Skocz do zawartości

Rozgrywki points, h2h, roto na sznurówce


cieglo

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z gościnności e-nba chciałbym ogłosić, iż potrzebuję do mojej ligi fantasy nba jednej osoby, by uzupełnić zestaw drużyn i przystąpić do rozgrywek.

 

W tym momencie liga liczy 13 drużyn. Biorąc pod uwagę typ rozgrywek, czyli head 2 head, nie jest to liczba szczęśliwa. Potrzebujemy parzystej liczby uczestników, by każdy miał swój match-up w danym tygodniu i nie musiał pauzować. Limit liczby zespołów to 14, więc mamy jeszcze jedno miejsce. Jeśli liczba chętnych przekroczy oczekiwania - nie widzę przeszkód by założyć kolejną ligę i skorzystać z systemu spadków/awansów.

 

Jeśli ktoś z uczestników FBL jest zainteresowany uczestnictwem także i w mojej lidze - zapraszam serdecznie na stronę sznurowadlo.pl. Już w tym momencie wśród uczestników mamy kilka osób, które jednocześnie zapisane są także do rozgrywek FBL.

 

Być może istnieją też osoby, którym nie do końca odpowiada typ rozgrywki w lidze e-nba tj. rotissiere. Na sznurowadle dla odmiany gramy w systemie head to head. Moim zdaniem jest to typ równie ciekawy a dodatkowo nawet bardziej emocjonujący i żałuję, że nie jest praktykowany na e-nba. To także jeden z powodów założenia rozgrywek sznurowadlo.pl.

 

Mam nadzieję, że mój apel nie będzie potraktowany jako konkurencja dla FBL i post ten nie zostanie usunięty. Mówię to jako świadomy i dumny uczestnik ligi FBL#4 firmowanej przez e-nba ;):)

 

Edit:

 

Mamy już brakującą osobę, więc w tym momencie liga podstawowa jest zamknięta. Jak pisałem - kiedy pojawi się więcej osób, można pomyśleć o założeniu drugiej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kupa czasu do startu sezonu, ale warto już w tym momencie zakręcić się w temacie :)

 

Jak wiadomo, na jednym koncie fantasy yahoo można uczestniczyć max. w 4 ligach. Jeśli ktoś przewiduje miejsce dla kolejnych rozgywek (poza e-nba lub innymi) - zapraszam na www.sznurowadlo.pl .

 

Do tej pory graliśmy tam systemem jednoligowym w danej formule, ale jeśli będzie nas więcej - wprowadzimy system awansów/spadków - wzorem tego na e-nba. Zapisy/wnioski/uwagi/propozycje - pod podanym adresem lub w niniejszym wątku.

 

Formuły: head2head (3. sezon z rzędu w mniej więcej tym samym składzie; zdecydowanie najciekawsza formuła rozgrywek) oraz fantasy points (2. sezon). Rotissiere to nuda, ale jeśli znajdą się chętni to i z tym pioniersko ruszymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło :) Rejestruj konto, wpisuj nazwę drużyny w profilu i daj znać w odpowiednim temacie. Ja zaktualizuję listę uczestników.

 

Im bliżej sezonu tym pewnie więcej osób z poprzednich edycji powinno się interesować. Na razie spokojnie, ale też nie ma większych przeszkód ku temu by już w tym momencie kompletować listę :)

 

EDYTA:

 

Rejestracja była jeszcze chwilę temu wyłączona (ochrona przed namolnym spamem). W tym momencie można już działać, przynajmniej do czasu kiedy stwierdzę, że problem powrócił. W takim przypadku piszcie na numer gg (podany w dziale organizacja na sznurowadle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zapisze na rozgrywki h2h, tylko konot musza mi aktywowac ;] tez wydaje mi sie, ze w h2h jest wieksza atrakcja. Już sam fakt, gdy zobaczyłem, że forum jest przeznaczone specjalnie na fantasy to pomyślałem, że musi byc profesjonalne ;] oczywiscie z tych rozgrywek tutaj na e-nba nie zrezygnuje ;p

 

A i mam pytanie do ceglo,albo kogo kolwiek innego ;] napisales, że można w max. 4 ligach, ale 4 ligach w NBA, czy ogolnie na yahoo czyli NFL i NHL by się też w to wliczało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto już aktywne, możesz się zgłaszać.

 

Co do sznurówki – profesjonalne to jest yahoo :) Nasze forum powstało po to by ustawić się na rozgrywki, komentować je itd. Generalnie cel jest ambitniejszy – wyselekcjonować zgrane i solidne grono ludzi, którzy myślą tylko o jednym i po zakończeniu jednych rozgrywek już nie mogą się doczekać kolejnego draftu :) Łatwiej dzięki temu odsiać ludzi, którzy dają sobie spokój po pierwszej porażce i tylko psują całej reszcie zabawę. Grę na e-nba też sobie cenię, dlatego zawsze rezerwuję sobie jedno z tych 4 miejsc. Resztę wykorzystuję na sznurówkę i ewentualnie na jakąś ligę publiczną.

 

Co do wspomnianej liczby 4 kont – szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem tego mieszać – zawsze grałem tylko w fantasy nba. Gdybym miał strzelać to pewnie chodzi o wszystkie konta fantasy, a więc niezależnie od dyscypliny. Niech wypowie się ktoś kto wie albo poczytaj po prostu FAQ na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: przed momentem skonfigurowałem eksperymentalnie ligę na ESPN. Można już do niej dołączać, tworzyć listy rankingowe i zaznajamiać się z interfejsem. Z istotnych usprawnień (w stosunku do yahoo) rzuca się w oczy przed wszystkim 8 zespołowe play-off oraz darmowe real-time update statystyk meczowych.

 

Zapraszam i tam. Szczegóły oczywiście na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś chwilowa awaria serwerów, albo problem z Twoim łączem. Spróbuj ponownie za jakiś czas. W tym momencie u mnie wszystko ładnie śmiga.

 

Ogólnie o takie kwestie możesz też pytać na sznurowadle - jestem tam bardzo często więc mogę szybko odpowiedzieć (albo ktoś inny z paczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Nasze pierwsze dwie ligi już prawie pełne więc zbieramy uczestników do trzeciej :)

 

Poza h2h oraz fantasy points startujemy też eksperymentalnie w lidze z budżetem na wybory w drafcie (nowość yahoo w tym sezonie). Chętni mile widziani również i tam (mimo sporego powodzenia jak na pierwszy raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W tym roku rzecz jasna także startujemy. Już w tym momencie ruch się zaczął i miejsca w ligach są zajmowane. Podejrzewam, że po decyzji o starcie sezonu (może już jutro?) zainteresowanie znacznie się zwiększy więc warto już teraz klepać sobie miejsce.

 

Gramy w formułach:

- head to head - obecnie 3 ligi. W przypadku dużego zainteresowania wystartujemy z 4. klasą rozgrywek (z awansami/spadkami)

- points - zasady jak na e-nba, jedna liga

- roto - jedna liga

- keeper - startujemy w tym sezonie po raz pierwszy, zostały jeszcze 4 wolne miejsca

 

Dodam, że wielu uczestników rozgrywek na sznurówce gra także i na e-nba - towarzystwo zatem znane i raczej lubiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.