Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

O co chodzi z tym, że wszyscy wypisują się z walki o playoffy na Zachodzie?

Masz okienko.

Nie rozumiem ruchów Suns, tak bardzo mi sie podobal ich sklad po tradzie za Horforda, a teraz jest przecietniak H.Barnes i cos z MIN za Bookera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Masz okienko.

Nie rozumiem ruchów Suns, tak bardzo mi sie podobal ich sklad po tradzie za Horforda, a teraz jest przecietniak H.Barnes i cos z MIN za Bookera. 

 

Barnes zamiast tych pajaców to wzmocnienie spore 

szukałbym gdzie indziej wzmocnień Suns ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

@MarcusCamby co tam Cię kręci w tym pakiecie od Jazz? Sporo tego, ale w sumie to nic ciekawego. 

Aaron Holiday najbardziej. Ale i na Dillona Brooksa są niezłe perspektywy, awizowany na startera Grizzlies na bardzo korzystnej umowie podpisany jeszcze przed aferą stashed.

Myślę, że odrzuciłem potencjalnie lepszą ofertę od @cvbe by wreszcie mieć u siebie Holidaya, którego próbowałem wyciągnąć od każdego GMa Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Aaron Holiday najbardziej. Ale i na Dillona Brooksa są niezłe perspektywy, awizowany na startera Grizzlies na bardzo korzystnej umowie podpisany jeszcze przed aferą stashed.

Myślę, że odrzuciłem potencjalnie lepszą ofertę od @cvbe by wreszcie mieć u siebie Holidaya, którego próbowałem wyciągnąć od każdego GMa Jazz.

C_M też dal naprawdę legit ofertę, ale nie znam tej od cvbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Barnes zamiast tych pajaców to wzmocnienie spore 

szukałbym gdzie indziej wzmocnień Suns ;)

Na pewno jest to jakis upgrade, ale on mnie w sumie nigdy nie przekonywal jako functional player w GSW, a jako glowna tez sie nie sprawdzil.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Masz okienko.

Nie rozumiem ruchów Suns, tak bardzo mi sie podobal ich sklad po tradzie za Horforda, a teraz jest przecietniak H.Barnes i cos z MIN za Bookera. 

 

Pisałem że nie jestem fanem Bookera. Dostałem za niego (było już gdzie spisane więc to nie jest wielka tajemnica) Harrisa i potencjalnie naprawdę dobry pick, więc też asset. 

Za darmo wyciągnąłem Barnesa. Za deal po Bogdanovicia również mnie chwalono.

Krytyka imo zasadna tylko jak ktoś wierzy w Bookera. Ja taka osoba nie jestem. 

I lepiej grać o ten 7/8 seed niż szukać porażek i słabości swoich graczy na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Na pewno jest to jakis upgrade, ale on mnie w sumie nigdy nie przekonywal jako functional player w GSW, a jako glowna tez sie nie sprawdzil.  

u Lucasa to i tak backup na skrzydła, więc za kilka mln więcej niż Henson i Leuer to imo upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january @MarcusCamby @ozzy110

Jeśli wszystko dobrze przeprowadziłem w odpowiedniej kolejności to nadal ( wliczając cap hold Nassira ) mam full MLE. Ot taka mała zagadka dla Was czy rzeczywiście bo sam nie wiem czy je wykorzystam :).

No i odzyskałem swój pick II rundy na ten rok, gdzie postaram się aby był to dobry pick :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.