimo defensywy i zaangażowania ) :) także ciesze się ze wszyscy są zadowoleni z wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Dodatkowo każdy się z Zachodu śmieje, więc co dziwnego w tym, że próbuje wykorzystać okienko na Playoffs?

W pewnym momencie chciałeś zaorać zespół, ale dobrze że odszedłeś od tego pomysłu. To trzeba czytać fora Suns, by wiedzieć, że to chyba najbardziej sfrustrowani kibice po latach kiepskiego tankowania i domagają się wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

W pewnym momencie chciałeś zaorać zespół, ale dobrze że odszedłeś od tego pomysłu. To trzeba czytać fora Suns, by wiedzieć, że to chyba najbardziej sfrustrowani kibice po latach kiepskiego tankowania i domagają się wyników.

No nie chciałem kisić takiego gracza jak Horford w zespole na 10-11 miejsce w konferencji. Sam jestem zadowolony z tego zwrotu akcji, bo dzięki temu będę miał więcej funu w tej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

A Barnes pozyskany za odpady to świetny 6th Man z prawami birda. 

Dla mnie to ty byles juz pewniakiem do Play Offów z zestawem Booker/JJJ/Horford. Teraz, po ostatnich roszadach u konkurencji dalej jestes, tylko po oddaniu Bookera brakuje mi to porzadnego guarda, na ktorym mozna oprzec ofensywe. JJJ bedzie mial juz porzadny impact w przyszlym roku, ale raczej w obronie. Najlepszym scorerem z pilka jest w tym skladzie chyba wlasnie Barnes, co troche ogranicza. 

Z jednym sie zgodze, najlepsza rola dla Barnesa to faktycznie 6th man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W pewnym momencie chciałeś zaorać zespół, ale dobrze że odszedłeś od tego pomysłu. To trzeba czytać fora Suns, by wiedzieć, że to chyba najbardziej sfrustrowani kibice po latach kiepskiego tankowania i domagają się wyników.

Trochę miałem w tym udział aby @Lucas się nie poddawał. Teraz wjeżdża do playoffs na pełnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Dla mnie to ty byles juz pewniakiem do Play Offów z zestawem Booker/JJJ/Horford. Teraz, po ostatnich roszadach u konkurencji dalej jestes, tylko po oddaniu Bookera brakuje mi to porzadnego guarda, na ktorym mozna oprzec ofensywe. JJJ bedzie mial juz porzadny impact w przyszlym roku, ale raczej w obronie. Najlepszym scorerem z pilka jest w tym skladzie chyba wlasnie Barnes, co troche ogranicza. 

Z jednym sie zgodze, najlepsza rola dla Barnesa to faktycznie 6th man.

brakuje mu mocno bigmana ze zbiórką, on wierzy w THarrisa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Dla mnie to ty byles juz pewniakiem do Play Offów z zestawem Booker/JJJ/Horford. Teraz, po ostatnich roszadach u konkurencji dalej jestes, tylko po oddaniu Bookera brakuje mi to porzadnego guarda, na ktorym mozna oprzec ofensywe. JJJ bedzie mial juz porzadny impact w przyszlym roku, ale raczej w obronie. Najlepszym scorerem z pilka jest w tym skladzie chyba wlasnie Barnes, co troche ogranicza. 

Z jednym sie zgodze, najlepsza rola dla Barnesa to faktycznie 6th man.

Tu widzisz, ceniłes Bookera bardziej ode mnie. 

PR-owo myślę warto docenić też zerwanie z łatka RL Suns :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No na rynku guardów chunia straszna, więc chyba będzie dla niego akurat dobry rynek. Karpik celowo, by Wrighta obniżyć dał :D 

mając na myśli c***nia mówisz o wielu guardach i małej liczbie chętnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No nie chciałem kisić takiego gracza jak Horford w zespole na 10-11 miejsce w konferencji. Sam jestem zadowolony z tego zwrotu akcji, bo dzięki temu będę miał więcej funu w tej grze. 

Miałem właśnie dopisać, że jak i za czasów Hornets, tak i tutaj nie poznałeś smaku playoffs. A tak to teraz będziesz wisiał cały sezon nad tabelką i kminił co by tu jeszcze poprawić :).

1 minutę temu, january napisał:

No na rynku guardów chunia straszna, więc chyba będzie dla niego akurat dobry rynek. Karpik celowo, by Wrighta obniżyć dał :D 

Matthew Dellavedova do wzięcia!

Ogólnie OKC ma trochę guardów do wyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.