Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak.

GM Pacers w dość kiepskim momencie zdecydował się na postawienie wszystkiego na PG13 ;-)

Robi cap na 2018. Jestem ciekaw jak bedzie sie bronil przed atakiem innych na pg13 i czy mu sie uda. Slabo z tym pickiem mu wyszlo, bo na moje odda loteryjny pick wiec Sacramento przejelo konteakty do 2019 ale za to bedzie miec dwa picki w loterii niezastrzezone wiec ten deal dla Kings ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem rzucającego za trzy back up na PF. Lyles wydaje mi się wciąż niezłym prospektem, liczę na jego przełomowy rok.

Ze Smitha, Stauskasa, 52 picku zrobiłem Lylesa, chyba przyzwoicie.


Sources : Los Angeles Lakers fire Rob Pelinka and kick Magic Johnson in his ass.

Dla Ciebie w tej grze może to być pozytywne. DAR ma swój zespół w którym będzie mógł wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z informacji które do mnie doszły wynikało, że wymiana była już wcześniej uzgodniona, a Marcus nie spodziewał się Foxa na 10 miejscu.

swoją drogą według doniesień z ostatniej nocy Marcus może mieć jakieś konsekwencje prawne za swoje czyny.
Czy komisarz przewiduje jakąś kare? 

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/nba-player-marcus-camby-sued-nephew-drowning-article-1.3273010

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trade był wczesniej dogadany a chodziło o PO. Coś czuję, że to nie koniec tradów.

Na + Spurs i Dallas. Pelicans pewnie nie sposziewali się Foxa a Hornets czyszczą weteranami.

W sumie chyba wszyscy wygrali, może oprócz Pelicans, ale kto się spodziewał.

Gratuluję takiego wielkiego tradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co oddawać #10 za #22? Za Tyusa fuckin Jonesa?

 

Ale Tyusa Jonesa to ty szanuj :)

 

Faktem jest, że jakbym wiedział, że ostanie się Fox to bym w ten deal nie szedł, ale spodziewałem się kompletnie innych nazwisk. Właściwie myślałem tylko o Zachu Collinsie ( który i tak by się nie ostał ), a potem i jego skreśliłem i zacząłem sam szukać co bym chciał mógł za Niego dostać. Miałem za ten pick masę ofert, ale nikt nie miał tego czego bym oczekiwał. A Tyus Jones podoba mi się bardzo i pasuje do mojej polityki.

 

Ważna też była kwestia oszczędności przed FA. Co prawda w ostatnich dniach wynikła sprawa phantomów i myślałem, że cały mój plan runie w gruzach, ale jednak udało się zmieścić i Pelikany będą graczem podczas FA.

 

Nie wiem kim będzie Fox, ale Tyus Jones i Harry Giles to są moi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie po co te złośliwości. To nie są moje ziomki, bo ja nie jestem LeBron James, by przepłacać ziomków, tylko gracze w których bardzo wierzę. Tak spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić, że Tyus będzie lepszy niż Fox.

 

Wymieniłem jednego prospekta na dwa. Ot cały deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie po co te złośliwości. To nie są moje ziomki, bo ja nie jestem LeBron James, by przepłacać ziomków, tylko gracze w których bardzo wierzę. Tak spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić, że Tyus będzie lepszy niż Fox.

 

Wymieniłem jednego prospekta na dwa. Ot cały deal.

Ja złośliwy nie jestem, odezwij się po FA. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie po co te złośliwości. To nie są moje ziomki, bo ja nie jestem LeBron James, by przepłacać ziomków, tylko gracze w których bardzo wierzę. Tak spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić, że Tyus będzie lepszy niż Fox.

 

Wymieniłem jednego prospekta na dwa. Ot cały deal.

 

Ja oczywiście też nie, a za Tyusa trzymałem kciuki jeszcze jak grał w Duke i mam nadzieję, że nadchodzący sezon to będzie mini przełom. 

 

Ciekawy jestem jaką Ignazz ma koncepcję gry Howard - LMA. Ewentualnie na trade tego drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.