Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z czym Jasiek masz problem bo ja nie rozumiem ? Dałem za Giannisa więcej niż nie chciałem dać za Davisa , a obaj maja podobne value - oczywiście w Twoim świecie Davis idzie do Lakers za rok, ale na szczęście Twoj świat jest tylko Twoim- Giannisa chciałem od zawsze i w końcu Bux mogli wrzucić trochę na wsteczny po tym jak zostali okradzeni z Khrisa i zostali z niczym , co było absurdalna decyzja no ale trudno - skoro Wschód-rzekomo- jest wyjaśniony na lata to co dziwnego ze Bux idą w lekka przebudowę ? Dalej zostają z HCA bo poza Tatumem dostaną tez innych świetnych graczy z innych zespołów - to jest 4W , i może już nie będą walczyć o finał konferencji ale dalej ciężko będzie ich wyrzucić z 2 rundy , myśle ze rekompensata była sowita . 

Fajnie ze akceptujesz świat w którym Lebron gra z przedszkolakami , a nie akceptujesz takiego w którym Giannis odchodzi z Bux, w świecie w którym Organizacje zmieniali już Davis,Harden,Durant,Westbrook,Wall,Gobert,Lillard . W zasadzie poza Currym to zdaje się ze ani jeden MVP ostatniej dekady nie gra w zespole w którym startowało beGM . 

Sam już nie wiem, ale chyba za dużo narzuciłem narracji i te wszystkie Twoje światy tak się z sobą mieszają , ze jesteś zagubiony która narracja jest ostatnia . Albo jesteś hipokryta i cwaniakiem, która bramka jest prawdziwa wybierz sam. 

Ode mnie EOT, za rok Giannis z Lillardem i spółka spuszcza Ci wpierdol w PO w drugiej rundzie i tyle , kis się dalej z wielkimi Ingramami , Minnesota już nawet nie czuje Twojego smrodu 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jeżeli chłopaki faktycznie nie żartują, to abstrahując od tego, że nie rozumiem czemu SlaKB miałby oddawać Giannisa, to na Zachodzie zaczyna się wyłaniać naprawdę silny kandydat do Finału.. Rozwijający sie cały czas Antek może mieć razem z Lillardem i Winslowem cholernie łatwą drogę do Finału na Zachodzie. Przepakowaliśmy za bardzo ten Wschód silnymi teamami.

Z mojej perspektywy - zwiększają się szanse Orlando na Finał Konferencji.. ale cały czas ciężko mi w to jeszcze uwierzyć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z  wielka chęcią przywitał nowy superteam, bo co to za zabawa bez rywalizacji. Natomiast jakaś godność trzeba posiadać i nie wykorzystuje się cudzego stanu wylaczajacego świadomość (nikt zrównoważony nie oddałby giannisa). Abstrahując od tego ze nie wierze w żaden deal. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

no, jeżeli chłopaki faktycznie nie żartują, to abstrahując od tego, że nie rozumiem czemu SlaKB miałby oddawać Giannisa, to na Zachodzie zaczyna się wyłaniać naprawdę silny kandydat do Finału.. Rozwijający sie cały czas Antek może mieć razem z Lillardem i Winslowem cholernie łatwą drogę do Finału na Zachodzie. Przepakowaliśmy za bardzo ten Wschód silnymi teamami.

Z mojej perspektywy - zwiększają się szanse Orlando na Finał Konferencji.. ale cały czas ciężko mi w to jeszcze uwierzyć.. 

Jeżeli chłopaki nie żartują to Wolves i Warriors powinni spotkać się w finale Zachodu, a w finale Wschodu miejsce obok Knicks, przy osłabieniu Bucks i kontuzji Klaya wydaje się być otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście potrafię sobie wyobrazić trade Giannisa. Real Bucks, jeśli Giannis im nie złoży za rok deklaracji mogą nie chcieć popełnić błędu OKC gdzie do końca liczyli, że Durant będzie chciał przedłużyć a wyszło jak wyszło. Zostali z niczym. 

A tutaj? Giannis zrobił się markotny bo Khris poszedł do Miami a za niego nie przyszedł nikt. Pomijam fakt, że SlaKB jest tutaj sam sobie winien ale to teraz nie ma najmniejszego znaczenia. Giannis jawi się jako mega skupiony gość na osiągnięcie jednego celu. Mistrzostwa. Po trejdzie Davisa do Knicks, Giannis jaki czekoladowy, tak pewnie zbladł. 

Nie podoba mi się też narracja, że gracz X Y Z jest nietrejdowalny. Zgadzam się, że Curry nie jest. Inaczej to wygląda w GSW którzy postawili na niego w drafcie czy jak dawali mu 44/4 no i jak on odwdzięczył się zdobywając pierścienie. A Giannis? Mamy jakąś listę graczy którzy w beGM nie mogą być trejdowani? Jeśli tak to o nią poproszę.

5 minut temu, Alonzo napisał:

 

Z mojej perspektywy - zwiększają się szanse Orlando na Finał Konferencji.. ale cały czas ciężko mi w to jeszcze uwierzyć.. 

Co za mistrz. Każda okazja jest dobra, byle by podbić notowania 😉

3 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli chłopaki nie żartują to Wolves i Warriors powinni spotkać się w finale Zachodu, a w finale Wschodu miejsce obok Knicks, przy osłabieniu Bucks i kontuzji Klaya wydaje się być otwarte.

Jak wróci stary Klay w Marcu a Embiid będzie poddany load managment to dla mnie wiadomy jest drugi finalista Wschodu. Ale tu jest za dużo ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Jak ja zacznę ujawniać nasze PMy to wylecisz z gry, więc uważaj.

Jasiek ale jesteś Pelikanem haha, co ujawnisz? Ze jak napisałem ze Spółdzielnia zagłosuje na Butlera w LAL jak dasz mi Pondsa ? Hahaha, Boże , przecież ka nawet nie wiem kto to jest ani na co on mi miałby być :D 

Napisalem na publicznym ze na Ciebie zagłosuje ale i tak nie zmieniłem głosu z Heat, zagłosowałem na Duranta w Wizards mino ze przez to padł mi snt :D 

Przecież to była beka od początku aż do końca , a Ty to wszystko tak na serio ?:) Piekny jest ten sezon ogórkowy i ta przerwa między głosowaniami, trolololopozakontrolololo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie cierpię ujawniania PMów, a Qcin wie o co chodzi pewnie doskonale.

Na razie traktuję to jako trolling SlaKB, ale są bardzo mocne.

No to nie ujawniaj, a nie grozisz jak 5-latek łopatką w piaskownicy:)

Myślę, że dużo łatwiej można uzasadnić trade Giannisa z powodu niezadowolenia z tego, co się stało z MIddletonem niż np. rozdwojenie jaźni Jimmy'ego Butlera, które próbowałeś nam tu sprzedać:) A GM-owie są doświadczeni, żaden nie pakuje się w bankructwo, nie ma podstaw do ingerencji.

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jasiek ale jesteś Pelikanem haha, co ujawnisz? Ze jak napisałem ze Spółdzielnia zagłosuje na Butlera w LAL jak dasz mi Pondsa ? Hahaha, Boże , przecież ka nawet nie wiem kto to jest ani na co on mi miałby być :D 

To on Ci nie dał tego Pondsa i bez sensu głosowałem na Butlera w Lakers???

2 minuty temu, Eld napisał:

Nie dostanie oferty. Za rok Tecu wyrówna co najwyższe na rynku.

Dodatkowo w RL Simmons dostał kontrakt oparty na Rose Rule.

Czyli pewnie 2+PO jak Simmons nie dostanie oferty extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek ale jesteś Pelikanem haha, co ujawnisz? Ze jak napisałem ze Spółdzielnia zagłosuje na Butlera w LAL jak dasz mi Pondsa ? Hahaha, Boże , przecież ka nawet nie wiem kto to jest ani na co on mi miałby być :D 

Napisalem na publicznym ze na Ciebie zagłosuje ale i tak nie zmieniłem głosu z Heat, zagłosowałem na Duranta w Wizards mino ze przez to padł mi snt :D 

Przecież to była beka od początku aż do końca , a Ty to wszystko tak na serio ?:) Piekny jest ten sezon ogórkowy i ta przerwa między głosowaniami, trolololopozakontrolololo :D 

Wiedziałem, że wymiękniesz.

Ja już widziałem Giannisa w MInneapolis.

Ale po żarcie z 1 Kwietnia i tym dzisiejszym już Ci nigdy nie uwierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Wiedziałem, że wymiękniesz.

Ja już widziałem Giannisa w MInneapolis.

Ale po żarcie z 1 Kwietnia i tym dzisiejszym już Ci nigdy nie uwierzę. 

Przecież Qcin pisze, że beka była z tym privem, że zagłosuje na Butlera w Lakers za prawa do Pondsa, a nie z Giannisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przecież Qcin pisze, że beka była z tym privem, że zagłosuje na Butlera w Lakers za prawa do Pondsa, a nie z Giannisem.

Tym bardziej szum wprowadzony pierwszorzędny. 

U nas jak w RL. Masa nazwisk poszła w miejsce których nikt nie podejrzewał, że tam wylądują.

A co do "gracz jest nietrejdowalny".Westbrook w RL OKC też miał być nietrejdowalny i co? Przyjdzie mi podglądać Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Tym bardziej szum wprowadzony pierwszorzędny. 

U nas jak w RL. Masa nazwisk poszła w miejsce których nikt nie podejrzewał, że tam wylądują.

A co do "gracz jest nietrejdowalny".Westbrook w RL OKC też miał być nietrejdowalny i co? Przyjdzie mi podglądać Houston

Giannis , Russell i Ingram na pewno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.