Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

tak, TB to slaby defensywnie center, więc pogra na PF, jego perimeter D mu na to na luzie pozwala + generuje spory spacing (przypomnieć niektórym dyskusję o Dedmonie i innych),

w takim razie znajdzcie mi lepszego PG dostępnego za MLE w III rundzie FA niż Schroder, który dość sporo minut powinien złapać,

to duo vs Paul to jest oszczędność około 50M już po wliczeniu 4lat dla TB + wolne salary za dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne polishlama. Zostan z CP3 i Haywardem, nie rób nic, poczekaj jak im się kontrakty skończą, wtedy będziesz miał fresh start z piczkami które są najcenniejsze! Po co Ci własna myśl? Plan? Masz podane jak na tacy co masz robic. Trzymać picki, Haywarda i CP3.

Tylko dlaczego kurła to czwarty GM w rok w Jazz? CP3 wszystkich zwalnia jak Melo MDA kiedyś! Jeszcze trochę i trzeba będzie szukac piątego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przez to co @Eldsłusznie zauważył moim zdaniem powinniśmy dać Wojtkowi szansę na ten deal. Łatwo powiedzieć, ze lepiej z tej umowy nie schodzić, ale z czym wtedy zostaną Jazz? W tym "szaleństwie" może być metoda, zwlaszcza jesli to nie jest element tylko jednego dealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Tylko dlaczego kurła to czwarty GM w rok w Jazz? CP3 wszystkich zwalnia jak Melo MDA kiedyś! Jeszcze trochę i trzeba będzie szukac piątego.

szczerze po tak pojebanej nagonce na picki przeszło mi to przez głowę, siedzieć i oglądać CP3 to nie dla mnie a jeszcze liczyć na jego zdrowie, gdzie wszyscy pierdolicie, ze jest c***owe to super strategia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Z tego co CM w Media Room pisał, to i Tobias Harris (zajebista umowa) ma iść za Otto Portera, także czy Radni na pewno kontrolują tu działania nowego GMa Jazz 😉 ?

Akurat ten deal jest ok :P zreszta był tu wrzucany i kilku szanowanych userow pisało, ze Otto jest nawet lepszy niż Tobias , także proszę tutaj fermentu i zamieszania nie wszczynać :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Oj naprawdę T.Bryanta chcesz wystawiać jako PFa w obecnej lidze... ?

Ale lepszego jako kto? Starter jako leadguard? Starter jako roles? 6man puncher? 6man roles? Bo Schroeder w RL to jest 3 w kolejce do gry w swoim teamie na PG...

Za dwa lata... I nie wiesz jaki Bryant dostanie kontrakt. A oddajesz za to 2-3 lotto picki chyba, wtf? Za wolne salary w 1 offseason 2-3 unprotected 1st roundery?

przecież to jest 2x 1st rounder + możliwy swap (takie 50/50 i może oznaczać zmianę o 2-5 miejsc w dół), 

Schroder będzie grał jako 6th man w OKC + na przykład taki Satoransky, który powinien być dostępny w granicach MLE zostaje znacząco przepłacony i to jest okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Wiesz, po epizodzie w Cs kiedy sam piszesz jak to niedoceniałeś picków, przy tym jak teraz w OKC zbierasz picki to troszkę jednak dziwnie brzmi takie coś nagle od Ciebie...

Ty tak na serio czy co? Naprawdę nie widzisz różnicy między ściągnieciem za picki RW0 i zatrzymaniem PG13 a próbą utylizacji i rozmiany na drobne CP3 który jak zagra 60 meczów to bedzie coś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem co oddałeś, deal pokroju Harris<->Porter ze względu na kontrakty jest fatalny dla Jazz, nie wiem co poszło oprócz tego.

para assetów i ZLV jeszcze są zamieszane, ale to się dowiesz w swoim czasie

poza tym mam propozycję, skora tak złe wymiany robię to dawaj, zamienimy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Widzę różnicę, ale widzę też jakąś Twoją tu drwinę z cenienia unprotected picków, co jest bardzo dziwne w Twoim przypadku i tym kontekście.

Przeczytaj raz jeszcze mojego posta i zobacz na co tam było głównie przesłanie.

Albo pomogę Ci. Na to, że zamiast zaproponować coś innego, pomóc mu, jakoś doradzić to jedzieciego równo przez co zaraz będziemy szukac piątego GMa dla Jazz. I o ironio. Jedziecie Lamę a nie Ashiego który ten z drugiej strony klepną (no offense Ashi ), że tak nie można?

Tekst o piczkach miał dodać kolorytu, uwypuklic sytuację i ni jak się nie odnosił do mojego aktualnego podejścia do picków.

Wytłumaczone czy jeszcze coś rozwinąć?

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

polishman za 5 miechow odejdzie, a jazz beda bez pickow, z c***owymi kontraktami i z perspektywa luznego salary za 2 lata.

no zajebsite perspektywy ::P

 

Tylko o to w tym chodzi, ze chyna kazdy chce realizować swój a nie cudzy plan aby za te 5 msc nie musieć odejśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski timing z tym tradem. Wartosc Paula(oraz Haywarda) jest all time low, co wiecej czesc GMow szczegolnie latem wierzy w swoj plan i magie FA, dlatego nie decyduja sie wtedy na ruchy pozbawiajace ich cap space. Sytuacja zmienia sie w trakcie sezonu i w czasie gdy Hayward lub Paul juz zaczna grac ich wartosc wzrosnie. 

btw. na Paulu jeszcze ciazy widmo fatalnych PO, ale bez Hardena on jednak nadal produkowal w zeszlym sezonie. Mozna troche zaryzykowac, ze jednak na ten 1 trymestr sie chociaz zepnie. W najgorszym wypadku nie wypali i wtedy mozna sie go pozbyc z odpowowiednia doplata. Podobnie w przypadku Haya.

Zabraklo cierpliwosci

p.s.

Mialem jakies dziwne przeczucie, ze uruchomi sie Alonzo i zacznie pieprzyc, ze trade jest dobry dla Utah, inaczej sie nie dalo zrobic itd. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade można oceniać w różny sposób. 

Zapytałem się jaki plan ma Polishman i mówił, że ten deal jest mu do tego potrzebny. Jeżeli on jest pewny tego, to nie widzę problemów w tym. Jak rada cofnie wymianę, ok rozumię. Ale skoro taki deal jest potrzebny GMowi Jazz, a i ja jestem rad z takiego dealu, to kim są inni by to teraz blokować. 

Mnie też oceniono jednoznacznie za deal Lillarda, ale psy szczekają, a karawana jedzie dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Jazz są w kiepskiej sytuacji, więc owszem, tutaj trzeba bardzo dużej cierpliwości do ich prowadzenia, żeby czasem za rok Jazz nie stali się organizacją, której nikt nie będzie chciał prowadzić, cierpliwości - której brakowało MJ1 czy TuPalnikowi. Clippers, których wziąłem, są w sytuacji, że tu trzeba trzech lat na dnie, żeby grać o coś (za rok czyste salary, ale i hard cap i słaba klasa FA, więc o nikogo poważnego nie powalczę) - i Jazz są w podobnej sytuacji. Rok-dwa grania o playoffy na słabym Zachodzie, pewnie przezimowanie CY Haywarda i CP3, do tego zbieranie assetów - potem dalej jest Ayton jako RFA, i byłby Harris na świetnym kontrakcie, fajne podwaliny pod nowy team.

Niech polishlama przedstawi, jaki ma plan na budowę Jazz, jeżeli ma lepszy plan. Z mojej (i nie tylko mojej) perspektywy - wypisuje się z walki o playoffy, i traci picki, będąc w loterii w konsekwencji oddania CP3. Oddał Tobiasa Harrisa na super umowie za Portera, więc chyba nie chce tankować, bo to wymiana 1 do 1. Jeżeli zejście z ostatniego roku umowy Paula ma mieć sens, to musi polecieć też Hayward, ale żeby go oddać, trzeba będzie oddać kolejne picki. Oddanie np. 4 first rounderów + brak walki o playoffy za rok wcześniej czyste salary już nie brzmi tak sexy, huh? To wszystko mając ekipę na playoffy na osłabiającym się Zachodzie, z czego rezygnuje.

Sorry, ale Jazz siłą rzeczy wymagają dużej 'kontroli', więc nie ma co się obrażać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy January to nie jest ten sam pojeb co Dedmona ma za topowego rim protectora (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) i za Bruce'a Browna woła 2x 1st round ?

szczerze zgodziłem się dołączyć do gry, bo liczyłem na spoko zabawę i realizację, własnego planu ale gdy widzę gościa, co ma LeBrona (czyli irl powinien pakować assety za graczy) a ten kisi tych wszystkich graczy to jest coś nie halo i wtedy jest wszystko okej, nie podoba mi się to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Męczący jesteś Eld. Naprawdę był już taki user dannyjakiśtam w dziale głównym, który zanim pozbierał ignory to pisał posty, a potem tłumaczył że nie o to mu chodziło i źle go zrozumiano, bo jakiś fragment miał dodać kolorytu i do niczego się nie odnosił etc. Nie idź tą drogą.

 

 

Wartość picków poznałem z czasem gry w beGM dzięki niektórym w tym Tobie ale po sobie wiem że sposób nauki przez "WTF co to za trejd, zablokować, gdzie jest rada!!!" jest najgorszym ze sposobów. Zniechęca. Ale ogólnie to wielkie dzięki za podsumowanie mojej pomocy w ściągnięciu polishlamy do gry i cierpliwym mu pomaganiu przez PM.

EoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Heh. Rozważałem ostatnio czy da się regulaminowo aż takie coś ukrócić :P Wiem, avatar zobowiązuje!

Niemniej - to było totalnie abstrakcyjne, ale w przypadku <<odpukać>> Twojego odejścia jakiegoś, to team Blazers do prowadzenia dla nowego GMa jest dość banalny

No tak... Ustawą znieść ubóstwo!

Przy moim odejściu, GM Blazers miałby dużo czasu by się przygotować do budowania teamu, a jakby nie chciał czekać, to zawsze może zrobić "Make it rain" pickami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.