Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tak

Tangiers go nie doszacował. A sama wartosc Murraya w tamtym czasie systematycznie wzrastała.

no ogolnie on i bell to mieli byc elite rolesi. prznyjamniej ja ich za takich uwazalem, no i wskazuja na to takze oferty jakie dostawalem.

Nie doszacował  :)

Bardzo delikatnie to ująłeś. Tego rodzaju trade mógł klepnąć tylko Pat Riley z akumulatorem na jajach i groźbą zbiorowego gwałtu jednego z plemion afrykańskich jego córki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

tatuma drugi sezon zweryfikowal.

w pierwszym wydawalo sie, ze idzie w innym kierunku niz melo, bardziej all-around playaer.

tera nie wiadom czy wgl bedzie z niego chociaz melo

takze no zaden z niego top prospect

Nom, oddałbym za Dotsona i Dj Wilsona, ale wybrałem Giannisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

@Wooden - ale co Ty w ogóle gadasz za głupoty, wiadomka ze mi zostały assety, u nas Tatum to ma trade value na poziomie 10-15 ligi, pol ligi składało za niego oferty wiec chyba nie muszę tutaj tego jakoś potwierdzać, wiecie co odrzucalem xq 

Oferta jest jak najbardziej spoko, Camby potwierdził, to samo Slak, reszta dowie się wkrótce , z tego co wiem @Zdzisław Ptak na wieczór zaplanował konferencje prasowa i przedstawi kulisy tej wymiany 😛

Qcin bez jaj. Tatum to nie jest top15 value nawet u Billa Simmonsa.

Gdybyś dawał Drummond Tatum Melton i całą resztę swoich młodych to dajesz nie więcej niż dawałeś za Khrisa zwłaszcza że wymiana idzie do teamu który już ma nadmiar centrów.

Tatum to jest fajny młody talent, przy okazji trochę podejrzany, ale nawet w zeszłorocznym rookie class było z 5 obecnie więcej wartych graczy, lekko licząc.

W RL NBA za Paula George'a z pierwszorundowej drużyny idą 4x1st 2 swapy, SGA (który sam ma wartość bardzo do Tatuma zbliżoną) i boarderline AllStar w Gallinarim.

A Ty próbujesz wcisnąć bajkę że jedna z 3-4 najlepszych drużyn ligi oddaje najbardziej wartościowego gracza ligi - przepaść jest tak ogromna że nawet trudno powiedzieć kto jest drugi - i to oddaje go za boarderline All Stara (który jednak jest centrem na maksymalnym kontrakcie) i samego Tatuma bez czyszczenia drugiej strony wymiany z picków?

Albo to jest trolling albo zła wola stron wymiany albo czysty idiotyzm który nawet w fantasy by nie przeszedł już nie mówiąc o RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

rada czesto tez sie c***a zna :d

w sensie no z calym szacunkiem dla organizacji detroit i pelicans, nie sa one w czubie zarzadzania 🤣

A ty znowu pijesz do innych bo wstałeś lewą nogą? Jak tak c***a się znamy to zapraszam do rady bo taka świeża krew się przyda, nawet ci miejsce potrzymam. A nie czekaj ty już raz w radzie byłeś i z niej zrezygnowałeś. No i nie każdy specjalizuje się w okradaniu ludzi tak jak ty 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Niektórzy przeceniają tego Tatuma (top prospect), niektórzy niedoceniają (poziom SGA), ciekawe co tam obok poszło.

Znowu powołam się na kogoś mądrzejszego ode mnie - Lowe stwierdził niedawno że według info jakie zbiera od GMów SGA jest jednym z 10 najwięcej wartych młodych talentów w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A nie czekaj ty już raz w radzie byłeś i z niej zrezygnowałeś

Mało powiedziane. Jedyny przypadek w historii, gdy to rada podziękowała jemu :)

Ciężki temat jest z tym Giannisem. Jak Kucio oddawał Westbrooka po MVP sezonie to też było mocne bicie piany, a okazał się wizjonerem, bo sprzedał go w ostatnim, najlepszym momencie. Jak Giannis za rok zażąda trade request w RL NBA, bo jednak stwierdzi że na tym supporcie mistrzostwa nie będzie to oferty nie będą nawet w połowie tak dobre.

Pewnie mógł SlaKB najpierw złożyć tego supermaxa, chociaż znając życie wtedy narracja oponentów byłaby inna i wielu optowałoby za odrzuceniem czekając na decyzje w RL NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ciężki temat jest z tym Giannisem. Jak Kucio oddawał Westbrooka po MVP sezonie to też było mocne bicie piany, a okazał się wizjonerem, bo sprzedał go w ostatnim, najlepszym momencie. Jak Giannis za rok zażąda trade request w RL NBA, bo jednak stwierdzi że na tym supporcie mistrzostwa nie będzie to oferty nie będą nawet w połowie tak dobre.

Trudno mi uwierzyć że oferty nie będą tak dobre jak to co daje Qcin teraz chyba że on jest czarodziejem i wyczarował assety z powietrza. Trudno też zakładać trade request Giannisa za rok bo jest absolutnie sprzeczny z jego wizerunkiem itd. Inna rzecz że sam pisałem o tym że tu może dużą rolę odegrać otoczenie. Tyle że ludzi takich jak Giannis się nie oddaje póki nie zażądają wymiany. To nie ma precedensu w RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Niektórzy przeceniają tego Tatuma (top prospect), niektórzy niedoceniają (poziom SGA), ciekawe co tam obok poszło.

 

4 minuty temu, Wooden napisał:

Znowu powołam się na kogoś mądrzejszego ode mnie - Lowe stwierdził niedawno że według info jakie zbiera od GMów SGA jest jednym z 10 najwięcej wartych młodych talentów w lidze

giphy.gif?cid=790b76115d3ad2f03737493863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wooden napisał:

Znowu powołam się na kogoś mądrzejszego ode mnie - Lowe stwierdził niedawno że według info jakie zbiera od GMów SGA jest jednym z 10 najwięcej wartych młodych talentów w lidze

I? Tatum jest pewnie w ~top3, co swoją drogą też zbyt wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJ, Doncic, Zion, Tatum, Mitchell pewnie jakoś tak wygląda top5. 

Kolejność nie ma znaczenia, żeby gownoburzy nie było. 

Chociaż nadal uważam, że sprzedaż Giannisa "za plecami" reszty ligi to po prostu głupi ruch. Mnie case Kemby nauczył, że lepiej pisać otwarcie iż dany gracz jest na wylocie. 

Za Giannisa to tutaj wszyscy zabijalibysmy się w składaniu ofert i pewnie byłoby cos lepszego od tej Qcina, on sam pewnej pod presją dałby więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

JJJ, Doncic, Zion, Tatum, Mitchell pewnie jakoś tak wygląda top5. 

Kolejność nie ma znaczenia, żeby gownoburzy nie było. 

Trae jeszcze i myślę że Tatum jest poza Top5 tutaj - bez gównoburzy - kwestia skillsetu i profilu gry. Może nawet poza Top6 po tym jakim game changerem okazał się w zeszłym sezonie Fox.

Tatum miał na razie jeden dobry sezon i jeden sezon regresu, na uczelni miał bardzo niepokojący profil gry, co ważne oddaje dużo rzutów z midrange i nie wymusza osobistych, dodatkowo choć nie jest złym obrońcą to też nie jest żadnym game changerem po tej stronie parkietu.

Trae Luka i Mitchell jako kozlujacy kreujący mają naturalnie wyższą wartość, a Zion i JJJ to bardzo bardzo rzadkie przykłady graczy o potencjale gwiazdy po obu stronach parkietu.

Stąd mówiłem o podobnej wartości SGA - przedział 6-10 wśród prospektów a SGA jest kozłującym i może grać na trzech pozycjach.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ozzy110 napisał:

A ty znowu pijesz do innych bo wstałeś lewą nogą? Jak tak c***a się znamy to zapraszam do rady bo taka świeża krew się przyda, nawet ci miejsce potrzymam. A nie czekaj ty już raz w radzie byłeś i z niej zrezygnowałeś. No i nie każdy specjalizuje się w okradaniu ludzi tak jak ty 😑

Sr nie taki miał być tego wydźwięk, za dużo rozmów z qcinem 😛 No i lubię prowokować marcusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum to dalej świetny prospekt, ale raczej zjechał z półki przyszły superstar. Żeby obecnie być w ścisłym topie ligi, trzeba być w czymś talentem w skali alltime, a nie wiem, czy Tatum coś takiego pokazuje. Ale ... to dalej świetny prospekt, więc jak ktoś to kwestionuje, to go nie docenia.

A SGA jest dobrym prospektem, ale np. Wendell Carter jest raczej lepszy, a nie dostaje tyle hype'u, bo nie trafił do playoffowego teamu + jest rok młodszy + jest wysokim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.