Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

george odejdzie i będzie pick w czołówce, tylko że nie na własność Pacers. Powtórka z Nets :smile:

 

 

w sumie szkoda, że do mnie nie doszła taka oferta.

Jeżeli odejdzie to pewnie dopiero za rok a Indiana z Georgem to nie będzie pick w czołówce, więc nie wiem gdzie analogia do Nets. Pick w granicach 15-20 to nie jest wielka cena za pozbycie się trzech kontraktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jasnym jest ze spróbuje uderzyć po dobrych fa żeby nakłonić George'a do zostania. Przy okazji dostałem wciąż 20 czy 21 letniego prospecta, jak nikt go noe będzie chciał to z ławki pasuje mi on bardzo, mam młodego Ala jeffersona zamiast starego. Wierze ze rozwinie się chlopak jeszcze w Rl NBA.

Ogłoszenie parafialne; cole aldrich, corey brewer, i stuckey jak weźmie po, wszyscy do wzięcia, wezmę Graczy podobnego kalibru, z tym ze z nieco mniejszymi kontraktami, w zamian mogę dorzucić 1st rounder 2020.wszyscy maja spadające kontrakciki w tym roku(aldrich 1kk gwarantowane tylko za rok).

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw @Legia Bentil i Cole to jakie dokladnie maja te kontrakty? guaranteed na ile? i do kiedy musze podjac decyzje?

Podpisywalem ich z opcjami w tamtym sezonie. Więc aktualne są kwoty co wtedy dostali albo trzeba im zaktualizować kwoty na aktualne minimum ale tu chce opinii kogoś mądrzejszego.

Edytowane przez Legia1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że wymiany włączające rookies muszą być przeprowadzone najpóźniej do końca draftu, potem aż do grudnia nie można własnymi rookies dealować.

Ale dlatego, że tak ustaliliśmy czy dlatego, że tak jest w real NBA (nie wydaje mi się)? Co ma zrobić właściciel 60picka jak chce jeszcze pohandlować tym graczem? Jest poszkodowany. Wiem, bardzo hipotetyczna sytuacja ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że wymiany włączające rookies muszą być przeprowadzone najpóźniej do końca draftu, potem aż do grudnia nie można własnymi rookies dealować.

To ciekawe, sugerujesz zatem, że wymiany np Wigginsa albo zeszłoroczna uwzględniająca Taureana Prince do Hawks zostały przeprowadzone niezgodnie z przepisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czytałem gdzieś, że rookies nie można oddawać zaraz po podpisaniu.

Albo chodziło o nowe CBA, albo o source lipne. Trza by ogarnąć.

 

30 dni jest karencji, tak było w starym CBA i chyba w nowym jest tak samo

 

a co w sytuacji jak w pierwszym slocie wygram gracza z umową RFA i owner wyrówna?

 

Czy wtedy moja oferta na np. drugi slot ma jeszcze szanse czy jestem zablokowany?

 

 

no to jest ważne pytanie, na logikę ryzyko powinien ponosić ten co składa ofertę obcemu RFA i jeśli mu ktoś zmatc***e to musi w kolejnych rundach atakować

 

niestety rfa to ryzykowna zabawa - przez te dwa dni musisz trzymać cap space a inni agenci mogą pouciekać

Wiggins najpierw podpisał z Cavs, a potem poleciał do Minnesoty.

 

z Wigginsem czekali te 30 dni, deal z Minny był jakoś sierpień-wrzesień jeśli się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie owner wyrównuje przed głosowaniem danej tury.

Za to dajemy mu do końca tur caphold w salary najwyżej

 

tylko przed głosowaniem to nie ma jeszcze czego wyrównać ;)

 

ewentualnie abstrakcyjnie wyrównuje najwyższą ofertę po prostu, jest to jakiś kompromis co by nie zniechęcać od atakowania rfa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II tura, pierwszy slot.

 

Olynyk dostaje od mnie 80/5. Boston wyrównuje.

 

Co się dzieje potem? Rozumiem, że wygrałem tylko połowicznie i dzieje się to samo, co by było jakbym przegrał. Dalej jestem w grze o graczy z drugiego i trzeciego slota i nie mam żadnych kosztów.

 

A Boston ma gracza bez utraty slota. Nie bardzo tylko wiem o czym mówisz, że owner płaci dodatkowy caphold. Przecież i tak podchodząc do FA ma wliczony caphold do Olynyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.