Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, polishllama69 napisał:

dlaczego ja mam trzymać kurewsko słaby deal, bo poprzedni GM dał dupy ?

Kompletnie nie miałem tego na myśli. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A właściwie to czemu? Hayward to jeszcze nie musi być trup.

Ja bym ogólnie poczekał i z Haywardem i CP3 - Paul bez Hardena kręcił zajebiste statsy, w Bostonie każdy grał (poza Morrisem) dużo poniżej swojego poziomu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Ja bym ogólnie poczekał i z Haywardem i CP3 - Paul bez Hardena kręcił zajebiste statsy, w Bostonie każdy grał (poza Morrisem) dużo poniżej swojego poziomu. 

Też bym poczekał, zwłaszcza że CP3 to mój najbardziej ukochany gracz ever, ale ja mam tylko oceniać trade, a nie politykę klubu.

Fakty są takie, że Knicks w RL wyśmiali Rockets gdy Ci oferowali picki. Heat też nie byli skłonni płacić. CP3 ma opinię TOP3 najgorszego trade value w lidze. Nie poszły jakieś cholernie mocne assety. Jazz i tak są tylko zespołem na pierwszą rundę, a sądzę że Fournier + Schroder na RS dają więcej zwycięstw niż CP3, który pewnie opuści kolejne 20-30 spotkań w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

A ja wynagrodziłem to dodatkowym assetem !

powiedzmy

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wszystkie wymiany w których udział bierze @Qcin_69 wymagają dodatkowej weryfikacji, także bez mojego zatwierdzenia proszę nic nie wklejać :)

to już nie moja działa jak on się dalej rozwinął, ale tam bedzie grubo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

CP3 ma opinię TOP3 najgorszego trade value w lidze

Ogólnie negocjując oddanie CP3 i Blake'a, bardzo łatwo mi wskazać jak to potrafi się zmienić.

Jak oddawałem CP3, to Paul miał sezon na poziomie superstara w Rockets - więc dostałem #7, #17 i pick Knicks, a inne oferty też były dla mnie summa summarum okej, choć ocw nie tak dobre.

Jak oddawałem Griffina, to absolutnie nikt z pytanych go nie chciał - do dzisiaj mi to wypominacie za złą wymianę, a biorąc pod uwagę timing (chciałem pozbyć się Griffina w pierwszej klejności, bo był najcięższy do oddania) - cieszyłem się, że wyczyściłem salary.

Paul zanotował gorszy sezon, więc jest nie do oddania. Griffin zanotował dobry sezon, więc jest teraz dodatnim assetem. Tutaj tangiers ma rację, bo Paul i Hayward są na dnie pod względem trade value w tym momencie, ale obaj mają dobre warunki teraz, żeby się odbić. Albo Westbrook - rok temu jakoś dwa first roundery, dwa swapy, SGA i Brown - teraz właściwie za jednego first roundera i spadające umowy do wzięcia. Dla mnie Paul i Hayward mogą się swobodnie odbić od dna, to samo zresztą Westbrook - tutaj też mi się nie podoba timing oddania go za taką ofertę.

Ale jak wyżej - jak polishlama ma sensowny plan dla tych Jazz, to spoko, sam sobie ocenisz.

ps

Albo DAJ - dostałem za niego first roundera nawet, a on w lidze jest z grubsza obecnie nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

to już nie moja działa jak on się dalej rozwinął, ale tam bedzie grubo ;) 

To Ci powiem jak to się skończy. Tych assetów co ty nie wyciągnąłeś za Tobiasa Harrisa, a jednak powinieneś to przytuli je Qcin. Tak działa ten cwaniak. Dlatego u mnie jest na czarnej liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Pokochasz te wymianę 😘

Jak końcowym efektem jest Lavine w Pels to tak :)

8 minut temu, BMF napisał:

Jak oddawałem CP3, to Paul miał sezon na poziomie superstara w Rockets - więc dostałem #7, #17 i pick Knicks, a inne oferty też były dla mnie summa summarum okej, choć ocw nie tak dobre.

Jak oddawałem Griffina, to absolutnie nikt z pytanych go nie chciał - do dzisiaj mi to wypominacie za złą wymianę, a biorąc pod uwagę timing (chciałem pozbyć się Griffina w pierwszej klejności, bo był najcięższy do oddania) - cieszyłem się, że wyczyściłem salary.  (...)

Albo DAJ - dostałem za niego first roundera nawet, a on w lidze jest z grubsza obecnie nikim.

Co mam Ci powiedzieć. Nic w przyrodzie nie ginie, a trade value potrafi zmienić się o 180% stopni.

Za Blake Griffina dałem Solo Hilla, Biyombo i Cheicka Diallo

A Za John Walla  - Jrue Holidaya i unprotected first picka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A tak ogólnie to wszyscy dostajecie po karnym kutasie, bo to nie jest jeszcze czas na wklejanie dealów.

Będzie głosowanie, a wasze wymiany wpływają na ocenę graczy. Są dwa dni na to przy każdej turze!

@Wooden, @polishllama69 Told ya! W gorącej wodzie kąpani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, january napisał:

 Jesteś po prostu kolejną osobą, która w przypadku jakiegoś problemu (a tutaj dwa - wymiana i wiadomo co drugie się pojawiły) próbuje skierować dyskusję/problem na to że coś jest moją winą. 

No a nie jest tak? A kto wymyślił beGM? 😀

11 godzin temu, january napisał:

 Ogólnie próba obrażania się z Twojej strony na "pouczenie" "nie idź tą drogą", w kontekście tego co tu persona, za której sprowadzenie dopominasz się pochwał wypisuje to jest śmiech na sali.

Nie próba, a już jestem obrażony. Ale wybaczę Ci jak zobaczę w swoim roosterze Bruce'a Brown'a ale to TY mi dopłacisz 2x 1st round!

P.S: niczego się dopominam. Naucz się doceniać, będziesz doceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.