Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

WTF to w ogóle? :D 

 

Której części dotyczy to WTF?

Jako GM Knicks miałem deal z Portland w wyniku którego @Ashigaru wybrał w drafcie Okpale i Dorta których inaczej by nie wziął.

Nie mogłem tego dealu z przyczyn formalnych sfinalizowac a potem zmieniłem drużynę.

Od tej pory wiedziałem że jeśli będę miał assety zgodne z poprzednia wymiana to sfinalizuje tamten deal żeby nie zostawiać go na lodzie po nagłej zmianie drużyny.

Po tym jak dostałem assety w wyniku potwierdzonego głosowaniem snt od razu zgłosiłem się do finalizacji wymiany.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Giannis za Tatuma i Drummonda i pewnie picki HOU, GSW, DET.

W sumie spoko, bo Zachód trochę się wzmocnił.

Mysle ze tu moze isc nawet 5 pickow w 1 rundzie i moze jakis lee z hezonja do wolves?

Wolves po wymianie sa glownym faworytem wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

 

Wedlug Sources jest szansa, że GM Bucks zostanie na swoim stanowisku, pod długich niegocjacjach otrzymal duża podwyżkę dzięki czemu będzie najlepiej opacanym GMem w lidze, dostał rowniez 10% udziałów w klubie. Dzisiaj do 24:00 ma podjąć ostateczną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Mysle ze tu moze isc nawet 5 pickow w 1 rundzie i moze jakis lee z hezonja do wolves?

Wolves po wymianie sa glownym faworytem wschodu

Eee Minnesota nie lubi oddawać pickow :P ale za to swapow posypało się całe morze - tak mówią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SlaKB napisał:

Bucks bardzo cenią Jaysona Tatuma i widzą w nim swojego lidera na lata.

Serio?

Jeżeli to żarto, to spoko pośmiejemy się trochę, ponabijamy z naszego Drogiego GMa Lakers ;)

Super, jeżeli SlaKB zostaniesz :)

ale Giannis jest nieoddawalny. Właśnie podpisałeś mu Kembę. Bucks są drugą siłą Wschodu z olbrzymimi szansami na zdetronizowanie Knicks. Takie coś nie ma prawa się wydarzyć. Giannis będzie tylko lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie marnujcie czasu na trolling Qcina, do którego na chwilę dołączył po 1 rundzie FA SlaKB, szkoda klawiatur :) 

Lol, dałem zestaw za Giannisa którego nie chciałem dać za Davisa xq jak myślisz ze to trolling to spoko, Ro zobaczenia w drugiej rundzie, chętnie spuszczę Ci to na co zasługujesz za bycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Sugerowanie, że ktoś brałby tu Drummond + Tatum bez pytania reszty ligi o choćby JJJ + Horford :P

 

takze trolololo

Z Qcinem mamy dwuosobową spoldzielnie po ostatnich wydarzeniach. Poza tym dostalem masę pickow i bardzo lubię Tatuma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.